Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 30th March 2013 18:04

Нелка аз ли нещо съм пропуснала при кой последно реши да се оперираш Ние ще сме заедно в Истанбул по това време даже и операциите ще са в един и същи ден ако всичко се развива нормално Може да се видим там Ти кога заминаваш за там и колко време ти казаха да останеш

Нелка 31st March 2013 00:34

rimi, при Дилбер реших последно, че той най-много реже, а на мен ми трябва яко рязане!
Ако не се разболея и пресека това, наистина ще сме на една дата! :)) Може да обикаляме бинтовани Истанбул и да се тъпчем с баклава и дюнери на Босфора! :)

Айде да не казвам голяма дума, дано не се доразболея.
Иначе аз за аулина знам, че няма отношение към кръвосъсирването. Аз съм пила няколко аулина 5 дни преди оп, аптекарката ме увери, че няма проблем и за щастие нямаше. Но виж - за Арниката ме хвърлят в тъч! Да няма изгубване в превода, дали са разбрали, че за билка става въпрос?
То по тази логика трябва да се внимава какви чайове и подправки поглъщаме. Ами хората, които ги оперират по спешност... ?
Хубаво е да са предазливи, но е и добре да знаят, че особено чужденците не са много адаптивни към дати..

Oompa Loompa 31st March 2013 03:22

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 784880)
Bunny а защо трябва да го пия толкова дълго време би ли ми обяснила защото аз мислих че трябва да го пия само 5 дни

Нали имаш 10 дена до операцията ? Пий го 5 дена а след това намали дозата на половина. Просто превантивно за да се презастраховаш, че няма да се появи пак.
Между другото миналия месец се бях разсипала от херпеси и ми предписаха ацикловир 7 дена по 3 таблетки на ден.

Нелке, от какво се разболя ?

Нелка 31st March 2013 11:42

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 784952)

Нелке, от какво се разболя ?

От злобата хорска... :2047::girl_cry:

Точно хрема ме хвана.
Гърлото ме болеше вчера, днес по-малко.
Нищо не пия, оставила съм го на съдбата.

Между другото, колко дни преди оп трябва да ми мине, за да мога да се подложа?

Oompa Loompa 31st March 2013 13:07

Нелке не рискувай и вземи с нещо да се лекуваш. С хрема и настинка никой няма да те оперира! Бегом в аптеката и си вземи нещо. Трябва да си се оправила поне 2-3 дена преди операцията ...и то в най добрия случай.
За гърлото яж сладолед и никакви горещи чайове! Вземи си и капки за нос и някакъв имуностимулант.
Пък злобата човешка не може да те разболее :) тя разболява само тези които я изпитват.

rimi 31st March 2013 16:21

Благодаря ти Бъни,така ще направя. Аз го пих ацикловира 5 дни х 4 таб сега ще продължа на половин доза. Нелка само вит. С ще те оправи пий смело по няколко пъти на ден и ще се оправиш много бързо. А на мен ако ми дойде цикъла точно по това време сигурно пак ще ме отложат дайте някакъв съвет може ли нещо да се пие да дойде по рано или да се забави. Самолетните билети ги отложихме вече един път и начислиха неустойка ако нещата продължават така билетите ще ми излезнат колкото до Америка.

Oompa Loompa 31st March 2013 16:25

Можеш да вземеш противозачатъчни, но те ще ти объркат цикъла.
Вит Ц няма как да оправи настинка, особено пък ако вече е почнала :)

diliana_mihaylov 31st March 2013 19:52

Здравейте и от мен,
след години умуване и търсене на лекар и аз се реших на операция при др. Авшар. Засега е планирана датата 25 Април. Страх ме е, но желанието за промяна е по-силно. Ако може най-новите опериране при него да споделят мнение. Колко време след операцията ви минаха синините и оттоците. На мен ще ми е първа ринопластика. Имам хрущял за махане на върха, гърбица и като цяло искам скъсяване. Но добрата новина е, че съм със супер тънка кожа и носът ми е по-скоро кокалест, а не месест. Успех на всички момичета с предстоящи операции.

Oompa Loompa 31st March 2013 23:20

Супер тънката кожа е толкова добра новина, колкото и супер дебелата кожа ;)

rimi 1st April 2013 08:26

Дилиана добре дошла в отбора. Най- добрата новина е че ще правиш първа ринопластика и не си експериментирала преди това в България. Сигурна съм че при теб, ще се получи много добър резултат точно поради този факт. Защото тук се подлагаш на операция и вариянта е ако се получи нещо що годе прилично, ще си добре ако ли не продължаваш втори път, трети и така нататъка. На мен операцията при Авшар е на 10. 04 като мине дай боже ще пиша за да ти помогна с някаква информация.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.