Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

aleksant 28th July 2014 15:46

Благодаря на всички за подкрепата и коментарите. Не мисля, че ще мога да се откажа окончателно от идеята да имам хубаво носле, то ми е като трън в очите, но просто понякога ми писва много, а и доста пъти ме разочароваха докторите и за свое собствено успокоение, гледам да се убедя, че може би не е чак такава болка за умиране, но се познавам, не бих се отказала напълно :). Както мъжът ми казва - Ако оперират срещу инат не само ще те пусна ами и аз ще те закарам до болницата :lol_crazy:, но уви няма такава операция, така че не ми се вярва да се откажа скоро от нослето :)
Кики, ше погледна и при нея, за всеки случай, благодаря.

Мечта 31st July 2014 19:49

2Прикачено(и)
Снимка прeди и след. Това, което не се вижда добре на втората е, че върхът е още подут и височината между очите, която за съжаление няма да се променя.
Носът на втората е месец и половина след операцията. Когато придобие по-завършена форма пак ще публикувам.
Прикачен файл 1112

Прикачен файл 1113

Pufpaf 1st August 2014 18:06

Аз май ти бях казвал да ми пратиш снимка на полупрофила да направя и на него фотошоп, сега е доста трудно да се прецени резултат от профилната снимка от преди със тази от след във полупрофил. Трябваше да почнеш с масажите още в началото, по бързо ще ти спадне отока !

Мечта 1st August 2014 19:59

Преди оп. нямах полупрофил, сега нямам профилна, т.е. имам но не е правена за целите на сравнението, а просто да се видя. И понеже хич ме няма в тази техническа част, не мога да оставя само лицето. Иначе снимката си я харесвам.
Публикувах полупрофилната, защото хубавото, което се вижда, е че размера на носа съответства на размерите на лицето. Преди не беше така. И ми харесва, че докторът е спазил тази пропорция, въпреки, че не сме го коментирали този проблем. Аз имах претенции само към формата.
Да, масажи не съм правила. Но според мен е нормално върхът да търпи още изменения и да бъде подут. Именно там е пластиката.

usmivka111 12th August 2014 18:29

Привет, все не ми остава време да дам и аз отчет. Вече превъзмогнала първоначалният шок " какво си причиних сама" , съм много щастлива. Имам си прекрасно носле, благодарение на д-р Дилбер. За сега всичко върви добре, възстановявам се бързо . По напред във времето ще кача и снимки, вече ми е 21 ден. Ако имате въпроси съм насреща.

sweet_dreams 18th August 2014 09:38

Здравейте! И на мен ми се върти мухата за операция в Турция, но засега още обмислям. Имам една операция при Джамбазов преди около 5 години. Честно казано резултатът не е лош, просто работата е свършена наполовина. Ще се опитам да кача снимки и да обясня за какво става въпрос.
По принцип проблемът ми не е голям, някои ще кажат, че е каприз, че по-добре нищо да не пипам и т.н. Само че аз просто искам да съм красива :) Не ме устройва донякъде свършена работа... Освен това носът, както знаем, е доста важен за цялостното излъчване. Та така, нещата, които не харесвам в носа си в момента, са, че е изкривен на една страна, върхът ми е топчест и като цяло голям, ноздрите също. Като цяло ми се струва и леко дълъг, а особено, когато се усмихна, върхът слиза доста надолу. Освен това под определен ъгъл се вижда някаква кост по продължението на носа (хич ме няма с термините, не знам коя част как се нарича). Преди Джамбазов си ги имах същите тези неща + малка гърбичка, която той махна, а и като цяло ми е по-малък носа в момента. Но проблемът с върха и изкривяването си стоят.
Знам, че в БГ хирурзите масово не се справят с върхове, затова се замислям за Турция. Изчетох цялата тема, но ми е каша в главата. Както някой беше споменал, отделните хирурзи са по-силни в отделни аспекти. Дали някой може да ме посъветва кой би се справил със случай като моя?

