Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 6th July 2016 17:20

Здравейте на всички. Ако имате някакви въпроси относно операциите при д-р Илхан, може да ми пишете във вайбър на 0877909255 или на лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/ Следващото му посещение ще е през септември. Ако желаете да се запишете за консултация (безплатна е), напишете ми двете си имена и телефон за връзка и ще се свържа с Вас, когато имам точна информация за дата и място на провеждане.

essmer 6th July 2016 18:00

Момичета някоя от вас пътувала ли е без придружител и справихте ли се сами след операцията,как мина нощувката в Acibadem,Дилбер идва ли да ви види,доволни ли сте от грижите на сестрите ?

dessi_999 6th July 2016 23:07

Здравейте. Да имаше консултация на доктор Дилбер в София на 15 май следващата дата на
 
Цитирай:

Първоначално написано от jenny12345 (Публикация 809313)
Здравейте, чета ви от известно време, надявам се и аз скоро да съм с нормално изглеждащо носле :) Понеже вече се пообърках къде какво чета.. беше ми попаднало, че освен Илхан и Дилбер ще прави консултации в София, имаше ли такава консултация на Дилбер и ако да - може ли някой да разкаже какво се случи на нея?

Също, някой беше постнал линк към една девойка, която се снима сравнително често на всеки етап от възстановяването и тя имаше резнато отдолу на носа (от където явно се е случила ринопластиката), това ли е стандартния метод за операция (не помня при кой лекар беше).

Благодаря на всички, които пишат във форума, много полезна информация!

Здравейте. Да имаше консултация с доктор Дилбер на 15 май.Следващата консултация ще бъде на 25 септември. Ако желаете да ви запиша ми се обадете на тел.089 6629990.Консултацията мина много добре,доста хора се записаха и дори вече има оперирани.За всички ваш въпроси съм на разположение :)

dessi_999 6th July 2016 23:20

Цитирай:

Първоначално написано от esmerr (Публикация 809330)
Момичета някоя от вас пътувала ли е без придружител и справихте ли се сами след операцията,как мина нощувката в Acibadem,Дилбер идва ли да ви види,доволни ли сте от грижите на сестрите ?

Здравейте.Разбира се че може да се справите и без придружител ако се обадите на Зюлеха тя ще се погрижи за всичко.Болницата е уникална ще се убедите сама,храната която ви сервират също обстановката е като на хотел.Доктора задължително идва да ви види преди операцията,след операцията и на другия ден преди да ви изпишат.Сестрите са много вежливи и ще се грижат за вас приз цялата нощ.Ако имате други въпроси на разположение съм 0896629990

gabura7 7th July 2016 07:36

Mitkui, извини ме, че ти говорих в женски род ;) Питах за 3та консултация, понеже на мен ми е написано, че 2рата и 3тата са на един ден и се чудех как е така. На теб операцията ти наближава, направиха ли ти някакви изследвания?

veronika.stoqnova.33 7th July 2016 19:35

Можете ли да кажете тези които сте оперирани, колко пари ви излезе операцията, в лева и дали е първа или вторична?

IggyA 7th July 2016 21:52

Здравейте, от много време ви следя, темата е актуална за мен, тъй като имам лека гърбица на носа - извивка. В момента се замислям дали да направя операцията или по - скоро да си сложа дермални филъри над гърбицата, с които да повдигна мястото и да се изравни и съответно да си реша проблема.
Някоя от вас прибягвала ли е до този метод, който трае 9 месеца до година?


Сега точно гледам по ти ел си един пич - дал 5 000 долара за операция при уж много препоръчан хирург, но тръгнала инфекция, после още 7 операции и остава без нос.
Направо си е ужасно това вмешателство :( Явно турците имат много пари и има някаква мафия да не се разчуват такива случаи след тяхни творения..

mitkui 10th July 2016 11:04

Привет , правят се кръвни изследвания /венозно/ , мерят ти кръвното налягане и те
питат дали имаш алергии . Това са изследванията , които се правят .
Моята операция мина преди 3 дни и сега се радвам на отоцоте по лицето си . :)

essmer 10th July 2016 12:20

Деси лесно ли излезе от упойка чувстваше ли болка или дискомфорт ?Четох че до 4ден си със силиконови тампони през които се диша без проблем,наистина ли е така?Колко дни беше престоят ти?

gabura7 10th July 2016 15:28

Mitkui, имаш ли синини или само отоци? Как се храниш първите дни? Престоят в болницата как мина? Също така колко срещи ще имаш с д-ра, докато се прибереш в Б-я? Твоето трудно поне вече мина. Отсега нататък ти следва само възстановяване. Леко и успешно и да си доволен!
Как искам вече и аз да съм на няколко дни след операцията и да са наред нещата....


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.