Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

ina.ina 20th June 2013 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789294)
Между другото, аз казвал ли съм ви, че съм моден спец, и много разбирам и от банЦки и ако някой се чуди, този дали му стои добре или онзи, само с един поглед бих могъл да ви кажа, дали сте направили правилният избор и то безплатно :mrgreen:

И аз, и аз го мога това. ;)

ina.ina 20th June 2013 18:24

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 789281)
Инче.... телОто се е бъгнало пак :girl_haha:

Излизам на протест ... нема начин ... айде, къде ще се събираме по банцки за протеста? :1302:

lily.ana 20th June 2013 19:55

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 789299)
Излизам на протест ... нема начин ... айде, къде ще се събираме по банцки за протеста? :1302:

Протест на цици райът :lol:

Pufpaf 20th June 2013 21:15

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 789298)
И аз, и аз го мога това. ;)

Ех язък, веднага щях се възползвам от възможността, но нямам никви бански, щото ходя само на нуди плаж :girl_haha:

ina.ina 22nd June 2013 14:40

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 789300)
Протест на цици райът :lol:

Ахам. Ама нещо няма подкрепа. ;)

ina.ina 22nd June 2013 14:41

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789301)
Ех язък, веднага щях се възползвам от възможността, но нямам никви бански, щото ходя само на нуди плаж :girl_haha:

Пуфпаф, не се обиждай, ама си мъж, какво да ти гледам на банцкия ... жените са по-интересни, имат повече детайли. ;)

Pufpaf 22nd June 2013 17:24

5Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 789378)
жените са по-интересни

^^И на мен и на мен :2054:

Да ме извиняват някой за отклонението, сега видях, че не е темата за общи приказки, но на мен все така ми върви :mrgreen:

Инче няма за какво да ти се сърдя, но нещо не ти вярвам, че няма кво да се гледа, нали всички жени гледате "пакетите" на мъжете :girl_haha: все едно аз да кажа, че не заглеждам някой женски части.

Но аз не говоря за някви бермуди до колената, я виж тези по долу и ми кажи, че няма нищо интересно :1211:

Аз ако не си взема такива бански, особено тея със слончето или черния пакет с форма на ..... :1224: то пък на, с тая бански ще избия рибата на плажа, само в началото ще е странно, да свикнеш, че всички гледат теб, но мацките ще се кефят много :sunbath:

Шоки 22nd June 2013 18:24

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789383)
^^И на мен и на мен :2054:

Да ме извиняват някой за отклонението, сега видях, че не е темата за общи приказки, но на мен все така ми върви :mrgreen:

Инче няма за какво да ти се сърдя, но нещо не ти вярвам, че няма кво да се гледа, нали всички жени гледате "пакетите" на мъжете :girl_haha: все едно аз да кажа, че не заглеждам някой женски части.

Но аз не говоря за някви бермуди до колената, я виж тези по долу и ми кажи, че няма нищо интересно :1211:

Аз ако не си взема такива бански, особено тея със слончето или черния пакет с форма на ..... :1224: то пък на, с тая бански ще избия рибата на плажа, само в началото ще е странно, да свикнеш, че всички гледат теб, но мацките ще се кефят много :sunbath:

Нееее, Пуфпаф недей. Със сигурност ще избиеш рибата на плажа с тези бански ама май само нея. хаха. я вземи качи твоя снимка да те видим, че на мен ми стана интересно.

tyning 22nd June 2013 19:00

Pufpaf ,и на мен ми е мнооого любопитно да те видя ;)
хайде , чакаме фото с Шокито

Pufpaf 23rd June 2013 19:55

Няма как да ме видите, защото вие не сте реални, това е един сън, всичко е в болната ми глава, която си е създала този свят в който има ангели, неземна красота и все добри души. Не съществува толкова хубав свят и това всичко е един сън и аз сега трябва да се боря, да го прекъсна или да продължа да живея в него, но колкото е по хубав съня и по дълъг, усещането след събуждане и осъзнаване, че това е сън е толкова по неприятно. Дори в момента сънувам, че пиша на компютъра това нещо, но това не е реално, а плод на моята фантазия, която може би идва от желанието ми, да има такъв свят във реалността. Прекалено е хубаво, за да е реално, а това означава просто сън. Аз обаче мога да си продължа да си живея в този сън и то така или иначе ще изпитам неприятното усещане, когато се събудя, поне да му се насладя максимално. :2035:


Цитирай:

Нееее, Пуфпаф недей. Със сигурност ще избиеш рибата на плажа с тези бански ама май само нея. хаха. я вземи качи твоя снимка да те видим, че на мен ми стана интересно.
Викаш най много някоя баба да ме подгони с чадъра, но пък шоуто ще е голямо :1207:
Даже има една идея, като любител на предаванията със скрита камера, имаше едно такова еротично даваха, където едни секси момичета така шашардисваха хората, голям смях беше ! :girl_haha:
Та идеята ми е в началото на сезона, когато идват групите с баби и дядовци от чужбина и преобладават на плажа, тогава дали аз или някой друг да се изтъпанчи с подобен бански и само гледай шоу, бабите ще откачат, коя от кеф, кое от възмущение :2055: ще е голям цирк и това всичко да се заснема със скрита камера, да ходиш и да си опъваш хавлията до някои хора и да си го периш и само им гледай физиономиите. :2023:
Шоу = усмивки, какво повече му трябва на човек !

По въпроса за това, дали да "сваля завесата" и да ви пусна ако ме предразположите, искам да кажа да ви пусна снимки ахаха вие да не си помислихте нещо друго аааа сакън :1228:

Трябва да си помисля обаче, една от причините е, че не ми се ще някой познат да ме види и да разбере, че имам намерения да си правя рино, може би от суеверност. Но каква суеверност, ако сте чели един мой пост в една тема от риното, аз ви казах и всичко е истина, което съм написал и магии са ми/ни правили и доста други случи съм виждал.

Представям си нещо да не ми се получи носа и да стане по зле примерно, това ще ме съсипе. Вие сте добре оправихте си циците и сега не е проблем да си ги показвате ама нещо дори един банЦки не искате да покажете. Аз и да пусна снимка, ще е най вече, за да си дискутирам възможностите за рино, какво може и как ще е на добре да се направи !

:2003:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:54.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.