Мечта 18th August 2014 16:18

sweet_dreams, не мога да отговоря на последния ти въпрос, защото познавам само един турски хирург и няма с кого да направя сравнение. Не ми се иска обаче питането ти да остане без коментар.
Мисля, че ти трябва човек, който добре познава работата на турските хирурзи изобщо, дори, които не са споменавани, и се сещам за Айше.
Изчакай, все пак,още малко някой да се включи. Може да прочетеш конкретен отговор.

Иначе, на четвъртата снимка, в профил, носът ти изглежда много добре - според мен.

sweet_dreams 18th August 2014 18:45

Мечта, благодаря ти за коментара. Да, наистина в профил си харесвам носа, проблемът ми е в анфас и единия полупрофил :) Мисля си за Дилбер и Илхан, другите са ми малко скъпи честно казано. Във фейсбук наистина нямат много качени снимки, а в турския форум не мога да се ориентирам. Някой може ли да даде инфо къде точно гледате снимки на техни резултати?

simona_80 26th August 2014 16:11

Имам някакъв спомен, че някой беше правил корекция и на брадичката заедно с носа.
При мен ще се наложи подобна интервенция и ме интересува дали някой го е правил при Дилбер ?

simona_80 26th August 2014 16:13

Писах на Айше и тя ми отговори, че Дилбер не прави подобна корекция, а само нослета.
Явно се бъркам .... Както и да е...
Ако някой е правил и двете наведнъж, нека сподели. Все си мисля, че имаше такива случаи и тук в тази тема

Pufpaf 26th August 2014 16:36

1Прикачено(и)
To e ясно, че Дилбер не прави корекция на брадичка, имаше такива запитвания и преди, но до колкото знам, те работят съвместно с други хирурзи. Само не знам дали всичко правят в една операция или са отделни.

Ти не знам какво си питала Айше, но ако си я питала - "Дилбер прави ли корекция на брадичка", то е ясно, че това ще ти отговори. Трябваше да я питаш дали работи съвместно с други хирурзи или ти сама трябва да си търсиш такъв за брадичката,

На негови пациенти съм виждал с коригирани брадички, ще кача снимка за пример. Най-добре би било всичко да се направи в една операция.

Мечта 26th August 2014 21:29

Пуфпаф, тук няма нова брадичка. Такава "корекция" се постига със захапка / разбирай поза на захапката, уловена при снимането/ и ако не се лъжа вследствие и на ринопластиката.
Аз мога да захапя по четири различни начина /за ужас на стоматолога ми и за още по-голям ужас на мен самата, защото отливките на всяка от неправилните ми захапки, които отидоха в кофата, си ги платих като поп/.

natali_nat 27th August 2014 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 800553)
Писах на Айше и тя ми отговори, че Дилбер не прави подобна корекция, а само нослета.
Явно се бъркам .... Както и да е...
Ако някой е правил и двете наведнъж, нека сподели. Все си мисля, че имаше такива случаи и тук в тази тема

Много хирурзи правят и двете на веднъж,понякога се налага.
Иначе като цяло,работата на Емре Илхан е много добра,поне според мен.Може да се види в фейсбук

ai6erasimova 28th August 2014 18:22

Da vsi4ki rabotyat sivmesno kakto iskate moje i kakto iskate moje na vednij dvete operasiii ako imate viprosi pitayte i moga da ureda koto iskate

brand_new_look 29th August 2014 17:09

Здравейте, радвам се, че намерих темата. От дълго ама много дълго време обмислям рино и почти се бях навила за Джамбазки, но видях негови носове наживо как се променят във времето и се отказах. Всички хирурзи в бг правят едни такива топчести носове ужасни са. Все едно върха е оделно от носа топче така изглеждат, едни такива чипи. Не ми допадат с една дума. Моя позната си прави в Украйна и носа и е супер. Та сега обмислям между Украйна и Турция. Връщам се да чета назад, но исках да попитам дали някой може да помогне с фотошоп? Въобще нямам идея на какво да се надявам, носа ми е хем дълъг, хем месест, хем с гърбица и паднал връх. Абе плаче за корекция отвсякъде. Предварително благодаря. Връщам се да чета

