Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   аборт по желание /или защото трябва/ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9807)

radost67 10th November 2009 22:26

аборт по желание /или защото трябва/
 
Здравейте , имам проблем на 42 съм и децата са ми на 22 и 18 .А аз съм бременна .Разбира се ,че се пазихме но се случи.
Имам час за аборт в клиника "Щерев" ,може ли някой да ми каже как е там ?Какво трябва да нося и изобщо някакви отзиви ...имам един аборт м/у двете раждания и много тежко го преживях -физически и психически .Не беше с пълна упойка и отношението беше ужассно и аз се чувствах ужасно ,заради това което напрвих ,но след това си родих момиченцето и това остана в забрава .Но сега изплува отново и затова реших ,че този път ще е в частна клиника.Беше ми много трудно да реша изобщо да правя аборт ,но мисля че ме разбирате....
Благодаря ви предварително

apoklistika 11th November 2009 00:28

Като начало ще те посъветвам да не си го причиняваш в никакъв случай пак това с упойката- искай пълна на всяка цена, за 15 минути всичко ще е минало и определено няма да го преживееш така, както с локална. Твое право е да решиш какво ще правиш и никой не може да те съди за това.
За конкретната клиника нищо не мога да ти кажа, но щом е частна, предполагам отношението няма да е като това, през което си минала.

aniK 11th November 2009 11:03

За клиника "Щерев" съм чувала само добри неща. Не се притеснявай, ще мине по-леко от това, което помниш :!: Все пак са минали доста години и медицината е много по-напреднала, а отношението в частните клиники е на Европейско ниво. Не знам какво се носи в тази клиника, питай ги по телефона, не знам защо толкова се притесняваш???!!!
За психическото преживяване, може би ще ти е тежко, но ти си решаваш! На мен ми стана мило, че си забременяла на тази прекрасна възраст, но предвид обстоятелствата, на твое място сигурно и аз бих решила същото :roll:

aniK 11th November 2009 11:06

хайде да си призная, че след първите 4 месеца от настоящата ми бременност (истинки ад) се заканвам да накарам док при раждането да ми върже тръби или там каквото се прави, но повече да не минавам през този ад.
Само всичко да е наред, да избутам и да родя здраво бебче... :!: :!: :!:

radost67 11th November 2009 20:21

Благодаря ви за милите думи.Много обичам децата и когато на 19 забременях изобщо не се замислих ,че няма да го родя,нищо че бях студентка 1-ви курс.Разбира се прекъснах да гледам бебчо и затова ,когато отново забременях реших да направя аборт.След това продължих следването си ,но мисълта за това което направих не ми даваше мира и така решихме с моя съпруг /който е прекрасен човек и винаги ме е подкрепял/ да си имаме още едно детенце .Така,че завърших висше с две деца редовно :)А след това и второ ;)И aniK и аз бях така през първите месеци и си мислех ,че няма да оцелея ,но щастието да си прегърнеш детенцето изтрива всичко след това.Стискам палци всичко при теб да е наред и все пак затова се нарича бременност ,нали :)Така после повече си ги обичаме.Аз много се разпрострях ,но ми се искаше да споделя и определено сега съм по-спокойна.Дано всичко мине добре и се надявам ,че решението ми е правилно .Все пак и за детенцето тряба да се мисли .Живот и здраве ще се радвам на внуци някой ден :)

mihova 22nd November 2009 17:31

Надявам се никога да не ми се случи!!!!!!!!

basilika 29th November 2009 01:17

Цитирай:

Първоначално написано от mihova
Надявам се никога да не ми се случи!!!!!!!!

Кое??!! :shock:

Кари Брадшоу 7th December 2009 18:01

Клиника Щерев съм чувала само добри неща........... :D

albena2020 15th May 2017 22:15

Аз лично , ще препоръчам Клиника Домусчиеви , работят с отлична техника , лично внимание , особено висок професионализъм , стерилност , спокойна и дискретна атмосфера
Имат и сайт за повече подробности , естествено

Jeny_st 26th February 2018 09:28

итнересно :connie:

TheNet 10th October 2019 16:54

Всичко добре ли мина?
спа уикенд за двама,хотел черно море варна,константин и елена,спа хотели

ginche 18th March 2020 16:24

Изказах си мнението в една друга тема свързана с доброволния аборт и защо не съм съгласна с това. Дори има държави, където със закон е забранено да се правят аборти, като изключение правят само бебетата с доказани генетични аномалии.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.