Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 8th January 2017 23:27

Пичове , имате ли идея кога ще идва Илхан ?

hiiiiiie334s 9th January 2017 10:26

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810816)
Пичове , имате ли идея кога ще идва Илхан ?

Ти нали вече имаш ринопластика? Макар, че нито една снимка не качи на работата му :???:

Shtur4e 11th January 2017 22:23

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 810816)
Пичове , имате ли идея кога ще идва Илхан ?

Във ФБ страницата мисля пишеше, че ще идва февруари. И аз чакам Шоколадката да каже коя е точната дата :1231:

gabura7 15th January 2017 20:52

4Прикачено(и)
Ето малко снимки от мен преди-след, имах функционална и естетична ринопластика при Илхан през август. Изправяне на носна преграда, външно центриране на носа в анфас, изпиляване на гърбичка и скъсяване в дължина.Първите 2 са преди, вторите 2-след.

mitkui 15th January 2017 23:16

Gabura7 , супер си . :)
Starduussst , инам рино да , понеже Илхан отсъстваше след операцията ми искам да ме види сега . Аз лично съм много доволен , дишам и "кофата " ми изглежда по-добре . Обаче няма мераци да качвам снимки . :)

hiiiiiie334s 16th January 2017 10:44

Много хубав ти е носа. Аз имам много лека гърбица, но в крайна сметка се отказах от операция. Не само, че ми идва скъпо, но и цялата травма реших да си я спестя. Радвам се за вас.

Shtur4e 17th January 2017 22:37

Gabura7, перфектно носле ти е направил доктора. Снимките "след" колко време след операцията са? Носът изглежда напълно спаднал. Моята операция беше преди 2.5 месеца, но все още усещам върха подут и видимо ми се струва отекъл. Е, имам търпение, както каза и доктора, трябва да минат поне 3-4 месеца...

gabura7 18th January 2017 11:02

Да ти кажа, още си ми е подут. Знам, защото си спомням , когато си махнах лепенките и си видях връхчето, беше по-малко от сега. А снимките са направени след точно 5 месеца. Наистина трябва търпение, на мен освен това ми е подут още и в средата...но до скоро беше много повече подут, така че наистина си трябват поне 4 месеца, за да спадне. На мен ми каза да почакам поне 6 месеца. А като ми беше на 2,5 месеца след операцията , си беше камбичка ;) а на снимки излизаше огромен ;) Сигурна съм, че ще ти е супер носа след още толкова време.:)
Благодаря ви за комплиментите, аз много си харесвам носа, толкова се радвам, че си го направих, отделно е това, че дишам само през носа и то с двете ноздри . Прекрасен доктор! Който му се е доверил, не е сгрешил.

вайълет 18th January 2017 14:30

Преди известно време писах по повод операцията си при Дилбер. Най-накрая качвам и снимка: преди - след
Снимките "след" са около 20 дена след операцията. Все още си чувствам връхчето твърдо, но мисля, че няма да спада сякаш още много.

ds21 18th January 2017 15:38

А бихте ли споделили колко време след операцията може да се тренира, да се ходи на фитнес например?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.