want 15th September 2014 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800310)
Eто обещаното от мен. Исках да оперирам наса си от 11 годишна. Направих го на 40. Операцията ми беше на 18 юни. Консултацията - два месеца по-рано.
Не съм търсила консултации с български хирурзи.
В един период от живота ми бях част от екипа на унг специалист, за който има тема във форума и при който можех да направя ринопластика безплатно.
Не избрах тази възможност.
Не се колебах в избора за д-р Дилбер. В нито един момент не изпитах страх. И в нито един момент не изпитах болка. Освен, когато на 4 ден от операцията, още с тампони и лонгета, носът ме засърбя и аз тръгнах да го чешам. Тогава разбрах, че ще трябва да внимавам мнооого с него.
За болницата. Беше Етика и удобството на тази болница е, че се намира на една спирка разстояние от кабинета на доктора и е близо до спирката на метробуса. Т.е. няма ходене навътре. През нощта, когато не можех да заспя, гледах хората които се движеха по моста навън, защото мястото е оживено. Освен това в болницата е чисто и прилично. С това май се изчерпват позитивите. Определено не ми достигаха грижите на персонала, при условие, че съм човек, който само в краен случай моли за помощ! Един млад мъж – мед.сестра не успя да ми постави абоката. Около минута, две въртя иглата за да „открие” вена, някъде по китката. Вярно, вените ми от хеликоптер не можеш да ги видиш, но от около метър, два и то само с просто око е напълно възможно! Помолих го да повика някой друг и дойде една леко строга сестра, която се справи от раз. Докато младежът „търсеше” вената ми с иглата, трябваше да отговарям на въпросите първо на асистиращата сестра на анестезиолога, а впоследствие и на самата анестезиоложка. И всичко това върви през Зюлейха, която превежда и която заплаши момчето мед сестра да внимава, да не направи беля, „`щото каката я боли и ще го бие”. Тогава обаче чувството ми за хумор се беше изпарило, разполагах само с едно голо самообладание, и единственото, което исках беше младежът да ми пусне ръката.
Минути преди да ме вземат за операционната, Дилбер дойде да ме види за последно преди операцията. Много силен и значим момент беше тази среща за мен.
За операцията. След като ме качиха в асансьора от втория етаж се качи мед. сестра, която ми постави инжекция и главата ми се замая веднага, но не заспах. В оп. имаше проблем с едно от изследванията на кръвта, което не беше готово и се наложи да почакам, като междувременно поговорих с една от сестрите на бълг.език. После един дългокос лекар се наведе над мен, каза ми на англ.”сега ще заспиш, бай-бай” и следващото, за което имах спомен, е как сънувах нещо и няколко гласа настойчиво ме викаха по име. Отворих очи, видях, четири човека, между които не беше Дилбер, разбрах, че оп. е минала, попитах на англ. всичко наред ли е и дългокоското ми каза, че всичко е ок!
