Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   ДА ПОМОГНЕМ НА НАШИЯ СЪФОРУМНИК ЛОК :) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4265)

apoklistika 23rd May 2007 11:01

ДА ПОМОГНЕМ НА НАШИЯ СЪФОРУМНИК ЛОК :)
 
Предполагам, че повечето от вас са прочели в Пластична хирургия , но пускам тема и тук, за да се включат колкото може повече хора.
Става въпрос за един от нашите съфорумници, за тези, които не знаят- lok45111 , който до момента има общо 37 реконструктивни и пластични операции, вследствие на вродена лицева малформация.
За да се радва на нормален живот, за съжаление все още има нужда от корекции- протеза за окото, която по неговите думи не струва повече от 200 лв и операция на носа- той сам не може да си позволи нито едното засега, затова нека се организираме и помогнем с каквото можем!
Това е Лок , той помогна на доста съфорумници със съветите си за упойките, сега предлагам да намерим начин и ние да му помогнем.
Все още не ми е предоставил банкова сметка, на която евентуално да внасяме пари, но веднага, щом ми пише, ще постна и нея тук.
Другото, с което можем да помогнем, е срещи с някои хирурзи- знам, че много от вас се познават с някой пластичен хирург, бъдете така добри, говорете, съдействайте му за безплатни срещи и консултации, защото съм сигурна, че за него ще е непосилно да плаща по 20-30 лв за консултации- а от толкова никой хирург няма да обеднее.
Бъдете хора, включете се с каквото можете!


Добавено от Liophy:

Lok извършва и редица специализирани услуги. Можете да му помогнете, като го наемете да ви свърши работа и да му платите напълно заслужените пари.

Извършване на ел. услуги по домовете и офиса, компютърни услуги...


-Подмяна на кабелаж, контакти и други възли от ел. инсталациите;
-Монтаж на ел. табла, смяна на стари табла и монтаж и подбор на автоматични предпазители според консумацията;
-Прокарване на нови токови кръгове;
-Ремонт на осветителна, отоплителна и вентилационна техника;

Компютърни услуги:
-Смяна на повредени части от компютъра;
-Консултация за избор на монитори на старо, както и за избор на различни нови хардуерни компоненти.
-Преинсталиране на Windows и качване на програми;
-Компютърен набор на дипломни работи, реферати и други документи на Word, избаротка на таблици на Excel;


За тези, които живеят на разстояние, което да им попречи да наемат Лок за работа, давам банковата сметка, ако искат да се включат.
Ето я сметката:

Обединена Българска Банка
IBAN: BG91 UBBS 80021 007 89 3416
BIC: UBBSBGSF
титуляр: Марио Георгиев Евстатиев

sladkatony 23rd May 2007 11:04

Както казах и в друга тема, аз освен че съм готова да помогна, но вече имам и реална представа как да го направя ! Ще изпратя ЛС на Лок, надявам се да приеме предложението ми. След негово съгласие, че го оповестя тук ! :)

katie 23rd May 2007 11:06

Аз мога да помогна само финансово и с удоволствие ще го сторя. Много ми е мъчно за теб лок, и се надявам да можем да ти помогнем да имаш нормален живот!

alica 23rd May 2007 11:11

Цитирай:

Първоначално написано от katie
Аз мога да помогна само финансово и с удоволствие ще го сторя. Много ми е мъчно за теб лок, и се надявам да можем да ти помогнем да имаш нормален живот!

И аз така. :cool:

Chujdata 23rd May 2007 11:12

Давайте банкова сметка-насреща съм :lol:

apoklistika 23rd May 2007 11:15

Засега Лок не е дал банкова сметка, въпреки че още вчера му писах, явно не си е видял ЛС-то, дано да влезе днес още веднъж и да даде.

verita 23rd May 2007 12:16

Наистина бих искала да помогна, дори и с малко :2021: Дано ни даде банкова сметка :?

Yana 23rd May 2007 12:26

Искам само да кажа че се гордея с всички вас. :2020:
Е няма такъв феномен като този форум.

Поздравявам ви с SineadО'Conor's Nothing Compares To You::)) :2053:

Нека наистина да оповести човека сметката за да помагаме, най добре е да има две в EUR и BGN за да е по удобно за нашите хора навън.

Аз предлагам да го подкрепяме а не да го съжаляваме, той си е нормален мъж. Дано това ми мнение не се разбере неправилно. Просто аз самата съм човек който мрази да го съжаляват.

