Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Не го обичам (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8246)

Angelina_Nali 22nd February 2009 00:52

Не го обичам
 
Любовта която изпитвах вече не е същата.Неискам да продължавам повече тази връзка,искам да се разделим но...приятеля ми въобще не вярва че му говоря сериозно.Навсякъде е пълно със съвети как да задържим любимия мъж,как да го впечатлим,как.....но на мен ми трябва
съвет как да се разделя с мъжа към който вече нямам силни чувства и
той да си тръгне без да е обиден но и да разбере ,че това е край а не
женски каприз? :crazylove:

Doky 22nd February 2009 00:53

Няма лесна раздяла,или действаш твърдо,или ще продължава да те тормози и да иска нещо от теб,защото не си му казала ясно,че не искат да имате нищо общо повече.

Divinemouse 22nd February 2009 00:54

Оу ,един такъв продължава да ми звъни вече 3та година и не разбира български..Бъди твърда и непреклонна..

Angelina_Nali 22nd February 2009 01:00

Аз съм твърда и непреклонна,казала съм му съвсем спокойто и откровено защо искам и ще се разделим,но на него не му се вярва че това е истинската причина..

Doky 22nd February 2009 01:03

Има и такива дървета,като се вкопчат в момиче и не го оставят да диша.В такъв случай игнор до дупка и това е решението,сам ще се откаже.

Divinemouse 22nd February 2009 01:05

Цитирай:

Първоначално написано от Doky
Има и такива дървета,като се вкопчат в момиче и не го оставят да диша.В такъв случай игнор до дупка и това е решението,сам ще се откаже.

Кога :roll:

Doky 22nd February 2009 01:07

Ами до 2-3 месеца предполагам,зависи колко време са били заедно.Случвало ми се е с предишната приятелка да продължава от година и половина да я тормози,но тогава вече игра грубата сила,наложи се да има някоя друга пукната скула,нос ала бала,ама спокойствието цена няма,нали знаеш.

Divinemouse 22nd February 2009 01:09

Цитирай:

Първоначално написано от Doky
Ами до 2-3 месеца предполагам,зависи колко време са били заедно.Случвало ми се е с предишната приятелка да продължава от година и половина да я тормози,но тогава вече игра грубата сила,наложи се да има някоя друга пукната скула,нос ала бала,ама спокойствието цена няма,нали знаеш.

Ти го наби ли........ :roll:

Mirami 22nd February 2009 01:13

Цитирай:

Първоначално написано от Angelina_Nali
Аз съм твърда и непреклонна,казала съм му съвсем спокойто и откровено защо искам и ще се разделим,но на него не му се вярва че това е истинската причина..

A защо искаш да се разделиш с него, ако не е тайна?

Solver 22nd February 2009 01:17

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от Doky
Ами до 2-3 месеца предполагам,зависи колко време са били заедно.Случвало ми се е с предишната приятелка да продължава от година и половина да я тормози,но тогава вече игра грубата сила,наложи се да има някоя друга пукната скула,нос ала бала,ама спокойствието цена няма,нали знаеш.

Ти го наби ли........ :roll:

Не, тя го е набила :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.