Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 19th April 2013 07:59

Keery беше пуснал подробно описание на пътуването си от автогарата до кабинета на Илхан, а аз пуснах линк към апликации за смартфони за градския транспорт в Истанбул. Незнам адреса на автогарата, но ако напишеш в Google Maps Istanbul Buyuk Otogar ще ти я покаже, намира се сравнително в района на Ethica Hospital.

На кои лекари са били фотошопнати снимките? Аз гледах във Фейсбук на трима лекари нещата и не ми направи впечатление нещо да е пипано..

katia13 19th April 2013 08:06

Елена, точно преглеждах твоите публикации, но намерих само скрийншота н апътя който си ми пуснала и на лично.. явно трябва да ги отворя една по една, защото не се изписват целите..

На Кeery сега ще ги потърся..

Обаче болницата ок, но нали трябва първо в кабинета за консултация да ида.. неговия адрес къде е .. Нелка ти нямаш ли адресите ..улиците да ми дадеш и номерата , аз ще намеря другото ..

Хора , няма ли кой с турски да ми дадете да се свържа по телефона, д а платя и да уредим нещата по телефона..ще стане в пъти по-бързо.. Ели твоята приятелка не е ли съгласна..?Имам няколко въпроса още само към док..и да се звънне в хотела.. ако трябва и до Варна ще дойда .

Elly Stefanov 19th April 2013 08:14

Катя, ще я питам днес и ще ти пиша на лични. Бтв картата, която съм пуснала в първите си постове е от летището до болницата, а ако пътувате с автобус от България се оказа, че автогарата се намира на друго място, един вид "над" болницата от картата ми. За кабинета - не знам къде е :(

katia13 19th April 2013 08:52

Eli, намерих линк който си пуснала да се свали на айфон инфо за транспорт и т.н. в Истанбул..аз обаче имам обикновен телефон..и незнам мога ли да сваля такова нещо..както и да е на автогарата там, все някъде се продават карти,просто ще купя една хартиена.. все ще се справя..

Намерих описанието на Keery , НО то касае пътя до Илхан.. и нито пише адрес на кабинета на Дилбер, нито ще ми помогне как да стигна до там.. така че пак съм в изходна позиция..

Веднага щом се появи някой на линия с желание да ми помогне да преведе, ще пусна последен имейл до доктора да ми дадат адресите на кабинета и на болницата която ще ме оперират..да препоръчат място за нощувки на близо.. и всичко това ще си го запиша и готово..иначе има вариант една приятелка да пътува с мен..

Трябва да ида и до работата, да говоря..стискайте палци, да ме разберат..искам или да ме пуснат за седмица или да започна две седмици по-късно . Днес трябва да ми е готов и задграничния, бърза поръчка .. и него ще ида да взема.. а другата седмица ще ида да купя билети от автогарата и ще остане само да минат празниците..

п.п. сега видях че нещо яко съм се объркала..13 и 14 май са понеделник и вторник..какви събота и неделя съм бълнувала ..незнам..гледам си упорито май в календара април.. :girl_haha:

Elly Stefanov 19th April 2013 08:58

Катя, не е само за айфон, има и за Андроид - горе имаш таб да избереш операционна система и типоказва наличните приложения. От описанието на Кийри останах с впечатлние, че знаеш ли английски ще се справиш.. Незнам дали видя къде е автогарата, но знам от приятелка, че метрото свързва автогарата с аерогарата, а болницата е една от междинните спирки по този маршрут (Kadikoy ако не се лъжа)

zara_6666 19th April 2013 09:54

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 785955)
Eli, намерих линк който си пуснала да се свали на айфон инфо за транспорт и т.н. в Истанбул..аз обаче имам обикновен телефон..и незнам мога ли да сваля такова нещо..както и да е на автогарата там, все някъде се продават карти,просто ще купя една хартиена.. все ще се справя..

Намерих описанието на Keery , НО то касае пътя до Илхан.. и нито пише адрес на кабинета на Дилбер, нито ще ми помогне как да стигна до там.. така че пак съм в изходна позиция..