На Лок мога да кажа само че не е сам щом е благословен с Вас.
:2008:

morganlefei 23rd May 2007 13:08

И аз ще се включа, нека да даде сметка!

Aset 23rd May 2007 13:12

Лок,
нямам време да пиша напоследък, така че май лично не сме си писали, но влизам в Пластична и прочетох за операциите ти преди време. Насреща съм също да помогна с някой лев, ще чакаме сметка.
По снимката съдя, че може да се постигне още по отношение на реконструкцията.
Стискам палци!
Апоклистика,
Адмирации за темата и голямото сърце! :!:

polincheto 23rd May 2007 13:24

С радост ще помогна и аз :) Толкова много е преживял, а е толкова млад...и въпреки всичко не се е отказал да се бори! Lok, ти си многооо силен човек и заслужаваш да живееш нормален живот и с общи усилия ще ти помогнем ! :)

Puppito 23rd May 2007 13:46

и аз се включвам с най-голямо удоволствие. много ми се иска да успеем да му помогнем и вярвам, че това ще стане!

profile 23rd May 2007 13:47

мога ли да попитам кой е този ЛОК, и за какво става въпрос???

apoklistika 23rd May 2007 13:58

Описала съм кратко и ясно кой е и за какво става въпрос в първия пост.

milena127 23rd May 2007 14:03

И аз ще чакам някакво развитие и банковите сметки.

profile 23rd May 2007 14:15

apoklistika
това е добра идея но как да се направи дарение???

apoklistika 23rd May 2007 14:17

Ще изчакаме да се появи Лок, за да решим какво да направим.
Може би малко избързах с темата, защото още нищо конкретно не е уточнено, но затова пък всеки може да дава идеи и предложения как да му помогнем

apoklistika 23rd May 2007 14:34

Идеята не е само моя, виж в пластична колко хора си предложиха помощта още преди да пусна темата.
Не целя никаква реклама- никой няма да си напълни джобовете без съгласието на Лок, това е сигурно- а ако той прецени, че няма нищо против издателки и списания, не мисля, че ние сме тези, които да му дават тон в живота.
Пуснах темата със желанието да помогнем, искренно се надявам и призовавам да не почваме и тук караници и спорове.

profile 23rd May 2007 14:39

apoklistika- просто изказах мнение, не си и помисляй че търся конфликт.

emisof 23rd May 2007 15:00

Аз ще платя протезата за окото, само Лок да каже какво да направя.
П.П. Видях, че д-р Механджийски е човека с готините очички :lol: . Лок, ако искаш, когато ти е удобно, да се видим в понеделник или вторник направо там, близо до лабораторията на доктора, да го взимаме туй ОЧО. Пиши ми тука или на ЛС, както решиш, да я свършим бързо-бързо поне тая работа.

Astela 23rd May 2007 16:09

Сега видях темата.За пореден път се убеждавам какви благородни сърца имате.С радост бих помогнала и аз..

Pretty 23rd May 2007 16:18

И аз сега видях и ще помогна разбира се :P той е много добър и талантлив човек :P

MiCskillZ 23rd May 2007 16:36

супер сте..... Аз помагам ако мога с каквото мога ще помогна..... ЛОК с теб сме...и рисуваш много хубаво.....

lok45111 23rd May 2007 17:18

Здравейте на всички,

гледам, че само за няколко часа темата е набъбнала сериозно. Нека накратко кажа за себе си нещо, че да знаете кой съм. На 22 г. от София, работя като "викач - наряд" в БДЖ - ЕАД, Локомотивно депо - София. Преди това бях ел. техник на същото място, но по МЕДИЦИНСКИ причини от две години и половина съм принуден да чистя стаите за почивка на машинистите слещу 180 лв. Не крия какво правя, защото не мисля, че има нужда. Имам познания по локомотивите, но на профилактичните прегледи не ми разрешиха заради "отворената дупка на мястото на лявото око". Толкова и разбира очният в Транспортна болница, но ето. От тогава до сега съм минал през какви ли не премеждия. Хръвлих доста пари, които съм отгладувал за ходения по Очна болница - Варна и други клиники, но без резултат. За пластични операции се реших едвам в последните дни. Е, така или иначе връщане назад няма. Протезата се поръчва и става за седмица - спрял съм се на д-р Механджийски и съм готов веднага щом имам средствата да си я сложа - това е малко начало, но ще изглеждам в пъти по - нормално. След това смятам да тръгна по консултации с пластични хирурзи!

