Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Шоки 2nd December 2012 11:17

Деси, не се притеснявай. Първия месец след операцията е най-дискомфортен, след това ще си вече много по добре, а пък след 3-4-ия месец ще са си като твои вече.

Dessislava 2nd December 2012 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 780171)
едва ли не веки момент разстоянието между гърдите ми ще изчезне. Все едно кожата ще се отлепи и имплантите ще се съберат в средата. Постоянно проверявах дали все още имам разстояние :D

Лиденце,точно това е усещането,което ме измъчва в последните 3-4 дни.Ама аз вече съм на 2 седмици ,бе мило...:sad:
Иначе доктора и аз го "зарадвах",т.е. мъж ми ме "натопи",че съм искала големите...:1252:
В този ред на мисли Инче си абсолютно права-да ме слушат е по-важно от мойта ЛАКОМИЯ :-D .Аз сега пухтя,че тежат и отпред съм като гвардеец,а още стотина кубика,къде ли трябваше да се поместят?!:1242:
Шоки,сигурно си права,мила...ама времето е спряло в моите "вкаменелости".Толкова съм нетърпелива...Искам всичко да е минало.Дано болките и чакането се оправдаят с крайния резултат.:girl_flirt:

Шоки 2nd December 2012 12:44

Да, когато ти е гадно времето минава бавно, но всичко ще е наред.

Dessislava 2nd December 2012 13:09

Шоки...:girl_kiss2:

Нелка 2nd December 2012 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 780185)
Лиденце,точно това е усещането,което ме измъчва в последните 3-4 дни.Ама аз вече съм на 2 седмици ,бе мило...:sad:

Деси , честито и от мен! Някакси съм пропуснала твоята операция, но наваксвам!
Много положителни емоции с новите красоти! :) :)

А аз на 2 седмици бях дроб сърма - до третата не можех да се изправям сама сутрин от леглото. До първия месец ми беше тегаво. Мислех, че никога няма да ги почувствам като мои и ми беше леко депресирано, да не би да съм направила грешка. До 3 месец усещах някакви болки. Така че, мнооооогооооо ти е рано! Имай предвид, че е до тяло - имам 2 приятелки, които въобще не ги усетиха - едната беше във фитнеса на 3-ти ден!! А другата си вдигаше децата на 1-ва седмица. За това си мислих, е нещо с моята оп не е наред, щом толкова ме боли.
Дай снимки да видим колко събрани са? (а и не само :girl_kiss2:)

Dessislava 2nd December 2012 15:13

:2015:,Нелка!:girl_in_love:
Аз от третия ден движа,а от петия ставам сама.От няколко дни всичкото домакинство мен чака:sad:,ама вечер съм труп:2040:
Първото ставане е тегаво и това разстояние минимално.Аз оревах света да са максимално доближени и сега си нося последствията:wink:
Последно имам снимки от миналата седмица и ще ти ги пусна след малко на ЛС,ама вземи едно валерианче,че не нося отговорност за душевните травми,които може да предизвика у теб гледката им:1242:

Нелка 2nd December 2012 22:29

Лелеее, гърдите са супер! Ще станат страхотни! :)) Аз бих се радвала физиологията ми да позволява събрани гърди, ама нъцки... Аз си ги харесвам де.. :)

lily.ana 2nd December 2012 22:39

Деска, ако имаш нови снимки дай насам :mrgreen:

Dessislava 3rd December 2012 07:51

Нелка:2046:
Лил,имаш ги...вече:girl_flirt:

lily.ana 3rd December 2012 09:37

Видях ги! Аз ти писах и на лс, но да кажа и тук.... мисля, че като поспаднат и се поналеят отдолу ще са супер :mrgreen:

Dessislava 3rd December 2012 09:44

Благодаря на всички ви!!!Много сте мили...
ЛИЛИ,ЛИДЕ,НЕЛКА...:girl_kiss2: :girl_kiss2: :girl_kiss2:

ina.ina 4th December 2012 09:02

Деска, и аз искам снимки. :) Ако може, де. :D Много харесвам събрани гърди, ама и при мен не става.

