Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

katia13 2nd February 2015 04:27

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 801265)
Здраяейте момичета много съжалявам че се случват тези неща в този форум.Аз съм страшно доволна от Авшар носа ми е невероятен като се имаше в предвид че беше ужасяващ след некадърния Енчев.Аз след мен изпратих при Авшар и една моя приятелка за ревизия която също беше много зле сега е със страхотен нос.Относно въпроса на Катя Авшар оперира само по затворен метод безкръвно ендоскопски като гледа всичко което прави вътре на един екран.Аз бях писала в началото на темата за метода му много е щадящ.Аз нямах никакви оттоци само с една малка лепенка на коста на носа.Вярно той взима най скъпо но вярвайте ми заслужава си.Моятя оп струваше 20 000лв но за първа операция цените му са между 5 и 6 хиляди евро.Той първо ти прави фотошоп как ще ти изглежда носа и едни гипсови отливки преди и сега които са подарък за спомен от него както ми го показа че ще стане така го направи едно към едно на моята приятелка също тя ми показа отливките а те се правят преди операцията.Аз смело го препоръчвам на всеки и нямам никакви притеснения че няма да си свърши добре работата.Момичета можете поне да си направите по една консултация с него да чуете и друго мнение и как може той да реши проблема.На мен Дилбер също ми е много симпатичен но с този отворен метод направо ужас ако трябва пак да го преживеете.

Рими,здравей. Започвам да се замислям честно казано ревизията при кой да е..да не се наложи трета. :( Помня от преди,че Авшар взимаше най-скъпо точно заради този затворен метод. Нали? 10000 евро ти е излязла операцията, това трето рино ли ти беше? Имаш ли представа колко е за втора рино? Иска ли епикриза от първите? Как да изискам документ от Дилбер за операцията която е направил... Колко струва консултацията..това поне мога да направя спокойно..и колко напред дава часове за консултация?
Въпросите са към всички имащи инфо разбира се..не само кър Рими,макар и адресирано до нея.
Илхан беше средния вариант между Дилбер и Авшар нали? Той отворен или затворен метод използва?Актуални цени моля ако някой знае да остави.

LOVE_TO_ALL 2nd February 2015 19:32

Здравейте , аз вече имам дата за консултация и дата за операция при др. Илхан : ) Да................. но са далеко чак началото на Ноември . Ще почакам доста , но дано си заслужава. Актуалните цени при др. Илхан са : / има повишение / за първа ринопластика 10 000 лири което към днешен курс е 7,096.58лв ; ) и за втора цената е 15 000 лири което е 10,644.87лв . Ако пътувате като мен може да си запазите час за консултация и 3-4 дена след това за втора консултация и на следващия ден операция, тоест да стане с едно отиване до Турция.

anich4ka 4th February 2015 12:04

Здравейте на всички :)

Аз съм най-новото попълнение изглежда.

За нула време изчетох 60 страници от темата и съм много вдъхновена!

Продължавам да чета, надявам се да не е питано, за да не се повтаря въпрос, на който вече е отговаряно, но ако може някой да не насочи със следното, бих била много благодарна.

Естествено, щом съм тук, си мечтая за едно хубаво носле. Питането ми е свързано с това дали алергиите са пречка за ринопластика и до каква степен. Моята най- остра е тази към домашен прах. Със ставането почвам с кихане, спрей морска вода и духане на носа...

Имам и две по- незначителни, които просто знам, че са фактор за организма ми, но не са такава натрапчива част от всекидневието ми.

Най- много ме е страх, че това може да е пречка за рино, защото от това, което знам, има доста определящи фактори.

yoube 4th February 2015 12:20

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 802293)
Здравейте на всички :)

Аз съм най-новото попълнение изглежда.

За нула време изчетох 60 страници от темата и съм много вдъхновена!

Продължавам да чета, надявам се да не е питано, за да не се повтаря въпрос, на който вече е отговаряно, но ако може някой да не насочи със следното, бих била много благодарна.

Естествено, щом съм тук, си мечтая за едно хубаво носле. Питането ми е свързано с това дали алергиите са пречка за ринопластика и до каква степен. Моята най- остра е тази към домашен прах. Със ставането почвам с кихане, спрей морска вода и духане на носа...

Имам и две по- незначителни, които просто знам, че са фактор за организма ми, но не са такава натрапчива част от всекидневието ми.

Най- много ме е страх, че това може да е пречка за рино, защото от това, което знам, има доста определящи фактори.

може да е проблем за упойката, но така или иначе преди операцията ти пускат изследвания дали имаш алергии към нещо от нея, за друго не се сещам какво може да ти попречи. Все пак е добре доктора да е информиран за това, той най-добре може да ти каже.

ai6erasimova 4th February 2015 16:31

Zdr tuka sim za sivet i pomost moya nome oo905312487950 fecbook ayshe Rasim ova ako İmate viprosi moje li4no da govorim po fec ili tel moga da vi dam sivet poznavam vsi4kite spesyalisti

anich4ka 5th February 2015 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от yoube (Публикация 802295)
може да е проблем за упойката, но така или иначе преди операцията ти пускат изследвания дали имаш алергии към нещо от нея, за друго не се сещам какво може да ти попречи. Все пак е добре доктора да е информиран за това, той най-добре може да ти каже.

Много благодаря :)

ai6erasimova 5th February 2015 21:23

Zdr asim tuka ako ima ingteresuvasti ot nyakakvi operasiii pravim vsyakakvi i rabotim s nay dobri spesyalisti pravim le4eniye na vsyakakvi zabolyavaniya ako İmate viprosi moje da se obirnete kim men tuka sim za pomost ai6erasimova@abv.bg fecbook ayshe Rasim ova tell 00905312487950

anich4ka 5th February 2015 23:55

След като изчетох всчико от начало до край, останах с впечатлението, че Дилбер и Илхан биха били най-удачен избор...

Някой може ли да даде ориентировъчни цени в момента за първа ринопластика при Дилбер :2045:

Видях,че LOVE_TO_ALL казва TL10 000 за Илхан

kiki85 6th February 2015 10:24

Аз искам да попитам как стои въпросът с телекомуникацията и изобщо със всякакъв вид комуникация в Турция. Тези неща хич не са ми ясни ако някой може да помага. Благодаря предварително.

DanKem 6th February 2015 17:47

Здравейте и от мен. Прехвърлям се при вас :( Прясна съм още, преди 10 дни ми беше операцията в БГ, отсега се вижда, че плача за ревизия... Уви не е отоци и т.н, след месец ще кача снимки да видите. В ужасна дупка съм и само мисля как да се оправи тоя нос, а трябва да чакам година, нали така? Кой е най-добър в ревизиите? Основните проблеми са ми твърде тясно изпилен гръб (счупен по средата), вървящ на криво и движещ се в мястото на счупването, напълно различни профили и ноздри, щръкнал хрущял в едната, който запушва ноздрата. Ако се чака много от сега да записвам час... Кой най-добре се справя в реконструкциите(при мен е рязано твърде много). Връщам се да чета отначало.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:18.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.