Slyn4islava 23rd May 2007 17:23

Лок, здравей!
Чакаме те да си отвориш банкова сметка, за да може да ти помогнем да постигнеш целта си! Искрено ти се възхищавам!

lok45111 23rd May 2007 17:27

Цитирай:

Първоначално написано от Slyn4islava
Лок, здравей!
Чакаме те да си отвориш банкова сметка, за да може да ти помогнем да постигнеш целта си! Искрено ти се възхищавам!

Тя сметката си я има... За сега обаче има надежда за пластични операции безплатно, така, че единствения проблем остава поставянето на протеза, която след като се заплати и поръча става за не повече от седмица. А това е сериозен напредък все пак! За това съм амбициран да си сложа протеза веднага щом мога да я заплатя, намерил съм точното място и точният човек, който ще я изработи качествено.

lok45111 23rd May 2007 18:13

Може да си взема отпуск - като ми плащат малко хич не ме е еня, вземам болнични и толкоз! Както казах, има надежда за хирурга - протезата трябва да я мислиме. Аз имам готовност още другата седмица да придвижа нещата и до 14 дни да съм с ново оченце - демек ще съм полутунингован :lol:

apoklistika 23rd May 2007 19:10

Лок, ако имаш някакъв телефонен номер, моля прати ми го на ЛС- или го прати директно на emisof - тя е готова да се срещне с теб още в понеделник и да заплати веднага всичко, свързано с изработането и поставянето на протезата. Жената е абсолютно сериозна и стои зад думите си.
Ако не стане това с безплатните операции, тя също е готова да ти съдейства и уреди срещи със всички възможни хирурзи, а от там нататък ще събираме и пари ако трябва.
Еми, поздравления от мен за думите ти :2020:

Saruman 23rd May 2007 19:12

Ааа и да слагаш още рисунки и снимки,ей :lol:

Nezinka 23rd May 2007 19:17

:1203: :1203: Моите адмирации към емисоф и всички други,които така задружно търсят помощ.
Съжалявам че нищо не мога да свърша оттук, но съм насреща и стискам палци.

apoklistika 23rd May 2007 19:38

Да кажа и тук, тъй като днес Еми празнува рожден ден, няма да я притеснявам, но още утре ще й пратя телефона на Лок.
Искам да благодаря и на Alica, която ми писа, че ще му помогне с откриване на банкова сметка, ако няма такава и ако започнем да събираме пари :2020:

Pimpin 23rd May 2007 19:41

http://www.tialoto.bg/article.php?id=4675

lok45111 23rd May 2007 19:42

Ето я сметката:

Дебитна карта на ДЗИ - Банк, а ето и сметките:

IBAN: BG37 REXI 9320 10 01065211

SWIFT(BIC) REXIBGSF

Nezinka 23rd May 2007 19:48

:1203: :1203: :1203: :2046: :2046:
Браво шефе, страшен си !

apoklistika 23rd May 2007 20:09

Браво на вас :2004:

Renkata 23rd May 2007 20:14

:D Шефе, новината май трябва да е и с продължение.По- нататък може и интервю да му направите на Лок - "Реални мечти- тялото.бг" :2003:

Pimpin 23rd May 2007 20:26

Много ясно, че ще е с продължение. Благодарение на всички ни :2020:

emisof 23rd May 2007 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Да кажа и тук, тъй като днес Еми празнува рожден ден, няма да я притеснявам, но още утре ще й пратя телефона на Лок.
Искам да благодаря и на Alica, която ми писа, че ще му помогне с откриване на банкова сметка, ако няма такава и ако започнем да събираме пари :2020:

Еми празнува, ама чак утре :lol: :lol:
Лок, ще ти пратя мобилния ми телефон на ЛС, както надявам се и ти твоя. Можем ли да поръчаме протезата на доктора още в понеделник /аз ще отида лично да му платя квото трябва/, че да я изработи и да я вземем след седмица?
П.П. Аз нямам нито списание, нито НИКАКЪВ друг интерес извън личното ми желание за бърза и адекватна реакция, така че, давай да действаме.
П.П.П. И за БДЖ ще поговоря с един човек, ама да не разводняваме темата.

jito7 23rd May 2007 20:38

Лок, в най-скоро време се надавам и аз да помогна с колкото средства успея, а и надявам се няма да имаш нищо против да помоля за това и други хора, които не са потребители на форума, но биха искали да се включат!! Браво за смелостта, възхищавам се!!
Адмирации към ЕМИ и отново ЧРД !!! :1203:

Police MAIN 23rd May 2007 20:41

:2020: Аз вярвам,че можем да помогнем....нека го направим. :2020:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.