Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Шоки 24th June 2013 09:46

Ние доста реални снимки си качвахме в едни момент, а и във фейсбука сме приятелки почти всички. Но да, определено не искам мои съграждани да гледат моите нови придобивки и да разбират проблемите ми, които споделям тук. Така че , айде ок, ще уважим дискретността ти. Ама аз все още си чакам инфото за упражненията за крака и дупе :2007:

eliii 24th June 2013 15:17

Пуф паф,малко ми се струваш воаЙор...което някакси не е честно!!!:2002:

Мариса 24th June 2013 15:28

Еестествено,че е воайор,хаха.Ясно е като бял ден ;)

Pufpaf 24th June 2013 16:20

Aaaaaaa това беше подлооо, вие сте хитруши :girl_cry2: добри сте ей, добре ме шахирахте с пешката :mrgreen: , сега ако не покажа все едно си признавам, че съм воайор :1252:

Аз обаче добре ще ви го върна, ще се надробя на парчета и ще ви пускам по едно по едно да сглобявате пъзела или ще ви покажа тялото си по късно, първо ще ви покажа носягата си със него най впечатлявам :biggrin:

Ама как си набутах автогол на празна врата, puf4o добре те надиграха момче. :oops:

Сега следващият коментар ще ми е за тренировките, но все отлагам че искам да го направя със клипове, което ще ми трябва малко време, защото може някой да не знаят правилната техника на изпълнение.

Сега ако Инка ни покаже новият си бански поне на аватара ще ви разкажа една история със неочакван край, която бях обещал !

Шоки 24th June 2013 19:32

Аватарите не могат да се сменят от повече от месец. Пробвам почти всеки ден. С нетърпение очаквам лекцията ти и клипчетата, че наистина понякога се съмнявам дали някое упражнение го правя правилно. Много ти благодаря, Пуфпаф, за голямото внимание. :2007:

ina.ina 25th June 2013 09:24

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789383)
Инче няма за какво да ти се сърдя, но нещо не ти вярвам, че няма кво да се гледа, нали всички жени гледате "пакетите" на мъжете :girl_haha: все едно аз да кажа, че не заглеждам някой женски части.

Да ти кажа, никога не съм гледала пакетите на мъжете. Няма как да видя някой мъж, и колкото и ужасно много да ми харесва да ми се иска веднага да си легна с него. Ако не мога да си поговоря нормално с някой ... няма как да се стигне до секс. По-скоро може да се случи обратното - да си легна с някой, който ценя като човек. И това е в мой минус, де, ама това е друга тема.

Да, Шоки е писала за аватарите ... но не е само това ... не мога да си изтрия или сменя албума в една от темите ... вОоПще ... иска си поддръжка сайта, ама явно няма кой или кога ... даже първо мислех, че нещо компютърът ми не е у ред, да ама не.

Dessislava 25th June 2013 10:27

Момичета,днес съм в дилема да се пека ли по монокини или ДА :naked:
Само белезите ме притесняват,а минаха вече седем месеца от операцията.Сега не са незабележими,но са много прилични и точно в гънката.Може ли слънцето да ги прецака?:-?
На гости съм на мама,а балкона предразполага един хубав плаж,почти като на морето :-( :sunbath:

lily.ana 25th June 2013 13:11

Деска... аз ги пазих 1 година. Казват 6 месеца ма не им вЕрвам

Шоки 25th June 2013 13:16

Цитирай:

Първоначално написано от Dessislava (Публикация 789547)
Момичета,днес съм в дилема да се пека ли по монокини или ДА :naked:
Само белезите ме притесняват,а минаха вече седем месеца от операцията.Сега не са незабележими,но са много прилични и точно в гънката.Може ли слънцето да ги прецака?:-?
На гости съм на мама,а балкона предразполага един хубав плаж,почти като на морето :-( :sunbath:

На мен ми каза док. една година да не ги пека нито на слънце нито на солариум.

Pufpaf 25th June 2013 14:47

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 789540)
Да ти кажа, никога не съм гледала пакетите на мъжете. Няма как да видя някой мъж, и колкото и ужасно много да ми харесва да ми се иска веднага да си легна с него. Ако не мога да си поговоря нормално с някой ... няма как да се стигне до секс. По-скоро може да се случи обратното - да си легна с някой, който ценя като човек. И това е в мой минус, де, ама това е друга тема.

Да, Шоки е писала за аватарите ... но не е само това ... не мога да си изтрия или сменя албума в една от темите ... вОоПще ... иска си поддръжка сайта, ама явно няма кой или кога ... даже първо мислех, че нещо компютърът ми не е у ред, да ама не.

Ехе Инче чак се изненадах, как от един бъзик отиде на такива сериозни приказки, то е ясно, че мъжете могат да си лягат със всяка една мацка и без да имат никакви чувства към нея, само заради секса, а при повечето жени не е така и това е нормално !

Шоки не знам за какво ми благодариш, по скоро аз трябва да ви благодаря на всички жени, че ви има, защото без вас светът щеше да е едно сиво и скучно място, вие осмисляте целият ни живот и без вас нямаше да има и най прекрасното нещо, а именно магията на любовта :2039:

:sunbath:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.