Нямах усещането нито, че слон ме е газил, нито, че валяк е минавал през мен. Дишах нормално през носа. Обаче от упойката много ми се гадеше и следващите няколко часа бяха адски трудни за мен. Не изпитвах никаква болка, но коктейлът от анестетици, аналгетик и антибиотик, беше истинското изпитание за организма ми. Сестра ми се грижеше за мен, тича до близкия маркет да ми купи кисело мляко – единственото нещо, което организмът ми приемаше, макар и по лъжичка. Освен това на няколко пъти ходи и подменя разтопените ледени кубчета с нови. Според мен, това беше работа на персонала в болницата и ако нямах придружител, сега вероятно щях да съм с изразени синини и все още с отоци, защото след първите кубчета с лед, никой не дойде да пита имам ли нужда от нещо. След няколко часа строгата сестра дойде да ме изправя на крака, посочи с жест, че трябва да ям, ако искам да ходя, посочи да гледам само напред, за да не ми се вие свят, аз успях да спазя правата линия, стигнах до тоалетната и когато се върнах отново в леглото повърнах. До сутринта ми беше много зле, но след закуската нещата започнаха да си идват на място.
За Зюлейха. На другия ден с такси отидохме до дома на Зюлейха. Ако не беше тази жена не знам как бих се оправила в друга държава, с хора, които почти не говорят английски и аз с ограниченията заради това, че бях оперирана.
Зюлейха се грижи за мен както би го правила родната ми майка. Бях й 11 носле и всичко в следоперативните грижи вече й беше отработено. В дома й се чувствах абсалютно защитена и на сигурно място. През целия ми престой покрай операцията в Турция се чувствах щастлива и огромен принос за това имаха тя и семейството й. Ще ми останат в сърцето като приятели за цял живот.
За д-р Дилбер Орерационната сестра на доктора дойде при мен и ми каза, че Дилбер е много ангажиран и вероятно няма да успее да ме види до вечерта, но ще дойде на другата сутрин.
В 11 без 20 същата вечер Дилбер беше при мен. Нямахме преводач, той идваше от друго място, след напрегнат работен ден и съм сигурна, че повече от всичко му се искаше в този момент да бъде не при пациент, а при семейството си.
От това, че операторът дойде да ме види, въпреки късния час, физическото ми състояние не се подобри.
Но чувството, че човекът на който се доверих е отговорен за това, което е правил и загрижен за това как го понасям, е наистина много приятно.
Открит в контакта, сензитивен към отсрещните очаквания, откровен за възможностите, и абсолютно премерен във взаимоотношенията си с пациента. Ето такъв го видях с моите очи.
Резултатите му всеки може да ги види на страницата му във Фейсбук, а доколкото разбрах и в тема „Ринопластика” пак към Фейсбук.
Обобщено от личния ми опит.
1. Операцията ми в Турция ми костваше организация, допълнителни средства и пречки, които в България щяха да ми бъдат спестени.
Резултатът обаче си струва и премерения риск, и организацията, и всяка стотинка!
2. В Турция не говорят или малко говорят английски. Добър вариант е да имате местен близък или човек, на който можете да разчитате за насоки и превод. Още възхвалявам на ум момичетата, открили Зюлейха.
3. Първата вечер имах нужда от човек, който де се грижи за мен. Радвам се, че това беше сестра ми.
4. Не изпитах никаква болка, след операцията, не разбрах кога ми извади докторът тампоните и не ме болеше при махането на конците.
Според мен трудно се възстанових от упойката.
5. В нито един момент не изпитах страх, бях позитивна, чувствах се щастлива и разбрах, че съм направила правилния избор. Бях готова да си понеса последиците, дори и да не бяха сред очакваните. Чувствах се отговорна и свързана от начало до край с всяхо решение и всеки човек по пътя на тази моя мечта и най-трудно за мен беше да се разделя със Зюлейха, дома й и доктор Дилбер.

