Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

lily.ana 10th June 2013 08:17

Всеки хирург има различни виждания за масажите след операцията. Зависи и с какви импланти си (дали са кръгли или анатомични). Най-добре е да отидеш при твоя доктор ... по-добре отколкото по телефон или ние да ти даваме съвети.

eliii 10th June 2013 16:28

Дека сте бе момичета,голЕмо затишие настана тук..:1223:

Villi777 11th June 2013 15:21

Момичета, кога отидохте за пръв път на мамолог след операцията? И кога най-рано може да се отиде?

Шоки 12th June 2013 09:42

Цитирай:

Първоначално написано от Villi777 (Публикация 788820)
Момичета, кога отидохте за пръв път на мамолог след операцията? И кога най-рано може да се отиде?

На мен док. ми каза на шестия месец, преди да отида при него на контролен, да отида на мамолог. Е, аз още си седя на ушите, а мина година и повече :-o

Dessislava 12th June 2013 10:19

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 788849)
На мен док. ми каза на шестия месец, преди да отида при него на контролен, да отида на мамолог. Е, аз още си седя на ушите, а мина година и повече :-o

И аз така,ама съм само на половин година :1351:
Иначе и на мен моя доктор каза същото,вече ме е срам от себе си колко съм немарлива за здравето си...

Мариса 12th June 2013 10:40

А аз дори не помня кога съм ходила за последно,хаха.Мисля беше преди година и половина

ina.ina 14th June 2013 18:58

Цитирай:

Първоначално написано от eliii (Публикация 788779)
Дека сте бе момичета,голЕмо затишие настана тук..:1223:

Дали пък не забегнаха по Фейсбуците? Аааа! :2001:

lidiya 15th June 2013 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 788981)
Дали пък не забегнаха по Фейсбуците? Аааа! :2001:

Инка-Бубулинка, щях да те питам, обаче нещо се отнесох и забравих :1242:, тааа ти ли си Ина, дето ме аддна във Фейса, че аз май друга Ина не познавам?!? :girl_flirt:
Иначе, хвърлям по едно око тук, но напоследък нямаше никакво движение и май скоро не съм надничала.
Имах неблагоразумието да реша да си отглеждам био зеленчуци и си направих гладинка на двора. Е не съм се прекарвала така през живота си! Ръце им целувам на хората, които се занимават с това! Догодина ще си ям нитратен зарзават! :2023:

ina.ina 16th June 2013 10:22

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 789014)
Инка-Бубулинка, щях да те питам, обаче нещо се отнесох и забравих :1242:, тааа ти ли си Ина, дето ме аддна във Фейса, че аз май друга Ина не познавам?!? :girl_flirt:
Иначе, хвърлям по едно око тук, но напоследък нямаше никакво движение и май скоро не съм надничала.
Имах неблагоразумието да реша да си отглеждам био зеленчуци и си направих гладинка на двора. Е не съм се прекарвала така през живота си! Ръце им целувам на хората, които се занимават с това! Догодина ще си ям нитратен зарзават! :2023:

Аз съм, аз ... :D. Надявам се, че не съм била нахална. :D
Лиде, само ако имаш времето ... гледай си градинката. Ще ти трябват доста съвети (от хора лично, или от чичко Гугъл), но в крайна сметка ... то си е за теб (вас). :D А пък и колкото физически упражнения ще направиш без да искаш ... я, колко пропуснати ползи ще имаш, ако я зарежеш. ;)

Pufpaf 16th June 2013 13:41

lidiya недей така се отказва, няма по хубаво от био доматки в двора, а и трябва да трупаш опит, защото на дърти години, къде мислиш, че ще си по цял ден естествено, че в градината или може би вие/ние ще сме друго поколение баби и дедковци :-D, аз лично съм готов да разбия всички безумни стереотипи ! Тия мохабети дето ги говорят близките на Инка, че вече не им е минало времето за това или онова е един глупав стереотип, заради който много хора се лишават от това да изпитват щастие !

А за хора като нея, които явно са били големи купонджии, като млади и все още са пълни с енергия и жизненост и трябвали заради един брак със или без деца, да си седят вкъщи и да плетат гоблени (образно казано) защото вече им било минало времето. Това е много лошо за психиката и в последствие и за физическото здраве на човек, да потиска тази енергия в себе си и лишението от щастие, а щастливите хора имат и най добро здраве.

Психиката е всъщност ключът на човешкото здраве от нея тръгват всички проблеми, това трябва всеки да го знае ! Смехът пък е най мощното лекарство за всички болести, веселите и позитивните хора живеят най дълго и това е факт факт факт !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.