Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

tyning 14th April 2013 16:29

77 см.

eliii 14th April 2013 16:31

73...

tyning 14th April 2013 16:33

гръдната ми беше 85 см. преди сега е 92 см .

eliii 14th April 2013 16:43

моята сега е 85...колко относително стоят кубиците

tyning 14th April 2013 16:52

наистина са много относителни и индивидуални нещата , никога не бих предположила ,че ти толкова малка гръдната ...

Нелка 14th April 2013 16:53

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 785659)
не знам ... само знам , че ми трябваха 30 години за да разбера , че съм била цицоман
:)))))

И аз така!! :girl_haha:
Преди аз да си сложа харесвах малки, стегнати гърди... Ся какво се случи?..

Мацка, супер са ти! Освен това няма да стават по-малки, а по-големи. Поне при мен така се получи. В моемнта мускула притиска импланта, като го отпусне ще се налеят, ще се полюшват.. ;)

От тук нататък само положителни променище има!

tyning 14th April 2013 16:57

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785667)
И аз така!! :girl_haha:
Преди аз да си сложа харесвах малки, стегнати гърди... Ся какво се случи?..

Мацка, супер са ти! Освен това няма да стават по-малки, а по-големи. Поне при мен така се получи. В моемнта мускула притиска импланта, като го отпусне ще се налеят, ще се полюшват.. ;)

От тук нататък само положителни променище има!

Нелка , благодаря !
дано се поналеят малко , щото иначе ще има втора серия ,,Клъцни срежи,,

Нелка 14th April 2013 17:02

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 785668)
Нелка , благодаря !
дано се поналеят малко , щото иначе ще има втора серия ,,Клъцни срежи,,

Между другото 90% от новооперираните с цици мислят за повторна първите 3 седмици от мамо! От колко години съм в този форум, наблюдавам това явление..
Дай си поне 4 месеца преди да решиш , че ти малеят. Ще видиш как се променат нещата с времето! ;)

eliii 14th April 2013 17:06

Склонна съм да се съглася с Нелката...:connie:

tyning 14th April 2013 17:13

да ви кажа честно момичета не знам какво ми става... първо се страхувах да не би да са ми големи ... , незнайно защо сега съм решила , че са ми малки ( имайки предвид , че до момента съм си била дъска от всекъде) взех да се чудя не е ли по добре да ида на психолог от колкото при пластичния отново :)))))

eliii 14th April 2013 17:19

:)))май повечето сме за там...да не говорим,че според мен малко ще ти слязат надолу и ще се налеят повечко

Бижу 14th April 2013 18:42

Тунинг, много добре изглеждат. И размерът ми се струва съвсем точен. Не сравнявай кубици и параметри, защото както и сама виждаш, при всеки стоят различно. :wink:
Само след месец ще видиш колко по-хубави ще станат. :2018:

tyning 14th April 2013 19:18

Цитирай:

Първоначално написано от Бижу (Публикация 785676)
Тунинг, много добре изглеждат. И размерът ми се струва съвсем точен. Не сравнявай кубици и параметри, защото както и сама виждаш, при всеки стоят различно. :wink:
Само след месец ще видиш колко по-хубави ще станат. :2018:

благодаря ти Бижу :2008:

viv_pl 14th April 2013 20:07

Tyning, честито и от мен :) Много красиви са станали гърдите ти.
От моята операция минаха 4 месеца и вече съм с чашка Д, определено са станали по - големи, отколкото бяха в началото. Ще пробвам да си извадя снимки от телефона и да покажа резултата.

tyning 14th April 2013 20:18

Цитирай:

Първоначално написано от viv_pl (Публикация 785682)
Tyning, честито и от мен :) Много красиви са станали гърдите ти.
От моята операция минаха 4 месеца и вече съм с чашка Д, определено са станали по - големи, отколкото бяха в началото. Ще пробвам да си извадя снимки от телефона и да покажа резултата.

благодаря ти viv_pl !
наистина ли са ти станали по - големи ...?!?!

Нелка 14th April 2013 21:01

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 785684)
благодаря ти viv_pl !
наистина ли са ти станали по - големи ...?!?!

Прати ми мейла си на лични, ще ти пратя снимки на моите да видиш каква е разликата в размера.
Като ме видаха роднините ми на 3 ден след мамо, помислиха, че съм ги метнала, че ще с оперирам...
Мускула притиска много импланта и са сплеснати.

tyning 14th April 2013 21:09

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785689)
Прати ми мейла си на лични, ще ти пратя снимки на моите да видиш каква е разликата в размера.
Като ме видаха роднините ми на 3 ден след мамо, помислиха, че съм ги метнала, че ще с оперирам...
Мускула притиска много импланта и са сплеснати.

