Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

dessi_999 25th October 2016 20:34

Здравейте на всички! Поради многото желалаещи за консултации с доктор Дилбер и невъзможността да ги приеме всички на предната консултация, имаме нови дати за консултация и те са 26 и 27 ноември! Нека всички който искат да дойдат, да ми пишат по вайбър или да се обадят на тел.0896629990.Също така можете да пишете и на официалната фейсбук страница. https://m.facebook.com/Ринопластика-...?ref=bookmarks

aliona 29th October 2016 16:30

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 810310)
По-назад в темата видях някой да споменава, че му предстои операция при доктор Bekir Sivri. Разгледах инстаграм профила му, където има стотици снимки на оперирани и резултатите са страхотни. Някой знае ли какви са цените му?

Bekir Sivri - instagram

Аз звънях и на двата номера да запиша час за преглед,но уви...асистентката му като папагал все повтаряше пратете снимката на WhatsApp,и на всички други въпроси отговора и беше пратете снимка и това е :confused: и като пратих снимката и въпроса -сега ще ми запишете ли час за преглед, третия ден отговор няма ,при положение че прочели написаното от мен,ако това е сериозно отношение ......:1202::confused:
Иначе наистина резултати впечатляват......

aliona 29th October 2016 19:36

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 810312)
В коментарите по снимките му тук-там има питания на английски език за цена, но никой не отговаря. Отделно самите коментари са 99% на турски език, което ме кара да мисля, че докторът си има предостатъчно пациенти турци и не се занимава много-много с чужденци. Иначе да - страхотни резултати, оперирал е такива носове, каквито и не съм подозирала, че съществуват...

Извинявам се забравих да спомена че в фб страницата на Бекир асистентката ми написа че цените са сега 6000 лири ,2017 г ще 8000 лири

Моргана 30th October 2016 14:23

При Бекир Сиври цената за ревизията се определя от сложността на операцията. Първо трябва да погледне в какво състояние е носа. Иска и епикриза, но аз лично нямах.
Стискайте палци след няколко месеца да се похваля с хубав нос, защото той ще ме оперира, след като Асенов ме обезобрази.

aliona 30th October 2016 19:17

Цитирай:

Първоначално написано от Моргана (Публикация 810316)
При Бекир Сиври цената за ревизията се определя от сложността на операцията. Първо трябва да погледне в какво състояние е носа. Иска и епикриза, но аз лично нямах.
Стискайте палци след няколко месеца да се похваля с хубав нос, защото той ще ме оперира, след като Асенов ме обезобрази.

Радвам се че ти успя,на мен така и не ми отговориха :( :( Ще ти стискам палци и ще чакам с нетърпение да се похвалиш с ново хубаво носле и разбира се задължително не само да е хубаво ,но и да е здраво носле :) :)

hiiiiiie334s 2nd November 2016 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от Inche Dimova (Публикация 810297)
Здравейте на всички! До сега никога не съм писала тук, но от доста време следя страницата! Надявам се да бъда полезна на тези, които имат толкова много въпроси! Днес на 25.10 ми беше операцията при д-р Дилбер. Както всички вас , аз също много се калебаех между двамата доктори, но накрая се доверих на Дилбер. Докторът е уникален човек, такъв който не приема работата си за бизнес,както повечето в България, а за него наистина е важно клиентът да си тръгне щастлив от клиниката. На мен това ми е първа ринопластика. Вчера ми беше консултацията, на фотошоп ми показа доктора какво може да се направи, там определено не ми хареса , дори на косъм бях да се откажа, но бях сигурна, че възможностите на доктора са много повече от на фотошопа и на 100% му вярвах, че ще ми направи хубав нос, въпреки че пропорциите на лицето ми не позвляват да стане перфектно още от сега виждам, че е станало това, което аз исках. През цялото време Джеврие ( Диди) беши с мен , помагаше ми и ми превеждаше, това момиче е уникално! Вечерта ми пуснаха изследванията, в 8 сутринта ми беше операцията, бях доста притеснена, но болницата, лекарите и всички асистенти са професионалисти, предразположиха ме, така че да нямам притеснения за нищо. Дори в операционната, когато разбраха, че съм от България, дойде едно момиче, което е от България! Пита ме как се чувствам и че сега ще ме приспат и че съм в добри ръце. Не разбрах кога съм се събудила. Нямам синини за сега, не ме боли изобщо, през час минава лекар да ми види, болницата е като хотел. На обяд и вечерта ми донисоха да ям. На тези, които са се спрели на този доктор, няма да съжалявате! И няма от какво да се притеснявате! Хубава вечер от мен, ако успея ще прикача снимки, въпреки че е много подут носът :)

