Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5460)

dedektiv_p 28th March 2008 09:49

Ами моите на 8 ден не са много по малки но има лекичко спадане в моментите когато се поотпуснат :D ама аз съм с 325 все пак док искаше да ми слага 350 но ми се видяха големи и се отказах но мисля че ще нося чашка Б така че ще чакаме и ще видим мила :cool:

avelin 28th March 2008 10:14

Здравейте момичета! Честито на всички ви за новите цици! Аз съм със силикон от една година и отдавна имам чувството, че са ми естествено мои. Проявете търпение, защото най рано след три четири месеца имплантите ще си дойдат на мястото, а сега като започнете с масажите ще се чувствате по добре и ще започнат да омекват. Моя съвет е да не се фокусирате толкова много върху тях и да оставите всичко с времето си, за лятото ще сте супер, готови за бюстиета. Поздравявам ви за куража и избора да промените това което не ви е харесвало или сте чувствали дискомфорт. :D

dedektiv_p 28th March 2008 10:19

Благодарим и на теб всичко най-хубаво мацка! :D

Ava-ava 28th March 2008 11:13

Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
.... Едва с 400 кубика съм и нямах почти никакви-а сега ми се виждат огромни! :1246: Триумфа ми е 75 Д :wall: Искам по -малки поне да нося Ц??Дали ще стане така?

Ама те 400 не са никак малко :roll: Може би защото си нямала почти никакви преди и затова сега разликата ти се струва много фрапантна. Дай си време да свикнеш :D

dedektiv_p 28th March 2008 11:16

аз пък съжалявам че не послушах док. Той искаше да сложим най-малко 350 а аз се изплаших и поисках 325, но май е трябвало поне 385 или нещо такова за да имам симетрия във фигурата :( ама квото тва. Така че не съжалявай :D

Марулка 28th March 2008 11:16

Е хаиде сега-ЕДВА 400 КУБИКА :girl_hysteric:

Ava-ava 28th March 2008 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от dedektiv_p
аз пък съжалявам че не послушах док. Той искаше да сложим най-малко 350 а аз се изплаших и поисках 325, но май е трябвало поне 385 или нещо такова за да имам симетрия във фигурата :( ама квото тва. Така че не съжалявай :D

Да и аз мисля, че е трябвало да послушаш доктора си и да сложиш по-големи импланти. Самата ти си нямала много собствена тъкан, така че гърдите ти сега не са особено големи. 325сс са нищо, когато се слагат на почти равен гръден кош. Ако не си раждала, обаче това е по-добрият вариант, защото си оставяш възможност следващия път, като се поотпусне кожата и гърдите, да сложиш нещо по-голямо, което да коригира проблемите в последствие :wink:

dedektiv_p 28th March 2008 11:43

Вече съм откърмила двама сина! :wink: Стига ми толкова! Добре че като ми изчезваше бюста ми се събираше и кожата :)

боряна христова 28th March 2008 12:04

Цитирай:

Първоначално написано от Ava-ava
Цитирай:

Първоначално написано от боряна христова
.... Едва с 400 кубика съм и нямах почти никакви-а сега ми се виждат огромни! :1246: Триумфа ми е 75 Д :wall: Искам по -малки поне да нося Ц??Дали ще стане така?

Ама те 400 не са никак малко :roll: Може би защото си нямала почти никакви преди и затова сега разликата ти се струва много фрапантна. Дай си време да свикнеш :D

Наистина нямах почти никакви мои гърди,но тия 400 cc ми се виждат огромни,и нямам тъпрение да се сламят ...а това чакане ме убива..

Марулка 28th March 2008 12:28

Ти надмускулно ли беше?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.