:1211: наистина това много ме радва Нелка :2018:
hristina1983@abv.bg
Нелка благодаря ти предварително :2008:

Нелка 14th April 2013 21:30

Имаш поща! ;)

tyning 14th April 2013 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785700)
Имаш поща! ;)

Нелка , крайния резултат е зашеметяващ ... :shock:
верно е , че с времето се променят драстично ...
аз си мислех , че след като спаднат отоците :Гол: стават по-малки но явно съм в заблуда ..
много са секси гърдите ти Нелка !

Нелка 14th April 2013 21:50

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 785702)
Нелка , крайния резултат е зашеметяващ ... :shock:
верно е , че с времето се променят драстично ...
аз си мислех , че след като спаднат отоците :Гол: стават по-малки но явно съм в заблуда ..
много са секси гърдите ти Нелка !

Мерси много! Твоите ще станат още по-хубави! :girl_kiss2:

tyning 14th April 2013 21:55

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785705)
Мерси много! Твоите ще станат още по-хубави! :girl_kiss2:

:2046:
Нелка, успя да ме успокоиш :Girl_dance:

Dessislava 14th April 2013 23:10

tyning,наистина са ти много естествени гърдите,при все,че са само на броени дни:bravo::bravo:
Момичета,до колко месеца максимално се смъкват и наливат гърдите?
Опс,и още нещо спите ли без сутиен???

Шоки 15th April 2013 07:22

Аз все още си спя със спортния сутиен. Много по-удобно ми е.

Шоки 15th April 2013 07:25

Тунинг сама ще видиш метаморфозите си до шестия месец. Моите гърди спадваха с цял един размер. Бяха ми идеални в третия месец и после вече ми станаха малки. И док. ми каза де - сега ще си вземеш чащса С и като се оформят ще си пълна чашка Б. Аз май съм с най малките гърди тук, никой не е чашка Б, ама аз , както казва Неката, бях голям фен на малки стегнати гърди и такива си поисках. Имам приятелки с големи гърди и хич не ми харесваха - такъв един кравешки вид имат. Ама, естествено големите гърди май нямат нищо общо със силиконките. Сега като ви гледат хубавите големи гърди искам и ааааааааззз.

Бижу 15th April 2013 07:37

Деска, моите до 6-тия месец търпяха някакви метаморфози. Но нищо драстично. От самото начало ми бяха като истински, само зрънчовците погледнаха по-нагоре с времето. :girl_haha: Като си гледам снимките оттогава и сега (мина 1 година), разлика не намирам, честно. И Лилян да потвърди.

В 95 % от случаите спя със спортен сутиен (не винаги с Триумфа, понякога само с безшевен, тип потниче), но определено ми е по-комфортно когато имам нещо. :connie:

ina.ina 15th April 2013 08:54

Цитирай:

Първоначално написано от viv_pl (Публикация 785682)
Tyning, честито и от мен :) Много красиви са станали гърдите ти.
От моята операция минаха 4 месеца и вече съм с чашка Д, определено са станали по - големи, отколкото бяха в началото. Ще пробвам да си извадя снимки от телефона и да покажа резултата.

Искаме, искаме! (снимки) :wink:

ina.ina 15th April 2013 09:00

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 785721)
Тунинг сама ще видиш метаморфозите си до шестия месец. Моите гърди спадваха с цял един размер. Бяха ми идеални в третия месец и после вече ми станаха малки. И док. ми каза де - сега ще си вземеш чащса С и като се оформят ще си пълна чашка Б. Аз май съм с най малките гърди тук, никой не е чашка Б, ама аз , както казва Неката, бях голям фен на малки стегнати гърди и такива си поисках. Имам приятелки с големи гърди и хич не ми харесваха - такъв един кравешки вид имат. Ама, естествено големите гърди май нямат нищо общо със силиконките. Сега като ви гледат хубавите големи гърди искам и ааааааааззз.

Шоки, не си с най-малките, недей така. И аз съм между В и С чашка (зависи от марката на сутиена). Обаче и моите, и твоите са кръгли. А на Тунинг са анатомични. Така че нейните просто стоят различно. При кръглите определено повече личи размера, докато при анатомичните се губи (особено в началото). Но пък анатомичните стоят по-естествено. Аз например, ако можех бих се сменила с анатомични, ама едва ли някой док ще се навие. Така е, аз съм си виновна, да не съм бързала толкова първия път.

Шоки 15th April 2013 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 785629)
:Natrelle на фирма Allergan , Inspiria TRX , 495сс, вид :кръгли, профил : extra-full projection
и твоите мисля бяха кръгли ..?

Инче, пише че са й кръгли бе. А за естествената визия си зависи от профила. Моите са нисък профил и нямат подчертан горен полюс и стоят абсолютно естествено. Това, че кръглите стоят по неестествено от анатомичните не е истина. Всичко зависи от параметри, профили и така нататък. Аз също мислех така преди, че кръглите стоят като топки и исках анатомични, докато не видях една потребителка с кръгли, нисък профил и се влюбих в този вид гърди.

tyning 15th April 2013 09:16

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 785731)
Шоки, не си с най-малките, недей така. И аз съм между В и С чашка (зависи от марката на сутиена). Обаче и моите, и твоите са кръгли. А на Тунинг са анатомични. Така че нейните просто стоят различно. При кръглите определено повече личи размера, докато при анатомичните се губи (особено в началото). Но пък анатомичните стоят по-естествено. Аз например, ако можеш бих се сменила с анатомични, ама едва ли някой док ще се навие. Така е, аз съм си виновна, да не съм бързала толкова първия път.