Хубава реклама. Снимки?

aliona 2nd November 2016 19:45

Цитирай:

Първоначално написано от Starduussst (Публикация 810337)
Хубава реклама. Снимки?

Ако погледнеш от първа страница та чак до последни ще видиш много много снимки на хората, и нито Дилбер нито Илхан нямат нужда от реклама,прегледай фб страници им със огромно количество снимки :2043:

Inche Dimova 4th November 2016 00:31

Цитирай:

Първоначално написано от Starduussst (Публикация 810337)
Хубава реклама. Снимки?

Реклама няма за какво да му правя :) това е реалността и споделям преживяното от мен. Не знам как се прикачват снимки, ако някой може да ми обясни ще съм благодарна!

Desideschu 4th November 2016 10:58

Здравейте, някой може ли да сподели как се чувства поне година след ринопластиката. Има ли някакъв дискомфорт, някакви проблеми с дишането. Общо взето какви са последствията след една такава интервенция. Благодаря предварително!

mitkui 5th November 2016 15:22

Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички . :)

chikitaa 5th November 2016 16:12

Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

aliona 5th November 2016 16:13

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810359)
Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички . :)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Inche Dimova 5th November 2016 20:06

Цитирай:

Първоначално написано от chikitaa (Публикация 810360)
Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

Аз лично мога да ти кажа, че напрежение в Истанбул и за секунда не усетих, а бях там 10 дни!

mitkui 5th November 2016 20:27

Цитирай:

Първоначално написано от chikitaa (Публикация 810360)
Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

Никакви грижи нямаш , аз изкарах опита за преврат там и нямаше проблеми , така че
спокойно .

Shtur4e 5th November 2016 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от chikitaa (Публикация 810360)
Здравейте. Аз имам доста притеснения относно положението в Турция. Доста напечено изглежда :( Вие какво мислите? Бихте ли се отказали от рино на този етап, предвид случващото се?

И аз си притеснявах като слушах новините, но в момента съм в Истанбул и изглежда доста спокойно, според мен няма от какво да се притесняваш.

И аз да се похваля, моята операция при Емре Илхан мина на 26.10 и утре се прибирам в БГ. Доволна съм, а освен това доктора каза, че носа тепърва има още много да спада и връхчето ще стане още по-фино. ☺

gabura7 6th November 2016 16:34

И аз се бях притеснила, тъй като моето ходене беше малко след опита за преврат, а и преди това слушах за доста нападения, но отидох и не усетих никакво напрежение там. Просто няма да обикаляте много-много и това е.
Не се отказах и съм много щастлива, че отидох!

Lakme 29 7th November 2016 22:53

Made in Emre Ilhan
 
Цитирай:

Първоначално написано от Shtur4e (Публикация 810364)
И аз си притеснявах като слушах новините, но в момента съм в Истанбул и изглежда доста спокойно, според мен няма от какво да се притесняваш.

