Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Тренировки вкъщи (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Един въпрос.. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12684)

gabi675 6th May 2012 14:23

Един въпрос..
 
Здравейте!
Наскоро свалих 7 кг. и съм доволна от тялото си, но имам само две проблемни зони, които още бих предпочела да оформя. Това са корема в долната част и най-горната, вътрешна част на бедрото.. Какви точно упражнения да правя и трябва ли да спазвам някаква определена диета (по принцип се храня здравословно, но не знам дали е достатъчно)? Искам само да добавя, че бягам ии правя клякания, но те като че ли повече оформят прасците. Благодаря предварително :)

qna_T 7th May 2012 13:40

Най-добре си свали някой комплекс упражнения. В замундата има много.

lily.ana 7th May 2012 15:44

За долна част е хубаво от легнало положение да вдигаш двата крака до 90 градуса и после пускаш почти до земята (в началото ако ти е трудно слагаш ръцете под дупето... по-нататък ръцете трябва да са успоредни на тялото). Има доста пилатес упражнения за долна част на корем в нета, които също са добри. За горна част на корема едно много добро упражнение е... на лежанка - хващаш се за лежанката с две ръце над главата и вдигаш краката и след това и таза, но това упражнение не е добро ако кръстът ти е слабо място. Има и още много, но аз надали ще успея да ги обясня така добре, както биха били показани в едно видео. Разтърси се и ще намериш доста добри упражнения.

Kalinkata 3rd September 2012 11:59

Ето тук всичко, закоето говори Лили на едно място. Добра тренировка, не е прекалено натоварваща и сложна, но за сметка на това доста ефективна. И най-хубавото е, че не отнема много време :) Виж видеото за нагледна помощ за изпълнението на упражненията - 10 x 45 – идеалната формула за стегнат и релефен корем. Поздрави, дано успееш да изчистиш всичко ненужно бързо!

bentaly 23rd September 2012 20:04

Знам едно, което е трудничко. Аз като съм в добра форма успявам да стигна само до 3 минути. Всъщност се бяга 7 минути на място - БАВНО, с високо повдигнато коляно и ръцете изпънати в лактите хоризонтално напред и успоредни помежду си. Ако някой успее да го изпълни точно с тези изисквания - да се похвали. Аз не мога, защото все нещо става и прекъсвам и не знам дали въобще мога да стигна до 7-та минута, дори когато съм в отлична форма, а сега не съм.

Пълна putna karta na Bulgaria, с която ще можете да пътувате спокойно. Интересни празнични koledni pojelania за вас и вашите близки. За най-близкия човек до вас уникални и лични lubovni pojelania. Чета си своя дневен хороскоп всяка сутрин с кафето.

dani_hristov 26th September 2012 16:56

Бъди постоянна в правенето на упражненията, прави серии и натоварвай желаните области.




Vrati метални решетки цени метални врати цени пощенски кутии

cecoooooo 11th October 2012 15:08

за корема може да правиш коремни преси а за бедрото високо повдигнато коляно тоест все едно тичаш ама на едно място и коляното отива на горе


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.