Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 19th April 2013 16:17

На този линк може да се видят спирките на различните Метробус автобуси. Ако си разпознаете в някоя от спирките вашия район може и да Ви помогне :
http://www.istanbul.net.tr/istanbul-...us-Seferleri/2
За всички видове транспорт:
http://www.istanbul.net.tr/istanbul-Ulasim

katia13 19th April 2013 18:10

Кeery Благодаря, ако имам късмет май ще има кой да ме посрещне и да ми помогне от гарата до кабинета..само да стане превода на последния имейл, за да го изпратя на док, че да знам адресите все пак , на кабинета и на болницата.. а и искам да видя колко е нощувката в болницата , защото като ми преведоха имейла пише 12 евро, което е невъзможно..явно нещо са се объркали..та да попитам пак..
Лелеее добре че е този форум..толкова информация и помощ намерих тук, че незнам как да се отблагодаря на всички :1219: /не намерих емотикона прегръдка/.

rimi 19th April 2013 23:17

Всички в този форум са страхотни и аз благодаря защото за това да изглеждам сега толкова добре и да си върна отново самочувствието на жена го дължа изцяло на хората тук. Стралбери вярвай ми цял живот ще те споменавам за този прекрасен доктор Авшар който откри и който ми извая невероятен нос, как се справи този човек след обезобразяването на Енчев просто не знам. Е аз си получих моя оскар то и по благодарственото ми слово си личи чакам с нетърпение и всички останали които си пишем тук да бъдете наградени с оскар а и в крайна сметка го заслужаваме след тиквените медали с които бяхме наградени в България. Наистина обещавам да ви покажа и снимки но от както съм се върнала, близнаците така са ме обсебили че не ми остава никакво време Нелка да не е заминала вече защото не я виждам във форума. И малко информация относно възстановителния ми период днес е десети ден от операцията почти никакви отоци нямам носа ми е невероятно гладък няма дори ръбче а ако си спомняте имах дупка на коста, а от горе на върха вдлъбнат белег доста видима асиметрия на ноздрите заради увиснал хрущял от лявата страна

rimi 19th April 2013 23:24

Лепенките ми ги махнаха на 7 ден защото нямах нито лонгета нито тампони Сега освен гел в носа нищо друго не правя Вижте като ви минат операциите какви капки или гел ще ви изпишат защото на мен Авшар ми изписа Тонимер гел който разбира се не го внасят в България а аз пропуснах да си купя от там сега трябва да търся нещо подобно дано да не е проблем

Нелка 20th April 2013 00:07

Рими, тук съм още! :)

Издивявам вече. Страх ми е, че няма спосение замоя нос. Не вярвам да ке получи...

Rabiosa 20th April 2013 02:21

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 786004)
Рими, тук съм още! :)

Издивявам вече. Страх ми е, че няма спосение замоя нос. Не вярвам да ке получи...

:buttslap:

keery 20th April 2013 05:09

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786003)
Лепенките ми ги махнаха на 7 ден защото нямах нито лонгета нито тампони Сега освен гел в носа нищо друго не правя Вижте като ви минат операциите какви капки или гел ще ви изпишат защото на мен Авшар ми изписа Тонимер гел който разбира се не го внасят в България а аз пропуснах да си купя от там сега трябва да търся нещо подобно дано да не е проблем

Рими, вземи пусни тези снимки , че вече нямаме търпение. Ако трябва ще дойда аз да гледам близнаците :) А този гел който ползваш за какво е? Иначе е добра идея от там да се купят нужните мазила, че тук найстина сме друг свят и не е ясно дали ще ги намериш ПС Много се радвам , че се чувстваш в кожата си вече

katia13 20th April 2013 07:26

Рими, супер много се радвам че си доволна ..и аз чакам с нетърпение снимки..
Що се отнася до близнаците, знаеш че и аз имам така че спокойно можеш и на мен да ги повериш ;) ще ги гледаме, само да пуснеш снимки :)
Дано Дилбер е добър колкото Авшар!

Нелка, ти не трябва ли вече да заминаваш..нали след 25 е Байрам.. то остана само тази седмица за операция .. стискаме палци, сигурна съм че ще се справи док. :)

Нелка ти имаш ли адреса на кабинета където Дилбер провежда консултациите? И на клиниката, защото вчера говориха с него по телефона и им каза че болницата не е тази за която Елена беше пуснала линк..но била много близо..обаче адресите пак ги нямам ..

zara_6666 20th April 2013 08:05

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 786006)
:buttslap:

Оооо....Rabi,ти се появи!:2035:Да знаеш,че и на мен ми трябва от същото,защото всичко ми се срува невъзможно и се отчаѝвам

Нелка 20th April 2013 08:50

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 786012)
Оооо....Rabi,ти се появи!:2035:Да знаеш,че и на мен ми трябва от същото,защото всичко ми се срува невъзможно и се отчаѝвам

Раби и тя е на ръба на нервна криза, аз нарочно й рева на главата и тя така се стяга и почва да позитивира ситуацията... т.е. аз заради нея го правя! :wink:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.