И аз да се похваля, моята операция при Емре Илхан мина на 26.10 и утре се прибирам в БГ. Доволна съм, а освен това доктора каза, че носа тепърва има още много да спада и връхчето ще стане още по-фино. ☺

Много се радвам, че се харесваш. Аз бях сигурна в резултата, защото когато те видях на 3 ден от операцията, нямаше почти никакви отоци.
Групичка, да се похваля и аз, че вече съм с ново носле - Made by Emre Ilhan :)
Ще резюмирам набързо всичко, без да навлизам в подробности, защото повечето неща ще се препокрият с предишните коментари.
На 15.10 бях в Истанбул за първата консултация. Кабинета беше пълен и доста почаках, около 4 часа, за да дойде редът ми. Докато чаках дочух българска реч и така се запознах с две дами,които бяха на първи преглед след операцията им. Заговорих се тах и така времето мина по-бързо. Самата консултация продължи около 10 минути, като доктора си отбеляза какво не харесвам и какво бих искала. Всъщност, аз самата нямах на представа как точно би стоял идеалния нос на моето лице, така че му се доверих. Той самия каза, че най-хубавите носове стават на тези пациенти, които му дават картбланш. Прегледа ме набързо, като отбеляза, че кожата ми е много тънка и трябва да работи много внимателно. Взехме си довиждане и ни изпрати при секретарката, за да вземем час за следващия ден.
На следващия ден имах две консултации - една с Джансу, където разписах необходимата документация. Искам да вметна, че единствено Джансу не ми направи добро впечатление от целия екип на доктора. Държа се малко надменно, изпя си ,,песента,, и това беше. Честно, тогава почти се отказах от операцията... След това платих и зачаках срещата с доктора. На консултацията доктора направи фотошоп, прегледа ме и пак преповторихме какво ще се прави на операцията, която беше на следващия ден.
На денят на операцията малко закъснях, заради трафика, но нямаше проблем. Настаниха ме в стаята и там на място ми направиха всички необходими изследвания. Доктора мина преди да влезе в операционната. Този ден имаше две операции, като аз бях втората. Влезнах в операционната около 16.00ч. , а май се събудих около 19.00ч. в болничната стая. Като се събудих бях замаяна, усетих, че имам ледена маска на лицето и нямах никакви отоци и синини. Бях жадна, но следващите три часа не дават да се пият течности. Малко по късно ми се догади, заболя ме глава и за капак повърнах. Нощта мина леко, нощната сестра редовно минаваше, за да ми пръска от спрея в носа, сменя системи и пр. На сутринта все още нямах отоци, закусих и като цяло се чувствах добре. Малко по-късно мина Джансу, а след това и доктора, за да ме видят и да кажат кога да дойда в в кабинета. Към обяд си тръгнах от болницата с начална фаза на оток. Като се прибрах вече приличах на нокаутирана от Кличко, но страшните отоци при мен бяха първите 4 дни.
По лични причини първия преглед го пропуснах и отидох направо на 6 ден от операцията. Не чаках в кабинета. Доктора свали гипса, тампоните, проми носа, мисля, че свали и някакви конци.Сложи му лепенки и си тръгнах. Бях отишла със зълва ми, която бе свидетел на процедурата и каза, че носа е прекрасен, макар и подут. От този ден си дишам нормално през носа.
На 11 ден бе следващия ми преглед. В този ден в кабинета нямаше място за сядане от оперирани пациенти. Процедурата се повтори, но.... този път видях нослето си. Тогава мислех, че това ще е последната ни среща, но доктора ,,опакова,, творението си и се рабрахме да се видим след 4 дни.
15 ден - последен преглед в Истанбул. Процедурата позната - ,,разопаковане,, , сваляне на конци, почистване и си тръгвам само по носле.
Сега да напиша малко мой лични впечатления - в Истанбул е спокойно, така че не се притеснявайте. Доктора е великолепен - професионалист, естет и самоуверен. През всичките ми посещения кабинета му бе пълен. Наистина много работи, което бе един от основните мотиви да го избера . И да не забравя най - важното - доволна съм от резултата :)

chikitaa 8th November 2016 14:29

Благодаря ви :)
А може ли някой да ми изпрати точния адрес на Зюлейха на ЛС?

