Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Pufpaf 27th September 2013 19:44

Божке колко мъка има по света :mrgreen: така добре ме разсмяхте с вашите мерилки и терзания :yako:

Най добрата мерилка за задник и цици са мъжките шепи, ако ви интересуват референтните стойности ще ви ги кажа ! Това е истината, тия кантари и сантиметри са голяма заблуда ! :2035:

lily.ana 27th September 2013 20:24

3Прикачено(и)
На кокалите се мери на баба ти фитката :lol:

ето ви нагледно къде се мери ханш

Прикачен файл 836

Прикачен файл 837

Прикачен файл 838

lily.ana 27th September 2013 20:29

1Прикачено(и)
ето и на фона на дънки

Прикачен файл 839

tyning 27th September 2013 20:44

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 792847)
Божке колко мъка има по света :mrgreen: така добре ме разсмяхте с вашите мерилки и терзания :yako:

Най добрата мерилка за задник и цици са мъжките шепи, ако ви интересуват референтните стойности ще ви ги кажа ! Това е истината, тия кантари и сантиметри са голяма заблуда ! :2035:

бре за моя задник б@си шепите дет ще ми трябват , то нема такива мутанти :yako:

tyning 27th September 2013 20:46

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 792849)
На кокалите се мери на баба ти фитката :lol:

ето ви нагледно къде се мери ханш

Прикачен файл 836

Прикачен файл 837

Прикачен файл 838

начи lily.ana , караш ме да се чувствам зле ...:mrgreen:

lily.ana 27th September 2013 20:50

Начи нема фъопще да се чувстваш зле! Пуф е прав.... важно е пропорция да има. Просто ханш не се мери на кокалите, освен ако кокалите не са ти на едно ниво с тутурутката. :mrgreen:

tyning 27th September 2013 20:56

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 792854)
Начи нема фъопще да се чувстваш зле! Пуф е прав.... важно е пропорция да има. Просто ханш не се мери на кокалите, освен ако кокалите не са ти на едно ниво с тутурутката. :mrgreen:

абе друго си е с мерки 105/60/90
идиалнууу

lily.ana 27th September 2013 20:58

Ем чи кЪ!!! Пирфекно!

titi1 28th September 2013 09:05

Ханша е най-широката част на жената в седалищната област. Лили много точно го е обяснила.

ina.ina 28th September 2013 09:08

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 792841)
Ханш се мери в най-широката част в областта на седалищните мускули... не знам вие кви ги плещите ма баба ми така ме учила... :lol:... ако мноо интерпретираме може да си премерим и вратовете за ханш

А, мен не баба, ама от шивачите знам така.
Това за вратовете ... как ти идват такива на акълОт? :girl_haha:
Пък иначе, Тунинг, не се депресирай, мен приятелките все ме бъзикаха, че затова искам да ставаме по-бързо от заведение, щото то няма къде да стоя (демек толкова ми го няма д-то), ми какво да правя като анатомично нямам много мускул там ... даже и да го тренирам ... не вярвам много да порасне ... важното е да е стегнато, че след време ... :looking_at_mirror:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.