Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 11th May 2016 12:27

karrina, аз до сега съм пътувала само с автобус (Метро) и само през нощта. Пътят е около 8-9 часа, да. Издържа се, не е болка за умиране, стига, разбира се, да не ти става лошо при такива пътувания. :)

karrina 12th May 2016 02:03

Благодаря за отговорите! Честно казано със самолет ми е по-гадно като пътувам, а с рейса идеята ми е през нощта ако пътувам просто да спя по пътя и няма да ги усетя тези 10 часа. Чудех се дали е опасно с рейса през нощта, понеже мисля сама да ходя, но... ще го мисля :)

Yanasim 12th May 2016 09:36

Здравейте!
След като мина една година от първата ми ринопластика при Асенов , и една година дишам през устата, остават 5 месеца до ревизията при Илхан и надеждата ми за нормално функциониращ нос . И започнах пак да хрълям по едно око на форума и да мисля как да го организирам. И имам няколко въпроса:
1. Знам, че при Илхан нещата са по-щадящи, но дали ще се оправя само с две седмици отсъствие от работа? След Асенов един месец не можех да се покажа навън, но имах болничен. А сега трябва отпуска.
2. Другият ми въпрос е за придружителя. Как се чувствахте след операцията? Мога ли да се справя без някой да е с мен? Или с някой само първите 3-4 дни.
3. Самолетът също ми беше въпрос. След първата ринопластика ми се наложи да летя на втория месец и беше горе-долу нормално. Но на 10 ден може би все пак по-добре с автобус.
4. При някой наложи ли се взимане на хрущал от ребро?

zlatan2 12th May 2016 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от Yanasim (Публикация 808907)
Здравейте!
След като мина една година от първата ми ринопластика при Асенов , и една година дишам през устата, остават 5 месеца до ревизията при Илхан и надеждата ми за нормално функциониращ нос . И започнах пак да хрълям по едно око на форума и да мисля как да го организирам. И имам няколко въпроса:
1. Знам, че при Илхан нещата са по-щадящи, но дали ще се оправя само с две седмици отсъствие от работа? След Асенов един месец не можех да се покажа навън, но имах болничен. А сега трябва отпуска.
2. Другият ми въпрос е за придружителя. Как се чувствахте след операцията? Мога ли да се справя без някой да е с мен? Или с някой само първите 3-4 дни.
3. Самолетът също ми беше въпрос. След първата ринопластика ми се наложи да летя на втория месец и беше горе-долу нормално. Но на 10 ден може би все пак по-добре с автобус.
4. При някой наложи ли се взимане на хрущал от ребро?

ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО... :2003:

Chocolate9 13th May 2016 14:17

Здравей, Yanasim. Тази операция не е толкова тежка, така че след 2 седмици би трябвало да се чувстваш нормално. Моето лично мнение е, че е хубаво поне първите 3-4 дни да имаш придружител, но познавам много момичета, които бяха сами и се справиха. Ако ще отсядаш при Зюлейха, съвсем няма да имаш проблем, тя ще ти помага с абсолютно всичко. За самолета също не е проблем, полетът е кратък.

anich4ka 15th May 2016 22:38

Цитирай:

Първоначално написано от zlatan2 (Публикация 808911)
ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО... :2003:

:2014::2014::2014::lachen::lachen::lachen:

Не знам дали е смешно или жалко да се ровиш в теми, за които не се интересуваш, само за да убиждаш хората. Попътен вятър, човеченце :2003:

Yanasim 16th May 2016 10:56

Благодаря, Chocolate9. Ще го мисля, имам време. А колко време преди операцията е добре да се свържа със Зюлейха?

Златан, може детинския ти отговор да е на мястото си в моя случай, но е тотално безполезен.
Погледнах ти другите творения и мога да кажа, че тук може и да сме се събрали хора с комплекс за грозен нос, но това изобщо не ни определя като личности. Докато на мъжа, който рови из снимките на тези хора, за да обижда и генерализира, комплексите са му на едно по-сериозно ниво.

