Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Dessislava 20th February 2013 14:46

При мен мисля е по-малко:2016:...около 5 см,не вярвам да бъркам.Ако се сетя ще питам Пеев колко съм била преди:1252:

hera 20th February 2013 16:03

При мен 8 см.

ina.ina 20th February 2013 18:42

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 782894)
Ти кажи кога можеш и кога ще дойдеш, ние софиянките сме по-лесни.:-)

Кат се постопли малко ... пък и размириците да отминат, че да не попаднем в някой бой ... :fighting: (оф, баш си е сериозна ситуацията).

lily.ana 20th February 2013 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 782923)
Я аз да питам ЛилитУ, преди операцията колко и е била гръдната обиколка и колко е след операцията /или само разликата в сантиметри да ми напише/, че имплантите са и с моите параметри. Аз от вчера се чудя, възможно ли е, колкото по развити са ти мускулите на гърдите, толкова повече сатниметри да "изяждат" после от имплантите?!? :2005:

Признавам си най-тържествено, че преди операцията никогъж не съм си мерила гръдната. Никога не съм слагала подплънки в сутиените (когато съм носила такива... щото си перках по цици или по-точно по безцици) т.е. това, което искам да споделя е, че изведнъж с одъртяването ми щукна идеята за по-големи цици. Като по-млада не съм имала комплекс или притеснения относно това, че са малки и все си виках..... уууууууууууууу тамаМ като са малки и одъртея няма да увиснат и да се налага да си ги натъпквам в чорапите :lol:

Начи Лиде сега съм 75/95 (подгръдна/гръдна) и в бриджитка имам същата визия като на твоя Хаватар. Не се фърляй в некви фиУми за по-големи молтиса!

simona_80 20th February 2013 20:04

Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?

hera 20th February 2013 21:55

Отговарям ти веднага, тъй като съм оперирана два пъти при д-р Тонев(заради ПИП).Той не харесва големите цици и винаги търси естествена визия-аз затова го избрах.Затова и на теб ти е казал това което би ти стояло добре.За д-р Стоянов не коментирам

lily.ana 20th February 2013 23:22

Симона, колко си висока?

simona_80 21st February 2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 782958)
Симона, колко си висока?

169 см

Бижу 21st February 2013 09:47

Симона, не си много височка (не се засягай), но щом Стоянов е преценил, аз бих му се доверила. То си зависи и от пропорците най-вече, иначе мерките и теглилките при всеки стоят различно. :wink:

Шоки 21st February 2013 10:10

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 782950)
Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?

Аз мога да коментирам само Стоянов. Довери му се. Има много точно око. аз му обясних какво искам и той ме разбра от раз и направи точно това. Ориентира ме самия той колко кубика да си сложа, за да получа резултата който искам. Доверих му се и не сгреших.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.