Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Chocolate9 6th January 2016 21:10

mitkui, прав си, имаше и две момчета! Извинявам се за грешката! :D Екипът на Илхан предлага луксозни апартаменти в близост до болницата, на цена 65 евро на човек/ 75 евро за двама човека. Ако цената ви се струва висока, мога да ви свържа със Зюлейха, тя предлага квартира за 20 евро на човек. Далечко е от кабинета на Илхан, пътува се около час и половина, но пък транспортът е много удобен. А и самата тя ще ви бъде от голяма помощ, много мила и отзивчива жена е, може и да ви превежда.

mitkui 6th January 2016 21:26

Звучи прилично , ще ви се обадя тези дни , че ми изникнаха някой дребни административни въпроси , които забравих да задам на срещата . Поздрави . :)

shape93 6th January 2016 23:35

Добре, хора, бъдете малко по-конкретни, нали все пак този форум е за това.Колко ще ви струват операциите, щом са ви дали дати на 4ти януари за кога са ви, какво ще ви правят и т.н.

mitkui 6th January 2016 23:46

12000 турски лири , за първа операция .

sandy0979 7th January 2016 00:28

18 000 за първа ревизия

sandy0979 7th January 2016 00:34

Цитирай:

Първоначално написано от Lakme 29 (Публикация 807579)
sandy0979, мисля, че си на прав път. В ФБ гледах и други жени от Австралия, Англия и др. западни държави, които са се оперирали при него. Ясно е, че от една страна това е т.нар. здравен туризъм ( цената ), но резултатите бяха добри. В САЩ много ли е скъпа ринорластиката, защото там със сигурност специалисти имат. Иначе аз живот и здраве ще съм есента, така че ще се радвам да споделиш опит :)

Лакме след голямо обикаляне и сравняване Илхан единствен е правил носове които се доближават до желанията ми. В Америка ревизията е около 10-15 000$ ,почти толкова ще изхарча и Аз за илхан,но това не е фактор.търся НАЙ-ВЕЧЕ естетически изпипан вид.

shape93 7th January 2016 12:01

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 807585)
12000 турски лири , за първа операция .

А какво ще ти прави и горе долу след колко време ти е датата.
Питам защото и аз вече имам парите...обаче не знам как ще стане с отпуската и още много се колебая между Дилбер и Илхан.

mitkui 7th January 2016 13:46

Изкривена носна преграда / почти не мога да дишам през лявата ноздра /+ козметично изправяне. Насрочихме дата за 20.07.2016 , като престоят ми в Истанбул трябва да е между 16.07 - 02.08 , тъй като преди операцията има две консултации .

Justified 7th January 2016 15:13

Здравейте, момичета ( и момчета, де),
И аз бях на консултацията при д-р Илхан. Моята операция е през Юни. Ще ми бъде първа и цената е 12 000 т.л. Моят нос е леко крив, с гърбица и паднал връх. Тоест, трябва да се работи по всичко! Имам крива носна преграда, но това не сме го обсъждали с доктора на тази консултация. В общи линии той ми обясни, че няма смисъл да говорим за носа ми сега, защото когато отида за операция ще имаме 2 или 3 консултации, на които ще говорим само за него. Помолих го да не стоя много време в Истанбул и престоят ми ще бъде 12 дни. Сигурно ще ви прозвучи смешно, но един от най-големите проблеми за мен е факта, че 2 месеца след операцията не бива да пуша, а аз пуша доста. Притеснявам се, че покрай страха и нервите, които неминуемо ще ме обземат, ще ми се пуши още повече.
Колкото до разликата между Илхан и Дилбер, не съм се интересувала от Дилбер, защото още в началото бях попаднала на някакви негативни мнения и се уплаших. За Илхан не съм прочела нищо негативно. Не знам дали е някаква помощ, но това е всичко, което знам.
Мога да ви кажа защо изобщо реших да се оперирам в Турция. Отидох на една консултация при виден столичен хирург, за която платих 50 лв. и която продължи около 2-4 минути. Каза ми: "Ще ти направя какъвто нос си поискаш.", а когато попитах за пушенето, отговорът беше: "Пуши си, не ми пречи!". Помня ясно как след въпросната консултация се обадих на майка ми и казах: "Някога хвърляла ли си 50 лв. през прозореца? Аз току що го направих..."
Това е всичко, което се сещам да ви кажа, дано да съм полезна по някакъв начин. Ако има нещо, което пропускам, питайте. :)
И искам още веднъж да благодаря и тук на Мартина, която ме записа за консултацията и отговоря на всичките ми въпроси, колкото и нелепи да са те! :)

dessi_999 7th January 2016 16:51

Здравейте. Аз ,моя приятелка и мъжът ми ,който беше само за изкривена преграда се оперирахме при Дилбер и смея да твърдя че лекаря постигна стахотен резултат при нас,който с ръка на сърцето мога да кажа че надмина всичките ми очаквания. Също така докато бяхме там и ходихме на прегледи видях около 10 негови пациенти ,всички с много добри резултати.Така че не може да се каже кой е по добър и двамата имат много добри резултати .Всеки трябва сам да си прецени,за мен лично Дилбер е стахотен избор цената е по достъпна и не се чака толкова време .Дано всички имат късмет , защото и най добрите правят грешки.Все пак трябва да имаме реални очаквания за това как да изглеждаме.Успех на всички :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:00.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.