Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

simona_80 5th November 2015 10:46

Това е мейла на др Авшар dr@yakupavshar.com

Lilian_V 5th November 2015 10:59

Много благодаря Симона! Сега ще му пиша

shape93 8th November 2015 00:20

Здравейте, от доста време не бях влизал тук, но нещо пак се побърках по това да си правя ринопластика.Не че се бях отказал де, но не бях събрал и парите...ее и все още нямам цялата сума, имам около 6000 лв. събрани, май ще трябват горе-долу още толкова.
Но малко ме шокира поста на една от вас, която каза, че си била записала час за операция чак през ноември догодина.Чак толкова ли се чака???Аз докато събера останалата част от парите, после ако трябва да чакам и една година за час, излиза, че май ще си направя ринопластика след 2-3 години. :(

DanKem 8th November 2015 16:18

Здрасти, аз те помня :) Чака се толкова при Илхан, при Авшар и Дилбер не е така, не знам към кой си се насочил. За парите: При Илхан операцията е към 7-8000 лв, при Дилбер малко по-малко, само ако си за Авшар има още доста да събираш- 14000лв.

sweet_dreams 8th November 2015 17:33

При Ташкин първа е около 2700 евро, не знам защо го отписвате :) Даже да не искате през Айше, има си сайт човекът, може да се свържете директно, говори английски. Аз съм доволна от моята ревизия. Мисля, че не е лош вариант, освен това не се чака при него.

shape93 8th November 2015 20:20

Хаха ей, радвам се, че ме помните.
Ами или Дилбер или Илхан....иначе нз, надявам се и вие горе-долу да ме насочите кой от двамата...а за Ташкин чувам за първи път, но ако някой може да каже впечатления от него ще съм много благодарен.
На мен като цяло най-ме дразнеше това в носа ми, че е лека месест, и като се усмихна леко се разширява.Иначе в профил изглежда добре, прав е....е може леко да се пъдкъси, не че е фрапатно дълъг, но с една идея може да е по-къс.

DanKem 8th November 2015 22:04

И двамата са добри според мен, но повече ми харесва работата на Илхан. За мен е уникален хирург и успя да оправи моя ужасен нос при ревизия по начин, който не мислех, че е възможен. Видях много негови нослета и мисля, че е на световно ниво, прави много сложни трансформации. Мисля, че е важно да се преценява първоначалното състояние на носа, а не само резултатът, та затова казвам трансформации. Способен е да прави големи промени и се захваща със сложни случаи. При него се чака, защото има много натоварен график и операции се записват с месеци напред.
За Дилбер нямам пряки наблюдения, но знам, че е добър хирург, харесвам снимките на неговите резултати. Пациентите му казват, че е много човечен и отговорен.
За Ташкин не знам нищо, само покрай историята с Айше беше намесен. Видях 3 негови резултата, по които не мога да изградя мнение за момента.

Chocolate9 9th November 2015 19:55

Здравейте и от мен. Скоро ще преведа английската страницата на Илхан на български, може да разгледате резултатите му, надявам се да ви улесня. Най-много снимки има в Инстаграм, ако искате да ги разгледате, профилите му са dremreilhan и ultrasonicrhinoplasty.

vanbasco 9th November 2015 23:39

Здравейте на всички, най-после и аз да се престраша да пиша тук. Чета форума от години и откакто я има темата за турските хирурзи съм луднал! Носа си искам да оперирам вече повече от 10 години, но си бях обещал че няма да избързвам докато не съм си направил домашното и то подробно. От известно време съм се спрял точно на турските хирурзи и по-точно на Дилбер и Илхан, след като видях страхотните им резултати. Авшар също има много добри операции, но един от първите ми критерии е докторът да бъде УНГ, а не само пластичен и затова той най-вероятно ми отпада като вариант.
Много се колебая между Дилбер и Илхан, тъй като изглежда че и двамата са много добри специалисти. Мъжките носове, които сам виждал в интернет, правени от Дилбер съвпадат с моите естетически виждания и доколкото разбрах, не се чака много дълго време за операция. За мъжките носове на Илхан няма много снимкова информация в нета и това е нещото което малко ме притеснява, но пък неговата ultrasonic техника ми звучи като доста щадящ метод. Другото нещо което ме притеснява е дългото чакане при него. Малко се поувлякох с обясненията, извинявам се за което :)
Ще се радвам ако някой сподели своите виждания по въпроса и благодаря на всички които непрекъснато пишат в тази тема, много помагате на другите, да знаете ;)

dessi_999 10th November 2015 17:27

Ето че и аз имам какво да кажа на всички който се интересуват.Та аз и моя приятелка се оперирахме при Дилбер миналата седмица във вторник. Много сме доволни от всичко, до момента , лекаря е стахотен човек и специалист получихме желания резултат , много внимателен и отговорен просто съм благодарна на съдбата че ме прати точно тук и че отмених часа си за Джамбазов .Тук освен лекаря и самата медицина е на светлинни години пред нашата.Относно ултрасонек (ултразвук)и той го използва просто не се рекламира с него , аз разпитах доста подробно и също така използва лазер с неко се работи от страни на носа а с ултразвук отгоре на гърбицата. Няма да забравя , първата ни среща с него, през октомври когато попитах чупи ли носа , как ме гледаше с недоумение и учудване, каза че тук от години има друга техника и никой лекар не чупи.Ако някой иска снимки да ми пише защото още съм лепенки и не ми се качват снимки тук. desssi_999@abv.bg Най добрата връзка с него е Зюлеиха. Една уникално добра и грижовена жена която ще ви помогне за всичко , в момента съм още в тях ако някай иска ще дам кординати.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.