Голямо мрънкане, голямо чудо! Мислиш ли си, че ако беше в Бг някой щеше да се грижи за теб или да ти прислугва както ти се иска? Само за справка, че си правих първата операция в БГ и ме изритаха още преди да ми е минала упойката и 3 дена само лежах и повръщах! Големи капризи, голямо чудо! Сякаш си някоя принцеса мамка му .

want 15th September 2014 21:23

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 798829)
zara_6666, оперирах се при Емил Георгиев. Не съм доволна от резултата, целият ми нос клони на една страна, ноздрите ми са различни. Формата също не ми харесва, върхът е прекалено вирнат и щръкнал. Не знам дали го обясних добре, но дано придобиеш някаква представа. А относно операцията, наясно съм, че трябва да изчакам, октомври месец ще отида на консултации и след това ще си запазя дата за операция.

Не мога да повярвам, че в 2014 и след толкова много информация,за този некадърник, все някоя заблудена овца се оперира при него ....

Мечта 16th September 2014 19:56

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 800624)
Голямо мрънкане, голямо чудо! Мислиш ли си, че ако беше в Бг някой щеше да се грижи за теб или да ти прислугва както ти се иска? Само за справка, че си правих първата операция в БГ и ме изритаха още преди да ми е минала упойката и 3 дена само лежах и повръщах! Големи капризи, голямо чудо! Сякаш си някоя принцеса мамка му .

Е, не... с този номер в тази тема няма да минеш!

.

swony 17th September 2014 12:30

Кой е най-добрия начин за връзка с д-р Мохамед Дилбер? Опитах от официалния му сайт, но никой не ми отговори..

Мечта 17th September 2014 16:23

Зюлейха.
На мен също по този начин не ми отговори.

ai6erasimova 18th September 2014 20:37

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789362)
Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya

Zdr as moga da pomogna na vseki pri kogoto iskate poznnavam vsi4kite za sivet moje da se svirjete 00905312487950 ai6erasimova@abv.bg

ai6erasimova 18th September 2014 20:41

Ako se interesuvate ot nesto svirjete se s men ste vi obesna vsi4ko podrobno operasiyona sestra sim vlizam v operssiite

want 19th September 2014 13:09

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800630)
Е, не... с този номер в тази тема няма да минеш!

.

Tи май се обърка тотално :)
Като ви чета на някои коментарите ме напушва такъв луд смях, че направо се чудя на тази жена как изобщо ви помага ...

swony 19th September 2014 14:56

Аз също съм объркана... Просто търся координати и малко инфо

Мечта 20th September 2014 06:58

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 800646)
Tи май се обърка тотално :)
Като ви чета на някои коментарите ме напушва такъв луд смях, че направо се чудя на тази жена как изобщо ви помага ...

Не разбирам какво провокира това отношение. Ако нещо в написаното от мен не ти харесва, това е съвсем естествено и няма нищо лошо. Пропускай постовете ми, както ще направя и аз с твоите.
Ако имаш опит с турските хирурзи можеш да го споделиш. Предполагам ще е полезно и интересно за другите. Освен това е по-зрелият начин за търсене на внимание.
В случай, че желанието ти е просто да "скапеш" темата, аз няма да ти партнирам в това.

swony, писах ти на лични.

want 20th September 2014 20:13

Да търся внимание ?? хахаххах казвам ти ,че си тотално объркана. На такива с безумни мнения като твоите, няма какво да помагам. Само се чудя на жената, която ви помага ... или има огромно търпение, или и се плаща както трябва, за да ви трае безумията.

marta_1 21st September 2014 01:28

want-чето пак е в серия и ака ли ака :d015:

surita 79 23rd September 2014 12:03

3Прикачено(и)
Здравейте,минаха 7 месеца от мойта ринопластика.Продължавам да не си харесвам носа,особедно в профил който според мен дори още има отоци :(започвам да си мисля че дори тази кожа няма да слегне вече:(

Мечта 23rd September 2014 13:23

surita 79 , аз не ти различавам отока. Къде е?
Ти ходи ли на 3-4-месечната контрола при Дилбер? Какво обсъдихте?
При мен нещата се развиват добре, но върха ми още е отточен, с тази разлика, че на снимка си личи.
На контролния преглед ще питам д-р Дилбер какво и колко още ще се променя. Ако е в състояние да предвиди. Все пак всеки организъм реагира индивидуално.
Иначе всеки ден получавам положителна обратна връзка от колеги и познати, която дори не съм очаквала. Имам интересни истории.

surita 79 23rd September 2014 14:17

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800662)
surita 79 , аз не ти различавам отока. Къде е?
Ти ходи ли на 3-4-месечната контрола при Дилбер? Какво обсъдихте?
При мен нещата се развиват добре, но върха ми още е отточен, с тази разлика, че на снимка си личи.
На контролния преглед ще питам д-р Дилбер какво и колко още ще се променя. Ако е в състояние да предвиди. Все пак всеки организъм реагира индивидуално.
Иначе всеки ден получавам положителна обратна връзка от колеги и познати, която дори не съм очаквала. Имам интересни истории.