Dessislava 4th December 2012 12:13

O.k.,Инче.Пускам ти ЛС.:wink:

ina.ina 4th December 2012 18:36

Мерси, Деска. :)
Аз ти писах, де, ама и тук - много си си добре и има още много да се оформят. А на мен, че са ми големи ... хич не ме слушай, аз нещо все съм наобратно. :D ;)

Бижу 5th December 2012 15:01

Ааа, Деска, не ме пропускай! :1246: Искам и аз снимки! Ци-ци, ци-ци, ци-ци! :2042::2018:

Tachi 5th December 2012 17:01

Момичета,мина една седмица от операцията,непрекъснато ме тресе,нормално ли е ,нямам температура.

hera 5th December 2012 17:33

Ако те тресе ,а нямяш температура това си е чиста нервна криза.Успокой се,всичко мина и сега само се радвай на придобивките си.Най-важното сега е да се харесаш.Стискам ти палци и ти желая бързо въстановяване.

Dessislava 6th December 2012 08:14

Цитирай:

Първоначално написано от Бижу (Публикация 780297)
Ааа, Деска, не ме пропускай! :1246: Искам и аз снимки! Ци-ци, ци-ци, ци-ци! :2042::2018:

Е...как.Имаш ЛС:naked:
Tachi,аз температура имах само вечерта на втория ден и то някакви си 37,4.Но това с "втрисането" все още ми се случва и най-вероятно са нерви.Опитай да се успокоиш и да не ги мислиш.То всъщност няма как,защото всеки един момент отнякъде те опъва,стяга,дърпа и т.н....Ако пък случайно всичко е о.к. и няма некомфорт-пак си мисля,че нещо не е наред,така че, ако ще те успокоя аз всеки ден съм в нов филм :popcorn_girl:

Бижу 6th December 2012 09:25

Да се изкажа и тук, нъл съм от компетентните (емот "къде са ти кавичките?"). Деска, много добре са станали. В момента стоят по-събрани, но гаранция, че няма да е така когато се отпусне мускула. :wink:

Тачи, верно май нервата те тресе. Я по-спокойно. :girl_flirt:

ЛИСКУ 6th December 2012 09:36

Май само аз останах без снимка..:-)
Деси, дай и на мен! Нали сме колежки по събраност, та съм любопитна да видя твоите ;-)

Dessislava 6th December 2012 10:43

Бижууу :girl_kiss2:
LUCKY,ей сега ще ти ги пусна.Ама сега са по-долепени,снимките са ми от предната седмица:1252:

ЛИСКУ 6th December 2012 10:55

Мерсаж! Писах ти на ЛС. ;-) А не разбрах колко кубика са? Нали ти е първа операция?

Dessislava 6th December 2012 11:08

LUCKY,видях ЛС-то,но ще ти отговоря направо тук.Различен кубик и профил са,но една основа-12,5.Иначе в лявата съм 360 куб.,среден профил,а в дясната 450 куб.,висок профил.На големина са ми привидно еднакви,но противно на всичките ми очаквания и предразсъдъци,относно високия профил-точно той ми стои по добре:2045:Дано сте прави и като поулегнат се нормализират нещата,че едната ми е много странна :1246:/да не кажа грозна:sad:/
П.С.Да,първа операция е.

ЛИСКУ 6th December 2012 11:18

Носи ги със здраве и никога проблеми с тях!

Dessislava 6th December 2012 12:37

:2015: LUCKY:girl_kiss2:

Dessislava 7th December 2012 19:16

Момичета,преди няколко часа вдигнах температура-38 градуса.Нормално ли е?20 дена съм след операцията и непосредствено след операцията почти не съм вдигала температура.Пих един аулин.Ама в главата ми почват да се "блъскат" мисли за инфекция или контрактура.Възможно ли е?Не ме боли нищо,освен при поемане на въздух по-дълбоко ме понабоцква дясната.А вече почват да ме обливат и горещи вълни/било то от илача,или пък от нерви/

Silikonka1980 7th December 2012 21:32

Деска, аз за съжаление не мога да ти помогна, тъй като още не съм минала по този път, но предвид, че операцията ми е след 4 дена, четейки поста ти ме побиват тръпки:( Най-добре се обади на доктора! Момичета споделете, нормално ли е след 20 дена да се повиши температурата?

lily.ana 7th December 2012 22:35

Деска, най-вероятно си лепнала някое вирусче. Обади се на док, за да се успокоиш, но според мен е грип и няма отношение към операцията.

Нелка 8th December 2012 00:49

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 780437)
Деска, най-вероятно си лепнала някое вирусче. Обади се на док, за да се успокоиш, но според мен е грип и няма отношение към операцията.

