Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 9th July 2013 07:22

Раби, няма нужса от коментар, просто снимките говорят сами... Отново браво на др. Илхан, справил се е чудесно и страшно много ти стои този нос!

На мен този уикенд става месец от риното и смятам да го отпразнувам с плаж, а другата седмиьа се връщам във фитнеса :) ще пусна днес снимки да видите как ми в носа - миналата седмица, след последните снимки, кожата на носа ми на колумелата точно изплю един конец от тези, които ми ги махаха в кабинета. Веднага почувствах облекчение и носа ми спадна доста бързо :)

Раби. Още веднъж - страхотна си! Ако идвате към Варна се обаждайте!

Диляна, Рими - при вас как са носовете?

Нелка 9th July 2013 08:09

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 790204)
:girl_kiss2: Определено съм съгласна, че излъчването ми е съвсем друго, още повече, че ти ме знаеш отпреди операцията. Обаче, да му се не види, не мога да кажа, че си е струвало всичко ,през което минах. Все си представях, че ще се успокоя един ден, ама йок!!! Можеше да стане от първия път!!! Яд си ме е и това е! Ама поне накрая съм доволна...с това се успокоявам...

Струвало си е! То още не е приключило!

Искам да кажа най-отговорно, че ако трябваше да мина през този 10 годишен кошмар, за да намеря вас!.... струвало си е! :girl_kiss2:
Защото болката, колкото и да е силна, се забравя. Остаат белезите, спомените за борбата; уроците, които си научил и хората, които са ти подали ръка. :)

Ели, чакаме снимки!! Пускайте, хора!!!

Pufpaf 9th July 2013 15:09

Лек Офф топик !

Не можах да се сдържа сега да не отворя темата и да видя снимките на Rabi пак, може би аз съм по sensitive към женската красота, но това излъчване и красота, което имаш е много силно и въздействащо и в този ред на мисли искам да кажа, че това няма как да се постигне ако примерно човек опита да се хареса, такъв какъвто е със не хубав нос или друго, което не си харесва, но би могло да се промени.

Той никога не може да постигне това, да се харесва истински и да има това излъчване, ако просто опита да се приеме за привлекателен въпреки недъзите си. Съвсем друго е вече, когато това, което не си харесва е оправено, тогава човек може да постигне това сияйно излъчване, а то всъщност е в основата на красотата и привличането.

Това го казвам, защото съм чел мнения точно в този форум на някои хора, че трябвало да се приемаме такива каквито сме и да се харесваме, това е хубаво, но не е толкова лесно постижимо, а и все пак нека не се лъжем, много е важно как ни гледат и другите хора, щото ако имаш нос, като на баба Яга и други недъзи, не знам какво трябва да е излъчването, че да компенсира тези неща.

За съжаление това са рискови корекции, но ако бъдат успешни те могат да ти променят целият живот към по добро. Суетата е много силно вкоренена в човешката психиката и не може просто ей така да се изтръгне, то ако можеше сега нямаше да има такова нещо, като естетична хирургия.

Ако има и повече кадърни специалисти ще има и повече щастливи хора, но като гледам как всеки са напъва да прави такива естетични корекции, щото те добре съзнават колко пари се печелят от това и мнго от тях изкарат някой и друг курс и после почват да се учат на пациентите си. Освен това си трябва и талант и най важното не просто да го правиш само заради парите, ами да го правиш с голямо желание и удоволствие.

linda_44 9th July 2013 19:26

Рaби, много хубaво носле. Брaво нa докторa!

Beauty_on_Duty 9th July 2013 20:36

Честито носле и от мен. Раби и Нелка са ми фаворитките за най-добра /ослепителна/ реконструкция. Браво на докторите!!!!!!!!!!!!
А вие момичета бъдете щастливи с тези нослета и си ги носете/вирете със здраве!

Elly Stefanov 10th July 2013 18:31

1Прикачено(и)
Здравейте, пускам обещаната снимка с моето възстановяване - мина почти месец от операцията. Носа ми почти постоянно е хремав или запушен - все ми е топло, потя се и заставам послед на течение и ... :cold:

Иначе като си го почистя с клечки за уши е пушка за около час, докато пак текне. За щастие поне вечер не се запушва и от години насам спя като пън :)

Rabiosa 10th July 2013 19:32

Много ви благодаря отново! Извинявам се, че не съм активна толкова във форума, но наистина имам нужда от малко почивка от него, след като две години не излизах и бях онлайн постоянно. Следя ви и много се радвам, че тази тема се отвори, защото преди време аз самата постоянно писах в гуугъл за ринопластика в Турция и нищо не ми излизаше. Всеки, който има каквито и да е въпроси може да ми пише на лични, ще помагам с каквото мога.
Ели, страхотна си, мила! Това със запушения нос ще отмине- и аз бях така и дори не си спомням от кога не съм се чистила с тея клечки. Да не говорим, че и самият нос се подува от горещините и лигавицата набъбва. Още месец максимум и ще си забравила и ти.

Pufpaf 10th July 2013 19:46

Мисля, че това пламъче на щастието в очите на Ели говори достатъчно, сега просто си грееш като слънце :2043:, същото е при Раби, Нелка и всички останали с успешни корекции. :sunbath:

Нелка 10th July 2013 20:51

Аз съм толкова щастлива, като го видя този пламък в нечии очи!! Да видите моите сега - същия пламък! :) :) :)

Ели, страхотно е! Върхът е още доста подут, много, много ще спада. За нос на един месец е чуден! Но дори сега е ... то ти е изписано на лицето. :)

want 10th July 2013 21:54

Чудесни резултати момичета :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.