Мечта радвам се за теб :)Незнам дали аз си го определям като оток най -вече се вижда на снимката в профил,там има едни леки издутини.Мисля ,че е оток защото когато ги натисна с пръст седи меко и не напипвам коста.Незнам но според мен ако е слегнал добре би трябвало да се напипва коста.Да ходих на контролен преглед на 4тия месец,доктора каза че носа ми тогава бил спаднал на 50 % и че чак след 9 месеца щял да изглежда добре:)Иска ми се да му вярвам ,но като цяло аз лично не си го харесвам много.Малко хора даже ми намират разлика от преди :(Качи снимки ако искаш :)

Мечта 23rd September 2014 15:20

Изчакай още два месеца щом така ти е казал и не губи надежда! Само отока ли не ти допада?
Аз ти го харесвам, но по- важно е ти как се чувстваш.
Иначе не мога да преценя отоците, защото преди това не знам какъв е бил.
Снимки ще ти пратя на лични, но в близките дни. Сега не мога да отреагирам.

Сещам се, че моите синини се задържаха твърде дълго - около месец, докато при други бързо изчезват. Много е индивидуално. Съжалявам, че момичетата, по-рано оперирани от нас в Турция, не пишат за да споделят опит.

При мен има разлика, но ми е много забавно като чуя: "Махнала си брекетите.....много хубави са ти станали зъбите!" /Махнала съм брекетите преди две години и същите хора са ме виждали десетки пъти без тях. И не са регистрирали промяната./ Или "А! Сменила си цвета на косата. Много ти отива този цвят!" Това вече го чувам няколко пъти, въпреки че с въпросния един и същи цвят съм от две години.
Според мен хората не че не регистрират промяната, а по презумпция трудно допускат ринопластиката. Може би това е една от причините да не получиш обратна връзка за нослето.

surita 79 23rd September 2014 15:38

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800664)
Изчакай още два месеца щом така ти е казал и не губи надежда! Само отока ли не ти допада?
Аз ти го харесвам, но по- важно е ти как се чувстваш.
Иначе не мога да преценя отоците, защото преди това не знам какъв е бил.
Снимки ще ти пратя на лични, но в близките дни. Сега не мога да отреагирам.

Сещам се, че моите синини се задържаха твърде дълго - около месец, докато при други бързо изчезват. Много е индивидуално. Съжалявам, че момичетата, по-рано оперирани от нас в Турция, не пишат за да споделят опит.

При мен има разлика, но ми е много забавно като чуя: "Махнала си брекетите.....много хубави са ти станали зъбите!" /Махнала съм брекетите преди две години и същите хора са ме виждали десетки пъти без тях. И не са регистрирали промяната./ Или "А! Сменила си цвета на косата. Много ти отива този цвят!" Това вече го чувам няколко пъти, въпреки че с въпросния един и същи цвят съм от две години.
Според мен хората не че не регистрират промяната, а по презумпция трудно допускат ринопластиката. Може би това е една от причините да не получиш обратна връзка за нослето.

Имам и други забележки,но все пак това е ревизия и не очаквам нещо перфектно :)Но все пак още помня думите на доктора,като ми каза че носа е станал много хубав а аз не го виждам такъв:( Незнам аз ли нещо съм с изкривени представи за хубав нос,вярно по добре е от преди но ми се искаше да се харесам най-накрая и да мирясам с този нос :)И като гледам другите му резултати си мисля,защо и аз не бях от тях .Ще почакам още и ще видим ,ако още не ми се е оформила извивка може и пак да го пипна :)

Мечта 23rd September 2014 16:26

Ако искаш извивка изчакай до една година. Всичко ще е наред! Ще видиш.:-)
Много, ама много те разбирам когато пишеш, че гледаш други нослета на Дилбер и искаш и ти такова носле. И аз ги харесвам.
Дано и при нас станат такива. Мисля обаче, че извивката се оформя окончателно по-късно.
Мен Дилбер ме пита искам ли чип нас и аз казах "Не. Само леко повдигнат връх."
Сега се надявам на върха да не пада / каквото и да означава това/ и малко съжалявам, че не приех чипия нос. Тогава търсех нос с извивка, а не нещо, което не съм имала, въпреки, че чипите нослета се възприемат за изкусителни.

