Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

sneji_bs 29th January 2016 10:15

здравеите момичета,бях при Стоянов.предложи ми Мак ган - анатомични 450 fx.имам увисване на гьрдите и тои не ми дава гаранция,че след 6 месеца няма да се наложи да обере кожа от долу.каза,че ще приложи някои техники и ще се постарае да не се случва това.показа ми снимки на друга жена сьс сьщите гьрди като моите и не се е наложило.кажете ми какво означават буквите fx след кубика.тои ми говори за някакьв сутиен дето го порьчвал и бил по- добьр от триумфа,но забравих името,струва 130 лв.смятаите какви празни торбички имам щом тои веднага каза 450 кубика,можело да сабера и още,но да не станат огромни,на моето тяло този кубик щял да стои добре.висока сьм 164см.,56 кг.извинете за обьркания пост,но ще имам и други вьпроси.клавиетурата на която пиша е ужасна, пак се извинявам.

ina.ina 30th January 2016 10:02

Цитирай:

Първоначално написано от sneji_bs (Публикация 807854)
здравеите момичета,бях при Стоянов.предложи ми Мак ган - анатомични 450 fx.имам увисване на гьрдите и тои не ми дава гаранция,че след 6 месеца няма да се наложи да обере кожа от долу.каза,че ще приложи някои техники и ще се постарае да не се случва това.показа ми снимки на друга жена сьс сьщите гьрди като моите и не се е наложило.кажете ми какво означават буквите fx след кубика.тои ми говори за някакьв сутиен дето го порьчвал и бил по- добьр от триумфа,но забравих името,струва 130 лв.смятаите какви празни торбички имам щом тои веднага каза 450 кубика,можело да сабера и още,но да не станат огромни,на моето тяло този кубик щял да стои добре.висока сьм 164см.,56 кг.извинете за обьркания пост,но ще имам и други вьпроси.клавиетурата на която пиша е ужасна, пак се извинявам.

Здрасти! :D Спокойно можеш да се довериш на Стоянов. fx - би трябвало да идва от фул - т.е. пълна проекция. Трябва да си разгледаш таблиците на Макган - там ще се ориентираш най-добре.

MartaSanchez 31st January 2016 13:57

Искам да питам:
1.При свалянето на конците след това като се взима душ слагат ли се пак лепенки или се къпеш свободно?
2.Кога спадат гърдите/отоците горе долу след операцията?
3.Какво мислите за масажите,правят ли се на текстурирани импланти?Ако може да споделите дали сте доволни от масажите.Изобщо наложителни ли са?
Тенкс :grin:

CvetiB 1st February 2016 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 807863)
Искам да питам:
1.При свалянето на конците след това като се взима душ слагат ли се пак лепенки или се къпеш свободно?
2.Кога спадат гърдите/отоците горе долу след операцията?
3.Какво мислите за масажите,правят ли се на текстурирани импланти?Ако може да споделите дали сте доволни от масажите.Изобщо наложителни ли са?
Тенкс :grin:

За конците не мога да кажа, защото нямах(имах но бяха вътрешни). Но се къпех без лепенки след 12ти ден.
Гърдите спадат след около 2ри месец окончателно, като говорим за отток.
А за масажите са си желателни. Много повлияват и оттока и формата на гърдите, а и правят импланта подвижен. :)

Колко кубика сложи.Аз съм забравила и кой щеше да те оперира :(

ina.ina 2nd February 2016 09:26

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 807863)
Искам да питам:
1.При свалянето на конците след това като се взима душ слагат ли се пак лепенки или се къпеш свободно?
2.Кога спадат гърдите/отоците горе долу след операцията?
3.Какво мислите за масажите,правят ли се на текстурирани импланти?Ако може да споделите дали сте доволни от масажите.Изобщо наложителни ли са?
Тенкс :grin:

1. Ако ти е като раничка ще трябват повечко грижи - кислородна, изсъхва, йодасепт разтвор, изсъхва и накрая някакъв антибиотичен мехлем. Тогава може да слагаш лепенки само за къпането, но може и да не слагаш. Лепенките са за краен случай - ако нещо е доста възпалено. Предполагам при теб не е така. Ако са ти само корички, тогава мажи само с антибиотичен мехлем 2-3 пъти дневно.
2. 2-3 до 6 месеца за окончателното им оформяне.
3. Масажите определено са от полза. А твоят док не ти ли каза да правиш?
И най-важното: харесваш ли се? Горе-долу де, че още не са в окончателния си вид. :D

MartaSanchez 2nd February 2016 13:36

Благодаря Цвети и Ина.Понеже мен ще ми махат днес конците и не съм вече в БГ освен да пиша на клиниката като ми ги махнат да ми изпишат такъв мехлем проблема е,че тук е малко вероятно да го има :( :-( Другия вариант е да питам там където ще ми свалят конците .....Относно масажите,да дадоха ми един лист с инструкции и там пише,че са препоръчителни ,но не и задължителни. Специално за тях трябва да си наема квартира в София за един месец щото се правят по 2 или 3 на седмица,но най-малко 10 масажа .....Аз още не съм решила относно това затова реших да питам вас.
Цвети имплантите са 385сс кръгли висок профил оперирах се при И.Стоянов.
Ина да харесвам си ги малко ме притеснява,че са прекалено закръглени :)

lily.ana 2nd February 2016 13:48

Масажите си ги прави сама... това с ходенето на масаж за мен е само излишно даване на пари. Щом си с кръгли импланти би трябвало да ти свърши работа следният масаж:

Кръстосваш ръцете на гръдния кош все едно се прегръщаш... слагаш дланите с лице надолу (все едно са ти под мишниците) и обхващащ външната част на имплантите, след което с длани притискаш гърдите една към друга. Аз правих по няколко 5 минутки на ден. Сама ще прецениш колко да ги притискаш... в началото имаш чувството, че никога няма да се приближат, но с всеки изминал ден става по-лесно.

За да си спокойна, че моят метод няма да ти навреди те съветвам да пишеш на ИС с въпрос дали можеш да правиш такива масажи.

ina.ina 2nd February 2016 13:53

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 807871)
Масажите си ги прави сама... това с ходенето на масаж за мен е само излишно даване на пари.

Абсолютно съгласна! Това е страхотно губене на време и на пари.

:2046: Ммм, Лил, ужасно се радвам да те видя. (е, чета, де) :girl_haha:

lily.ana 2nd February 2016 13:56

Толко мноо работа имам Инче, че ми иде да се гръмна :lol:

ina.ina 2nd February 2016 15:49

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 807874)
Толко мноо работа имам Инче, че ми иде да се гръмна :lol:

Недей да се гърмиш, че тогаз и аз ще се гръмна! :shooting:
Работата все ще свърши или поне ще намалее ... то не може да е все много (нали уж нищо в живота не е константа).


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.