Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

de_ni_ 17th February 2014 22:38

цената му е около 65лв-70лв., но потърси из сайтове като продавалник например, там има много дистрибутори на Триумф, които продават на почти доставна цена /35-40лв./

lidiya 19th February 2014 19:01

Сега влязох във въпросният Продавалник и написах Triumph TriAction.
Само 4 сутиена ми намери, като един от тях е на цена 35, а другите са от 68 до 85. На този от 35 пише нов, без етикет... Купували ли сте от там такива сутиени?

lily.ana 19th February 2014 19:11

Тцъ... не съм си пазарила от продавалника Лиде. Имам обачИ плейстейшън 3 за продан... ку некой го интересува :girl_haha:

Абе девойки.... мойте триумфки не са мръднали откак си ги закупих в далечната 1842... да не би да ги пoлзУвам погрешно? :2009:

lidiya 19th February 2014 22:06

И аз не съм, Лилянка, но мине се не мине и някой ми се похвали с придобивка от Продавалника, та хвърлих едно око да сА не мина нещо. :girl_haha: Макар, че съм доста скептична особено, като става дума за бИльо.

Моите сЮтЮени като материя не са мръднали почти, но много избеляват и ме дразнят с вехтия си цвят. Верно, че ги нося нощем, ама си ме дразнят. Сигур, щот ги блъскам в сушилнята, а продавачката всеки път ми заръчва да не го правя...

Dessislava 19th February 2014 22:19

Лиде,и моите са такива.При това ги боядисвах вече веднъж.И аз ги нося основно за спане,но ме дразни колко са избелели.Но като качество не са мръднали и ми е жал да ги изхвърля.Купих ги за 130 лв. двата от магазин на "Триумф"

lily.ana 19th February 2014 22:36

Не не нов.... пран е с первоУ :1242:

И моите са избелели.... отпредЕ на зизите :lol:.... перкам си така и си викам тва е стил "гаврош"

lidiya 20th February 2014 08:57

Не съм само аз Гаврош, явно. :girl_haha: Ама аз на моите никакво специално "отношение" не им прилагам.

От кой магазин на Триумф пазаруваш бе Деско? Аз всичките си 5 сутиена съм ги купувала от Триумф-а в Мол Сердика и никогъш не са ми стрували под 85 кинта бройката.
:coffee:

Dessislava 20th February 2014 09:32

Лиде,караш ме да се замисля за цената:2022:
Магазина е на един ъгъл на булевард"В.Левски"
Дано не греша,ама тогава бях толкова полудяла от превръзката и не знаех къде съм.
Ще си потърся касовата бележка,ако я пазя.

Шоки 20th February 2014 09:48

Аз си накупих сутиени няколко от продавалника. Е оказа се голям проблем да намериш сутиени без подплънки и дунапрен вече. Има по скъпите магазини на солени цени. Та от там си накупих няколко сутиена , нови се водят, и не са ми мръднали.
Спортния сутиен си го купих за 65 лв преди две години от мол Ситицентър.

Dessislava 20th February 2014 10:48

Аз си открих на Венера стил моя размер чашка без подплънки,но с банел за съжаление:-( и си купих три различни модела в черно и през деня съм с тях.Вечер слагам спортните.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:34.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.