Chocolate9 16th May 2016 20:26

Yanasim, обади й се колкото можеш по-скоро, защото много момичета си запазват квартирата й от рано, да не се окаже в последния момент, че е заета.

simona_80 22nd May 2016 14:37

Цитирай:

Първоначално написано от karrina (Публикация 808880)
Здравейте, някой има ли координати на simona_80, опитвам се да се свържа с нея на лични, но явно не влиза вече? Искам да я питам за Авшар и гледам, че тя най-скоро се е оперирала при него.

Каrrina, пиши на лични и ще помогна с каквото мога. Отдавна не бях влизала и мислех да качвам снимки, тъй като вече минаха 8 месеца от моята операция, но виждам, че има хора тук, които са се регистрирали за да ни нападат и ще се въздържа.
Който се интересува ще пратя на лични.
На теб ще се опитам да помогна с каквото мога :)

Аз съм много доволна от операцията си и нослето сатва все по-мъничко и по-хубаво. :)
Нямам забележки и според мен Авшар си заслужава парите

karrina 22nd May 2016 16:25

Simona_80, много се радвам, че отново се появи, писах ти на лични :)

mitkui 29th May 2016 21:09

Може ли някой , който е ходил при Зюлейха , да ми напише точния и адрес .
Благодаря .

Lakme 29 1st June 2016 23:26

Момичета, голямо затишие е тук. Има ли новооперирани? Видях в ФБ страницата на Илхан, че две момичета са вече с нови нослета. Нека да споделят впечатленията си. И още една питанка - има ли съфорумци с дата за Октомври при Илхан?

asyastefanovva19 2nd June 2016 06:57

Цитирай:

Първоначално написано от Lakme 29 (Публикация 809046)
Момичета, голямо затишие е тук. Има ли новооперирани? Видях в ФБ страницата на Илхан, че две момичета са вече с нови нослета. Нека да споделят впечатленията си. И още една питанка - има ли съфорумци с дата за Октомври при Илхан?

Здравей Lakme!Аз съм при Илхан от 11.10 на първи преглед и операцията (ако всичко е наред) би трябвало да е на 15.10,като съответно съм в Истанбул до 30.10.Мислех да остана при Зюлейха,но доколкото разбрах тя е много далеч от болницата,в която се правят операциите.Ще трябва да започвам да разглеждам хотелите в близост.Би ли казала кога е твоята дата,ще имаш ли придружител и къде мислиш да отседнеш..

little_sunshine77 2nd June 2016 17:10

Lakme мойта операция при Илхан е на 4 октомври, но първата консултация при него ми е на 1.10. Ще отседна при Зюлейха до 15.10. Ти за кой октомври си?

mitkui 5th June 2016 19:24

Момичета , ако мога да ви бъда полезен , това е най-читавото място за настаняване на което се спрях : http://www.cityloft.com.tr/
Намира се съвсем близо до болницата .
Аз все пак реших да отседна при Зюлейха . Успех . :)

Klementine 5th June 2016 19:55

Здравейте,
оперирах се в края на април при Илхан. За сега съм доволна от резултата, но се надявам нослето да спада още, особено върха.
Бях отседнала при Зюлейха и според мен това е най-добрият избор при толкова дълъг престой и операция. Условията в апартамента и грижите, които положи надминаха очакванията ми.
Няма да качвам снимки. Ако някой иска подробна информация за престоя и операцията може да ми пише на klementine1@abv.bg

anich4ka 5th June 2016 21:17

Здравейте,

Аз също обмислях варианта за Зюлейха, но предпочетох да съм по-близо до доктора, че тя е доста далечко (Авджълар е на около 50 км от Кадъкьой, където е доктора и въпреки добрите условия на градската мрежа ми идва в повече...).

Аз лично си букнах едно много приятно хотелче на много комуникативно място, близко до болницата и предполагам не повече от 10 мин с такси до доктора:

http://bit.ly/1sZerXE

Някой може ли да сподели какви изследвания/резултати трябва да носим на доктора?