surita 79 24th September 2014 08:12

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800666)
Ако искаш извивка изчакай до една година. Всичко ще е наред! Ще видиш.:-)
Много, ама много те разбирам когато пишеш, че гледаш други нослета на Дилбер и искаш и ти такова носле. И аз ги харесвам.
Дано и при нас станат такива. Мисля обаче, че извивката се оформя окончателно по-късно.
Мен Дилбер ме пита искам ли чип нас и аз казах "Не. Само леко повдигнат връх."
Сега се надявам на върха да не пада / каквото и да означава това/ и малко съжалявам, че не приех чипия нос. Тогава търсех нос с извивка, а не нещо, което не съм имала, въпреки, че чипите нослета се възприемат за изкусителни.

Дано си права :) Защото аз определено му казах на доктора че искам извивка,но без прекалено вдигане на върха "тип свинска зурла " :) и той каза че ми е направил.Само,че аз изобщо не виждам никаква такава.Ще почакаме още малко и ще видим какво ще излезе от нашите :)

zara_6666 24th September 2014 09:35

Здравейте и от мен :)Операцията ми беше на 04.09 при Емре Илхан.Вече 3 та след като 2пъти ме направиха красавица в Бг.Всичко мина добре.Синини нямах грам,само леко подуване.Доктора е просто страхотен,както и всички останали в болницата.Засега съм доволна и ще видим как ще се развият нещата...дано всички да сме доволни.Surita79 на мен пък ми хареса нослето ти,отива ти на лицето,но по-важно е ти да се харесваш.Аз точно това искам да е чисто прав,защото преди имах голяма извивка т.е гърба беше отнет и може би това е причината да не мога да гледам извивки.В момента имам много лека и се надявам връхчето,като спадне да стане по-прав

surita 79 24th September 2014 10:16

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 800670)
Здравейте и от мен :)Операцията ми беше на 04.09 при Емре Илхан.Вече 3 та след като 2пъти ме направиха красавица в Бг.Всичко мина добре.Синини нямах грам,само леко подуване.Доктора е просто страхотен,както и всички останали в болницата.Засега съм доволна и ще видим как ще се развият нещата...дано всички да сме доволни.Surita79 на мен пък ми хареса нослето ти,отива ти на лицето,но по-важно е ти да се харесваш.Аз точно това искам да е чисто прав,защото преди имах голяма извивка т.е гърба беше отнет и може би това е причината да не мога да гледам извивки.В момента имам много лека и се надявам връхчето,като спадне да стане по-прав

Честито zara_6666 ,дано останеш доволна от резултата :) аз не искам да е прав,защото след първото рино беше като "ски писта",и искренно се надявам поне леко да се извие :)пратих ти едно лично съобщение :)

Мечта 24th September 2014 21:54

Честито , Зара!
Радвай му се на нослето и си го носи със здраве.

ai6erasimova 1st October 2014 12:08

4estitoo i ot men navsi4ki ako imate viprosi moje da se obirnete kim men 00905312487950 fec ayshe rasimova

Chocolate9 2nd October 2014 17:51

Здравейте. :) Мога ли да ви помоля да ми дадете номера на Зюлейха, защото на този, който аз имам ми отговаря някаква жена на турски и след това ми затваря телефона. Благодаря предварително!

rimi 2nd October 2014 23:07

Здравейте момичета много се радвам че тази тема е набъбнала толкова.Моята операция беше преди година и половина при Авшар носа ми стана страхотен е имах малко проблеми в самото начало но сега всичко е наред и ще кача снимки за да ви покажа.Не съм влизала доста отдавна защото си имах големи семейни изпълнения то накрая този моя нос щеше да ми разбие семейството но добре че се размина.Аз съветвам всички да не се оперират в никакъв случай в Бг тук никой не може да прави ринопластика и няма и да се научат никога.
В Турция са страхотни истински професионалисти


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.