И аз мисля, че е грип. Ако беше инфекция от гърдите, със сигурност щеше да има признаци като болка, или кървене от шевовете, знам ли.. Но щеше да си знаеш, че е от гърдите.

Успокой се, Деси! Всички подсмърчат и кихат, около мен само болни хора. В такив сезон сме.

ina.ina 8th December 2012 09:57

Мда, 20 дни след операцията и почти никакви оплаквания от гърдите - просто се разболяваш. Но все пак звънни на док да те успокои. Други оплаквания нямаш ли - гърло, нос, глава, кашлица?

lidiya 8th December 2012 10:19

Без паника, Деси!
На мен при изписването, заедно с всички заръки, какво не мога и не трябва да правя ми казаха и че е нормално от време на време да вдигам температура 38 - 38,5.
И аз обаче в деня, в който термометъра ми показа 38 градуса, веднага изпаднах в паника и почнах да звъня на Док :) Той ме попита дали имам някакви по-силни болки освен нормалния дискомфорт и усещания. Аз нямах, но той усети, че съм притеснена и ми каза за мое успокоение на следващата сутрин да отида да ме прегледа. Отидох, прегледа ме, каза че всичко е наред и наистина така си беше.
Така че, за твое успокоение звънни на Док, но и аз като другите момичета мисля, че няма място за притеснения.

eliii 8th December 2012 11:28

Деска може ли снимки и на мен:))И аз съм с висок профил и искам да видя как стоят и на друг..бл предварително.Ааа и честито !!!Със здраве и без проблемно!:))

Dessislava 8th December 2012 12:14

Момичета,хиляди благодарности на всички ви :girl_kiss2:
Докторът ми каза,че не е от гърдите,при условие,че е минало толкова време.Но аз естествено се панирах,защото нито гърло,нито хрема,но и гърдите не ме боляха,НО първосигнално всичко свързвах с интервенцията.
Да,ама два дни аз смело простирам на минусови температури на външния простор по суичер:2010:
И днес вече ме свива стомах и нослето е позапушено:2036:Ама на паника...,така че всички сте прави.
Съвет към девойката,на която и предстои операция.Пази се,момиче,ако ти не го сториш сама,няма кой друг.Излишен героизъм като моя-няма нужда!!!Операцията не е шега работа!
eliii,пускам ти линкче...

Бижу 8th December 2012 15:53

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 780439)
И аз мисля, че е грип. Ако беше инфекция от гърдите, със сигурност щеше да има признаци като болка, или кървене от шевовете, знам ли.. Но щеше да си знаеш, че е от гърдите.

Успокой се, Деси! Всички подсмърчат и кихат, около мен само болни хора. В такив сезон сме.

Абсолютно! Не се шашкай, Деска! Вирусче трябва да е. Щом нямаш никави проблеми с разрезите и болки в гърдите, значи проблемът едва ли е в тях. :wink:

lady69 9th December 2012 17:58

Момичета, бих искала да задам един въпрос. Преди седмица си направих реоперация за подмяна на ПИП. Разрезите ми сега са залепени, за разлика от първия път, когато ме шиха. След колко време мога да се кача на кростренажора? За седмица в къщи качих 1 кг. Ами то лежане, почивка, гледане на телевизия... Пък и не ме боли като първия път - тогава не ми се и ядеше...

lady69 11th December 2012 10:04

Явно няма голяма активност в темата... Аз пак имам питане - колко време след операцията започвате мазането на белезите? Нямам спомен от първата операция, пък и тогава беше различно - нямаше лепило върху белега. А сега - седмица след реоперацията все още има лепило. Ще се радвам, ако някой с повече опит сподели...

lily.ana 11th December 2012 10:26

Аник беше лепена. Тя ще може да ти каже.

aniK 17th December 2012 07:02

Да де, ама Аник не е видяла новата тема - 'що не е закована ???!!!

Ще ви чета назад. За кростренажор аз бих изчакала 1 месец.

viv_pl 17th December 2012 08:20

Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща :wink:

ina.ina 17th December 2012 09:14

Цитирай:

Първоначално написано от viv_pl (Публикация 780700)
Момичета, нормално ли е да усещам стягане на гръдния мускул почти месец след операцията? Почти всеки ден усещам нещо като контракция в гърдите, а кожата ме боли като изгоряла от слънце.
Иначе чувствителността започна да се връща :wink:

Според мен всичко е нормално. А стягането на гръдния мускул не е ли по-често когато си на студено (или ти е студено)?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.