Ellia 7th June 2016 15:34

Здравейте и от мен!
Имам насрочена дата за операция при Дилбер на 17.08! Вероятно ще пътувам на 15.08 за Истанбул и ще отседна при Зюлейха. Дали има някой, който ще се оперира по същото време или ще отсяда при нея? Ще се радвам, ако си намеря другарче :)

Shtur4e 8th June 2016 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от Lakme 29 (Публикация 809046)
Момичета, голямо затишие е тук. Има ли новооперирани? Видях в ФБ страницата на Илхан, че две момичета са вече с нови нослета. Нека да споделят впечатленията си. И още една питанка - има ли съфорумци с дата за Октомври при Илхан?

Здравей, аз също съм за октомври - първа консултация на 22.10, операция на 26.10 и планирам да остана до 06.11. Ще бъда при Зюлейха.

Chocolate9 10th June 2016 14:10

Здравей, anich4ka. Никакви изследвания не трябва да носиш. В деня на операцията те ще ти направят в болницата.

anich4ka 12th June 2016 00:40

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809106)
Здравейте и от мен!
Имам насрочена дата за операция при Дилбер на 17.08! Вероятно ще пътувам на 15.08 за Истанбул и ще отседна при Зюлейха. Дали има някой, който ще се оперира по същото време или ще отсяда при нея? Ще се радвам, ако си намеря другарче :)

Ellia, писах ти на лично :)

anich4ka 12th June 2016 00:42

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 809134)
Здравей, anich4ka. Никакви изследвания не трябва да носиш. В деня на операцията те ще ти направят в болницата.

Мерси много, Шоколадче :)

Джансу предупреди единствено, че ако имаш някакво заболяване, което следиш е добре да занесеш показатели относно него, за да се има предвид при анестезията.

"I can only advise you to search for an hotel in Bostanci, Kadikoy or Fenerbahce.
We don't ask for medical examinations but only if you have a systemic illness you can bring the medical tests to show that you don't have any risks for anesthesia. "

Elyely 16th June 2016 10:17

Здравейте , от много години си мечтая за корекция на носа.Все него си гледам и дразня От известно време чета из форумите доста страшни неща и вече съвсем се обърках с избора си на доктор. А моя нос всичко си има , и гърбичка и виснало връхче и добра дължина за писта , че и изкривена носна преграда. От прочетеното мисля да се доверя на Емре Илхан , но никъде не можах да намеря цените му . Ще съм ви страшно благодарна , вероятно е писано но с търсачката не успях да открия. За съжаление цената ми е доста определяща . Става въпрос за първа ринопластика. И второ често ли идва в БГза консултации или случаят е бил единичен

mitkui 16th June 2016 20:16

В момента цената за операция при др. Илхан е 12000 турски лири , от Ноември / не съм съвсем сигурен / ще бъде 14000 турски лири . Chocolate9 може да даде най-точна информация .

Chocolate9 17th June 2016 10:04

Благодаря ти, mitkui, точно така. :) Д-р Илхан идва в София за консултации на всеки 2-3 месеца. Следващото му посещение ще е през август или септември. Това е българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...68209/?fref=ts Аз я поддържам. Всеки, който има въпроси или иска да се запише за консултация, може да ми пише там или във вайбър на 0877909255. :)

Chocolate9 17th June 2016 10:06

Забравих да спомена, че консултациите са безплатни.

essmer 18th June 2016 20:10

Следващият месец има ли записани за операция и къде ще отседнете ?

mitkui 20th June 2016 14:36

Аз , ще отседна при Зюлейха .

anich4ka 20th June 2016 19:41

Цитирай:

Първоначално написано от pumpkin (Публикация 809210)
Следващият месец има ли записани за опирация и къде ще отседнете ?

Aз съм за август(вижда ми се далече, макар че е след няма и 2 месеца) и намерих много приличен хотел (Istanbul Life Hotel) на много комуникативно място- близко до болницата, до доктора и в района има доста кафенца и ресторанти доколкото видях.