mitkui 8th November 2016 21:24

Не е възможно да ти се изпрати съобщение .

chikitaa 8th November 2016 23:34

не знам защо така. Тогава на мейл ако може - .....
Благодаря

Inche Dimova 12th November 2016 16:37

Здравейте! Някой може ли да ми обясни как се качват снимки тук ?

liliann 14th November 2016 21:23

Момичета здравейте! Отдавна не бях писала,но имах здравословни проблеми и не ми беше до нищо... Исках да попитам оперираните при Дилбер колко време сле доперацията имахте сини кръгове под очите, подутини и т.н?

hiiiiiie334s 15th November 2016 13:39

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810359)
Пичове , ще ми се да споделя мнение на БГ УНГ специалист , относно операцията на Илхан .
Та така , днес ходих при него по повод хрема и дразнене в гърлото , тъй като той беше от хората , които ми помогнаха да се реша на операция и беше запознат с проблема ми , с интерес разгледа работата на Илхан и сподели , че се е справил перфектно . Трябва да отбележа , че докторът е бил част от екипа на д-р. Джамбазов и по-принцип ме беше насочил към него , като най-добрият БГ ринопластик /поради ред причини така и не се стигна дори и до преглед при Джамбазов , и аз се отказах тотално от БГ хирурзите /. Сподели също така , че Илхан е направил по-добра операция от най-добрата операция , която би направил Джамбазов .
Еми на , сами си правете изводите . Много здраве на всички . :)

Прощавай, но ти така и не качи снимки, а от операцията ти мина много време.
Може ли да подкрепиш работата на този доктор? Освен с думи.

liliann 15th November 2016 21:33

Момичета някъде по-назад във форума прочетох,че една от сестрите при Дилбер,мисля че Айше се казва, споменава че методът за ултразвукова ринопластика на Илхан е нов и все още неизпитан,ако правилно съм запомнила,но нали и Дилбер работи чрез ултразвуковия метод или бъркам?

Ellia 15th November 2016 21:47

Цитирай:

Първоначално написано от Inche Dimova (Публикация 810422)
Здравейте! Някой може ли да ми обясни как се качват снимки тук ?

Здравей,
не съм качвала, но ако не се лъжа при отговор има кламерче, горе при иконите за шрифт или емоции, трябва да е от там.

Ellia 15th November 2016 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от liliann (Публикация 810442)
Момичета някъде по-назад във форума прочетох,че една от сестрите при Дилбер,мисля че Айше се казва, споменава че методът за ултразвукова ринопластика на Илхан е нов и все още неизпитан,ако правилно съм запомнила,но нали и Дилбер работи чрез ултразвуковия метод или бъркам?

Да,и Дилбер работи чрез същия метод.

liliann 15th November 2016 22:37

Благодаря за отговора Elia. А самия метод,доколкото проучих е доста разпространен и то отдавна, дава шанс за много по-малко усложнения от традиционните методи,изпозлвани от повечето от нашите "добри" хирурзи. Поправете ме,ако греша.

Chocolate9 17th November 2016 11:47

Здравейте на всички. Аз мога да отговоря на въпросите ви свързани с д-р Илхан и ултразвуковия метод, който използва. Той е един от хирурзите, които са въвели и разработили техниката и вече има зад гърба си над 800 такива операции. Така че в никакъв случай не може да се твърди, че методът е неизпитан, а напротив. Освен това, много по-щадящ и безболезнен е. Опитах се да кача тук едно клипче, което беше качил в инстаграм профила си преди 6 дни, за да придобиете представа какво представлява техниката, но не успях. Ако желаете да го изгледате, може да го последвате, dremreilhan е профилът му. Видеото представлява рисуване върху черупка от яйце чрез този ултразвук. Доста интересно и впечатляващо е, а и може да видите за какво ниво на прецизност става въпрос... за съжаление, нещо непознато за българските хирурзи.