там е работата , че не са анатомични , а стоят като такива
това е импланта ми: Natrelle на фирма Allergan , Inspiria TRX , 495сс, вид :кръгли, профил : extra-full projection
12.75 см. на 6.2 см. проексия

Villi777 15th April 2013 11:25

tyning, и на мен много ми харесаха! Идеална големина са!

Ето ги и моите вече на 28 дни. Нямам търпение да омекнат и да се поналеят! И дано станат такива, каквито искам и не се налага повдигане.Още на първата консултация док каза, че вероятно ще се наложи,защото имам лека птоза, но да изчакаме 6 м след операцията, за да се наместят и тогава ще преценяваме. Дано не се наложи. Нелс, може ли да те помоля да ми изпратиш снимка на твоя резултат, нали ти имаше повдигане след мамото? Исками се да видя как стоят след това. Ще ти дам имейл на лични, ако не ти е проблем да ми пратиш.

http://villi77.snimka.bg/experiment/...45460.30174131

Парола: 3333

А дали мога да си взема от Стоянов снимки от преди операцията, защото така и не си направих?

Относно сутиените надявам се да съм поне чашка С. Изходната ми позиция беше между А и В.

tyning 15th April 2013 11:33

Цитирай:

Първоначално написано от Villi777 (Публикация 785737)
tyning, и на мен много ми харесаха! Идеална големина са!

Ето ги и моите вече на 28 дни. Нямам търпение да омекнат и да се поналеят! И дано станат такива, каквито искам и не се налага повдигане.Още на първата консултация док каза, че вероятно ще се наложи,защото имам лека птоза, но да изчакаме 6 м след операцията, за да се наместят и тогава ще преценяваме. Дано не се наложи. Нелс, може ли да те помоля да ми изпратиш снимка на твоя резултат, нали ти имаше повдигане след мамото? Исками се да видя как стоят след това. Ще ти дам имейл на лични, ако не ти е проблем да ми пратиш.

http://villi77.snimka.bg/experiment/...45460.30174131

А дали мога да си взема от Стоянов снимки от преди операцията, защото така и не си направих?

Относно сутиените надявам се да съм поне чашка С. Изходната ми позиция беше между А и В.

Villi777, благодаря ти ! За снимки и аз питах , няма да имаш проблеми ...
дай паролка :2008:

Нелка 15th April 2013 12:02

Цитирай:

Първоначално написано от Villi777 (Публикация 785737)
tyning, Нелс, може ли да те помоля да ми изпратиш снимка на твоя резултат, нали ти имаше повдигане след мамото? Исками се да видя как стоят след това. Ще ти дам имейл на лични, ако не ти е проблем да ми пратиш.

Вили, прати си мейла на лични, ще ти пратя!

lily.ana 15th April 2013 12:22

Цитирай:

Първоначално написано от Бижу (Публикация 785722)
И Лилян да потвърди.

потвърд!

lily.ana 15th April 2013 12:24

А парола за снимките Вили?

Villi777 15th April 2013 12:36

О, съжалявам, ето паролата:
3333

Нелка 15th April 2013 13:03

Вили, има голяма вероятност да ти се размине повдигането!
Моите зърна след имплантите гледаха към земята, и ИС въобще не е давал надежда, че бих се разминала без повдигане.

Имаш поща.

Villi777 15th April 2013 14:46

Нелка, много ти благодаря! :2007:Крайният ти резултат е страхотен, изглеждат страшно естествени! Надявам се и моят да се получи така добре.

ina.ina 15th April 2013 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 785732)
Инче, пише че са й кръгли бе. А за естествената визия си зависи от профила. Моите са нисък профил и нямат подчертан горен полюс и стоят абсолютно естествено. Това, че кръглите стоят по неестествено от анатомичните не е истина. Всичко зависи от параметри, профили и така нататък. Аз също мислех така преди, че кръглите стоят като топки и исках анатомични, докато не видях една потребителка с кръгли, нисък профил и се влюбих в този вид гърди.

Мда, бе, объркала съм се. Явно кафето още не ме е било събудило (сутринта) :coffee: ;)

Шоки 15th April 2013 17:33

:2024:
Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 785761)
Мда, бе, объркала съм се. Явно кафето още не ме е било събудило (сутринта) :coffee: ;)


ina.ina 15th April 2013 17:50

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 785763)
:2024:

Шоки, аз пък така съм се влюбила в твоя аватар ... само като те видя и вече съм в настроение за секси мацка. :D :girl_dance:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.