Ето го хотелчето :

http://bit.ly/28Kaz6L

Разстоянието от хотела до доктора:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...2e&oe=57C71713

gabura7 20th June 2016 21:07

И аз съм за август. Ще отседна в един от апартаментите, които предлагат от клиниката.
Пак е на около 6 км от болницата и от кабинета.

gabura7 20th June 2016 21:30

Elyely,
Като гледам цените на Асенов, понеже те видях в неговата тема, са си доста солени. Всяка консултация се заплаща не малко, гледам и разни предоперативни консултации със специалисти се заплащат и ринопластика плюс септопластика отделно и то си става сума, не много по-малка от тази в Турция. Ако отседнеш и при Зюлейха и престоят няма да ти е скъп. Пиша ти това , тъй като самата аз се бях заинтересувала от Асенов, но реших да избера Илхан, тъй като варианта след операция при него да се наложи ревизия е в пъти по-малък в сравнение с хирург от България.

anich4ka 20th June 2016 21:52

Междудругото, за феновете на Дилбер- вижте това сладко носле. Момичето е българка.

http://bit.ly/28JRLnv

Мечта 21st June 2016 14:50

Да...ако трябваше след две години, т.е. сега, да избера при кого да се оперирам , пак бих избрала Дилбер.

P.S. На снимката не съм аз!!! Но стила на нослето ми е познат. Надявам се и други оперирани при него, да могат да кажат същото.

Sunlover 22nd June 2016 20:24

Здравейте, минаха 2 седмици от операцията ми при док. Илхан и на този етап съм доволна . Носът ми е по-хубав отколкото очаквах , но имам голям отток. За доктора мога да кажа само хубави неща, изключително внимателен , като минус мога да отбележа само за големите опашки пред кабинета му, първата ми консулстация отне около 5 часа, на следващите пак чаках доста дълго, но важното е крайният ефект все пак :)

gabura7 22nd June 2016 20:54

Браво , че си доволна от резултата, първа ринопластика ли ти беше? А самите консултации по колко траеха, като изключим голямото чакане? Имаше уговорен час за консултациите, но въпреки всичко чакаше часове, така ли?
Леко възстановяване!

mitkui 22nd June 2016 21:46

Чудесно , сподели малко повече . Какво работи по носът ти , как беше престоя в Истанабул ? Моята операция е след 2 седмици .

Sunlover 23rd June 2016 08:41

Имах час, но мисля, че дават еднакви часове на много жени. Самите консултаций са 15 минути, поне мойте .. Беше ми първа ринопластика, носът ми беше с гърбица , леко месест връх и като се смеех ми падаше комунелата :( Сега е скъсен с. изпилена гърбица , само ноздрите не са пипани.. Болницата е много хубава, персонала е изключително любезен,, постоянно минават , носят храна и за придружителя. Между другото фитьойла за придружителя се разтяга и само трябва да поискате чаршафи ,. Аз бях отседнала до пристанището Кадикой и от там до офиса на Илхан таксито правеше 20лири, а до болницата 5-7лири ( около 700метра пеша) Хората в азиатската част рядко говорят английски, за разлика от европейската част .

anich4ka 23rd June 2016 20:57

Цитирай:

Първоначално написано от Sunlover (Публикация 809239)
Имах час, но мисля, че дават еднакви часове на много жени. Самите консултаций са 15 минути, поне мойте .. Беше ми първа ринопластика, носът ми беше с гърбица , леко месест връх и като се смеех ми падаше комунелата :( Сега е скъсен с. изпилена гърбица , само ноздрите не са пипани.. Болницата е много хубава, персонала е изключително любезен,, постоянно минават , носят храна и за придружителя. Между другото фитьойла за придружителя се разтяга и само трябва да поискате чаршафи ,. Аз бях отседнала до пристанището Кадикой и от там до офиса на Илхан таксито правеше 20лири, а до болницата 5-7лири ( около 700метра пеша) Хората в азиатската част рядко говорят английски, за разлика от европейската част .

А какво представляват консултациите, ако не греша има такава, при която се прави симулация?

Наистина ли трябваше да чакаш 5 часа?

Аз също ще отсядам в едих хотел до пристанището. Лесна ли беше комуникацията за такси и намирането на самия офис на доктора?

essmer 24th June 2016 17:54

Момичета,кои са въпросите които задължително ще зададете на избраният от вас хирург и подготвихте ли списък с въпроси преди консултацията ? :-P

zlatan2 25th June 2016 08:44

n


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.