Chocolate9 17th November 2016 11:49

https://www.instagram.com/p/BMrBdryg...by=dremreilhan Надявам се така да успеете да го отворите.

aliona 17th November 2016 16:42

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 810454)
https://www.instagram.com/p/BMrBdryg...by=dremreilhan Надявам се така да успеете да го отворите.

Шоколадке това изписва :(

За съжаление тази страница не е налична.

Връзката, която сте последвали, може да е невалидна, или страницата да е премахната. Обратно към Instagram.

liliann 17th November 2016 23:34

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 810453)
Здравейте на всички. Аз мога да отговоря на въпросите ви свързани с д-р Илхан и ултразвуковия метод, който използва. Той е един от хирурзите, които са въвели и разработили техниката и вече има зад гърба си над 800 такива операции. Така че в никакъв случай не може да се твърди, че методът е неизпитан, а напротив. Освен това, много по-щадящ и безболезнен е. Опитах се да кача тук едно клипче, което беше качил в инстаграм профила си преди 6 дни, за да придобиете представа какво представлява техниката, но не успях. Ако желаете да го изгледате, може да го последвате, dremreilhan е профилът му. Видеото представлява рисуване върху черупка от яйце чрез този ултразвук. Доста интересно и впечатляващо е, а и може да видите за какво ниво на прецизност става въпрос... за съжаление, нещо непознато за българските хирурзи.

Много благодаря за отговора! :)

Chocolate9 20th November 2016 11:57

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 810467)
Шоколадке това изписва :(

За съжаление тази страница не е налична.

Връзката, която сте последвали, може да е невалидна, или страницата да е премахната. Обратно към Instagram.

aliona, това може би е, защото не си го последвала в инстаграм (личния му профил: dremreilhan) или ако се опитваш да влезнеш през компютър, не си си влязла в собствения инстаграм профил. Пробвай през телефона, ако можеш. :)

gabura7 20th November 2016 14:56

Този видеоклип съм го гледала и във фейсбук профила на д-ра. С ултразвуковия инструмент реже черупката на варено яйце без да нареже белтъка

liliann 20th November 2016 16:53

Някой с ревизия,направена от д-р Дилбер,ако се включи ще съм много признателна.. операцията наближава, аз продължавам да съм болна вече на втори подред антибиотик,но дори и това не може да бутне вълнението ми около операцията...:(

Yanasim 22nd November 2016 10:28

Аз започвам да се вълнувам вече. До ревизията ми при Илхан остава седмица. Искам вече да дишам нормално след като от година и половина съм като Дарт Вейдър. Стискайте палци и след това ще разказвам и показвам.

dessi_999 24th November 2016 12:41

Здравейте на всички. Имам още 2 останали часа за консултация с доктор Дилбер за 26.11 ако някой иска нека се свърже с мен на тел. 0896629990

liliann 29th November 2016 20:45

Nose писах ти на лични съобщения. :)

Adreanna 7th December 2016 20:20

Здравейте, някой опериран от д-р Дилбер, може ли да изпрати снимки и да каже по отскоро как е преминало всичко. Предварително благодаря!

Adreanna 7th December 2016 23:31

Май няма никой наскоро опериран при д-р Дилбер:(

Ellia 8th December 2016 11:50

Цитирай:

Първоначално написано от Adreanna (Публикация 810601)
Май няма никой наскоро опериран при д-р Дилбер:(

Има много оперирани от Дилбер, но просто вече не влизат във форума. Аз също съм оперирана при него, август месец и съм много доволна както от резултата, така и от отношението му към мен. Ако върнеш малко назад в страниците ще откриеш доста изчерпателни обяснения как е преминало всичко. :-D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.