Веднага щом се появи някой на линия с желание да ми помогне да преведе, ще пусна последен имейл до доктора да ми дадат адресите на кабинета и на болницата която ще ме оперират..да препоръчат място за нощувки на близо.. и всичко това ще си го запиша и готово..иначе има вариант една приятелка да пътува с мен..

Трябва да ида и до работата, да говоря..стискайте палци, да ме разберат..искам или да ме пуснат за седмица или да започна две седмици по-късно . Днес трябва да ми е готов и задграничния, бърза поръчка .. и него ще ида да взема.. а другата седмица ще ида да купя билети от автогарата и ще остане само да минат празниците..

п.п. сега видях че нещо яко съм се объркала..13 и 14 май са понеделник и вторник..какви събота и неделя съм бълнувала ..незнам..гледам си упорито май в календара април.. :girl_haha:

Кате,стига вече гледаѝ напред:)))))и аз 3 пъти гледах датата която беше написала за операцията:)За преводите аз съм на линия,пращаѝ каквото ти трябва

katia13 19th April 2013 09:55

Ели, технически съм много зле .. телефона ми е нокиа аша 200 нямам идея какви операционни системи има и дали мога да сваля нещо от този линк, ще питам някой тези дни..:)ако може да ми свали информация..
Аз говоря английски , но малко.. в Кушадасъ се оправих преди няколко години, но немисля че мога да сравнявам Истанбул с Кушадасъ .. но все ще се оправя.. може по-бавно да стане , но .. вярвам че ще успея.
Веднага щом имам точните адреси на кабинета и клиниката ще потърся карти да си принтирам и линиите на градски транспорт.. имам 1-2 седмици, така че имам време даже да наизустя маршрута..
Иначе на линка който си ми пратила на лично видях къде е автогарата, мисля да го принтирам и него :) и болницата , но искам док да дад еточните адреси, за да ако се налага д апитам с улици..

katia13 19th April 2013 12:57

Здравейте, най-накрая имам добра новина.
От работата се съгласиха да отсъствам не една , а две семици, за да се възстановя изцяло.. :) Взех си днес и задграничния паспорт..остана само последния имейл като го преведе помощничката ми :) /Зара Благодаря ти за всичко/ , да го пратя на док и да очаквам финалния отговор..и другата седмица като взема билетите, друго не остана..:)
п.п. Дилбер е писал , че носа ми ще стане много хубав..:) ще пиша веднага щом се видя и прибера в София.

keery 19th April 2013 12:59

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 785958)
Ели, технически съм много зле .. телефона ми е нокиа аша 200 нямам идея какви операционни системи има и дали мога да сваля нещо от този линк, ще питам някой тези дни..:)ако може да ми свали информация..
Аз говоря английски , но малко.. в Кушадасъ се оправих преди няколко години, но немисля че мога да сравнявам Истанбул с Кушадасъ .. но все ще се оправя.. може по-бавно да стане , но .. вярвам че ще успея.
Веднага щом имам точните адреси на кабинета и клиниката ще потърся карти да си принтирам и линиите на градски транспорт.. имам 1-2 седмици, така че имам време даже да наизустя маршрута..
Иначе на линка който си ми пратила на лично видях къде е автогарата, мисля да го принтирам и него :) и болницата , но искам док да дад еточните адреси, за да ако се налага д апитам с улици..

Nokia Asha 200 не е с Android. Ползва Nokia S40 mobile operating system, така че най-вероятно няма да стане . Не ти трябва хартиена карта , аз си купих такава и въобще не я ползвах. Може един заобиколен начин да направиш. От сайта airbnb.com се свържи с хора от Истанбул и ги питай как да стигнеш до адреса , който търсиш с градски транспорт. Успех !

кукумицинка 19th April 2013 13:37

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 785949)
Здравей, дай ги ако не ти е проблем :) . Аз лично съм склонна да пробвам всякакви варианти , стига да намеря някой да ми превежда..
Ако искаш може и на лично съобщение..

Здравей, ще ти пиша на лични.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.