Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

lily.ana 22nd February 2013 14:45

Как така ти се движат по ребрата?!?!?!?! :shock:


Относно липсата на чувствителност - това е нормално. Чувствителността постепенно ще се върне (може и след няколко месеца, може и след няколко дни).

simona_80 22nd February 2013 14:59

Кой доктор те оперира ?

lily.ana 22nd February 2013 15:18

Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!

ina.ina 22nd February 2013 18:40

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 782994)
Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!! Ина, ти според това дето виждам на аватара си си баш супер гадже!

Супер, супер, ама бракувана. :girl_haha: Пък и то тва е щот съм се снимала отгоре. :girl_haha: Абе, харесвам си се аз (умря циганката). :girl_haha: И сега сериозно: аз пък съм 52 кг на 166 см, дааа ... анатомията няма как да си я сменим. :)

ina.ina 22nd February 2013 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 783004)
Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!

Качила си се, Лилян, че и колко си се въртяла ... ха, поспри се, де! :girl_haha:

Тва с ребрата ... да, може да има подобни усещания - аз бях чувствах нещо подобно като легнех настрани. Та, то и сега понякога така, също и ако реша да се въргалям в пясъка на морето - има неудобства определено.

hera 22nd February 2013 21:18

dan2606 всичко което усещаш в блицките някалко месеца е възможно.

cvet81 22nd February 2013 21:55

Симона ,и аз те съветвам да се довериш на Стоянов.Мога да ги коментирам и двамата....
Тонев ти е предложил това което предлага на всички,т.е кръгли около 350 и т.Рядко слага анатомични и по-голям кубик от 250/390:wink:
Няма есетика в него според мен ,защото ако имаше нямаше да ми изглеждат гърдите след повдигане и импланти от 350 к ,с птоза м/у 1-ва и 2-ра степен.
Стоянов ми намали малко диаметъра и вдигна проекцията.Доверих се на мнението му и сега дори смята че нямам нужда от повдигане(а преди да махна пипките имах според него).
:cool_new:

Dessislava 23rd February 2013 14:24

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 782994)
Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!!

Лиде,аз не съм от финните само.:girl_haha:Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето:2034:

lidiya 23rd February 2013 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 783045)
Лиде,аз не съм от финните само.:girl_haha:Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето:2034:

Лично при мен, сисите станаха по-хубави от преди. Или просто стоят по-добре на сегашната ми фигура... не знам... Но не увиснаха, ако това ме питаш. :girl_haha:

Dessislava 24th February 2013 12:26

Лиде,убедена съм,че не са увиснали!:wink:
Питах просто като пропорции на тялото как стоят.Защото при 52 кг преди едва имаше какво да сложа в чашка В...:sad:...,а сега съм едни 300-400 кубика напред!!!:dirty_dance:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.