Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Секс след раздяла? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8818)

adriano 14th May 2009 08:41

Секс след раздяла?
 
Как го разбирате това...? С половинката ми решихме след 2-годишна връзка мирно и кротко да се разделим началото на април.. Битовизмът сякаш ни дойде в повече, поизнервихме се, сексът беше... от дъжд на вятър... и.... логично последва желанието за раздяла.. Живеехме заедно, вече не.
Но решихме, че си оставаме приятели... Наистина си пасваме много като характери и решихме, че не можем напълно да прекратим отношенията си. Даже мислехме да си споделяме новите си неща от емоционален план...Бързо установихме, че това ни наранява и го оставихме евентуално за по-нататък...
Тези дни решихме, че ще й гостувам по "приятелски".. Готвихме си, гледахме тв...
Като легнахме обаче... от една прегръдка се стигна до... беше наистина много вълнуващо, бурно и емоционално... На сутринта пак... Тази нощ без да е планувано пак останах у тях и... същото.. Измайтапихме се дори, че от началото на годината до април не сме правили толкова секс, колкото за тези дни...
Но! си казахме, че това не значи, че сме се "събрали". Случило се, каквото се е случило, имали сме нужда, но имаме нужда и от свободата си...
Та... как виждате ситуацията от страни? Интересно ми е да чуя външно, безпристрастно мнение.

jolifille 14th May 2009 08:56

adriano ето едно мнение от мен :roll:
Мисля,че след толкова скучна вразка и двамата сте се нуждаели от нещо ново с прятни емоции,нещо нестандартно за вас,различно,НО понеже е нямало с кого друг пак сте се намерили двамата :wink: :wink:
Освен това си мисля как е възможно да и гостуваш прятелски :roll: :roll: 100% един от двамата е знаел че иска секс :idea:
Ако след раздялата сте си мислили,че ще останете приятели и близки сега вече няма да се случи,там кадето има секс няма приятели :!:

misheto7 14th May 2009 08:56

Аз съм минала по този път и не доведе до нищо хубаво.Секса беше страхотен ,изведнъж почнахме да правим повече неща заедно без да се дразним един от друг.След известно време изкарано така се събрахме отново и след 6 месеца се разделихме окончателно.От тогава реших че когато една връзка приключи наистина е така .Иначе само болката се удължава а и може и да си влошите повече отношенията отколкото след първата раздяла :roll:

apoklistika 14th May 2009 09:43

Ами що се задълбочавате да анализирате и да мислите кво ще ви е, след като в момента ви е хубаво? Какво има да й се вижда на ситуацията отстрани?

мауз 14th May 2009 11:20

Карайте го така докато ви е гот, не се насилвайте да го вкарвате в някакви рамки и то времето ще покаже...дали да се съберете отново или всеки по пътя си.
Почнеш ли да анализираш нещо в интимния си живот...пиши го бегало :wink:

еМ ДжИ 14th May 2009 12:22

Според мен ще я карате така, докато единия от двамата не си намери нещо друго, което непременно ще доведе до страдания... но пък наистина няма кво толкова да го мислиш, какво ще стане, никой не може да ти каже. От моя опит тези повторни събирания винаги са приключвали с раздели, но това нищо не значи за теб и всеки случай си е сам за себе си :) Какво по-хубаво от як секс?

Darini 14th May 2009 12:44

Ами на мен ми се случвало,но всичко е до време!В смисъл,докато единия не си намери човек,който да обича отнова толкова силно.

Stefi B 14th May 2009 14:25

Времето ще покаже!

disastermaster 14th May 2009 14:54

Правете любов докато сте млади и се радвайте на живота ;)

xxxxx 14th May 2009 16:19

ми хубаво е, че си пасвате в настроенията


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.