Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

еti123 16th October 2013 08:34

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 793475)
Ама ти си си имала доста материал предварително. :) Да се помоля и аз за снимки: inga@abv.bg. Щото и аз ги изтървах. :)

Материал,ама увиснал :))) Да,имах си гърди,но установих,че по добре да нямаш.Тогава по лесно можеш да си ги коригираш.:)Пращам снимки на имейла ти :*

ina.ina 16th October 2013 08:38

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 793447)
Аз мисля, че момичето много добре ме разбра и изобщо не се е "вързала"...

За съжаление понякога откровенността се бърка с заяждането ...
Наистина, помислете всички: по-добре ли е само да се хвалим и да си премълчаваме проблемите, особено ако проблемите са разрешими?

lily.ana 16th October 2013 08:44

Ети, много фактори играят при определяне на вида имплант. При теб доколкото виждам от снимката има доста матрЯл (жлезна тъкан) и след като няма да има повдигане (обиране на кожа) е поставен имплант, който да "опъне" това, което си имала преди операцията. Тази Фатка с кръгли импланти не е възможна при теб, защото дори и екста хай проекция на кръгъл имплант не е възможно да запълни долната част на гърдите ти.

lily.ana 16th October 2013 08:46

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 793480)
Наистина, помислете всички: по-добре ли е само да се хвалим и да си премълчаваме проблемите, особено ако проблемите са разрешими?

Ма то тва с мисленето е мноо сложен процес :girl_haha:

ina.ina 16th October 2013 08:48

Цитирай:

Първоначално написано от еti123 (Публикация 793478)
Материал,ама увиснал :))) Да,имах си гърди,но установих,че по добре да нямаш.Тогава по лесно можеш да си ги коригираш.:)Пращам снимки на имейла ти :*

Благодаря ... отивам да гледам. :)

Шоки 16th October 2013 08:53

Цитирай:

Първоначално написано от еti123 (Публикация 793470)
Шоки ,коя основа точно се взима/измерва предвид кръглия имплант?

Самата гърда в долната част се измерва със см.Когато отидох на консултация попитах док. дали ще може кръгли, нисък профил. Това , за мен, беше идеалния профил. Той каза, че първо трябва да ме погледне, измери и да види дали става. И ми каза, да ти имаш широка основа, кръгли импланти ще са ти без проблем. Това е един от факторите има още хиляди други фактори, които влияят за вида имплант. Само док. може да ти каже кое ще е най-добре за теб.

ina.ina 16th October 2013 08:55

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 793482)
Ма то тва с мисленето е мноо сложен процес :girl_haha:

Ааа, не, то оправдания могат много да се измислят ...
То си е казано - 2 пъти мери, веднъж режи и визирам себе си в малкото пъти, когато съм писала без да мисля много и евентуално може да съм засегнала някой. Много е важно как е написана забележката, че почти всички сме тънкообидни. :D Уф!

beiBICHka 16th October 2013 08:55

Ина, колебая се доста за анатомичните, тъй като не е гаранция, че ще се размина с повдигането. Доки каза, че вероятността да не се наложи е по-малка, ако сложа тях, но пак не я изключва. Четох в доста форуми и има момичета, които са с капковидни протези и известно време след операцията, гърдите им са отново с почти изпразнен горен полюс. Е не като преди, но все пак, не е като с кръгли. При мен това е желанието, горе да има, защото аз материал си имам, особено на едната. Който иска, може да му пратя снимки на мейла, да ми го даде на лични или тук, както му е по-удобно :-)
Имам и още едно притеснение - на първата ми консултация ИС ми предложи кръгли, ниска проекция + повдигане като комлект И различни кубици за двете гърди (375 и 350/320мисля). Но сега сега ми говореше, че е добре да се направят с еднакви импланти - 375 кръгли или 410 капковидни.. И ме хвърли в тъча!
Ети, пощата ми е aniiii@abv.bg.

еti123 16th October 2013 09:03

Шоки,lily.ana ,така вече обяснено го разбрах.Благодаря! :)Значи съм си имала за запълване повече в долната част,от колкото горе...
beiBICHka пратих ти снимки.

lily.ana 16th October 2013 10:16

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 793485)
Ааа, не, то оправдания могат много да се измислят ...
То си е казано - 2 пъти мери, веднъж режи и визирам себе си в малкото пъти, когато съм писала без да мисля много и евентуално може да съм засегнала някой. Много е важно как е написана забележката, че почти всички сме тънкообидни. :D Уф!

Никой от нас не може да си позволява да прави "забележки", защото нямаме необходимото образование.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.