Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 2nd April 2013 17:14

Авшар също оперира в Acibadem, но на ВИП етажа. Цената му е висока не само заради самата болница, но и най-вече заради щадящите му инструменти.
Елена Стефанова, разликата в болниците е в местоположeниeто им и обстановката. В случая не трябва да те бърка къде ще се оперираш, а при кого. Поне според мен ще е пълна глупост да се дадат повече пари, за да гъзарее човек. Още повече, че болницата до кабинета на Дилбер, въпреки че не е най-хубавата и луксозната, отново е на много по-добро ниво от нашите :D
Виж, друг е въпроса, ако лекаря не ти предоставя избор...

Нелка 2nd April 2013 17:19

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785082)
Аз смятам да попитам каква е разликата в болниците и смятам да се огранича до най-евтината. Също искам да го попитам какво включва цената, само операцията или някакви медикаменти или престой? Изобщо имам доста въпроси, най-добрата ми приятелка се съгласи да превежда и дори може да отидем заедно (happy). Стискам палци да се оправите момичета и да не отлагате повече :)

Ели, здравей!
И аз съм се насочила към Дилбер, именно зашото най-смело реже.
Имай предвид, че доктора изобщо не говори английски! Аз съм живяла в Лондон години и го почнах направо на англиски - направо се стресира! Добре, че моята позната пое от там. Като гледам граматиката, с която ти е отговорил, говори, че е работил с преводач, задължително. На мен такива неща ми правят страхотно впечатление! Не отновението докато ти вземе парите, а си личи , че има подход към клиента. Обръща екстра внимание.
Между другото Илхан е по същия начин - той що годе говори английски. Наскоро се свърза с мен (чрез посредник ;) ) за да ми каже, че не е забравил молбата ми да ме вземе по-рано, просто никой не се е отказал от часа си.
Изобщо отновението до този момент е 6. От там нататък ще видим. Ако имам късмет, на 10 ще легна под ножа на Дилбер и май ще съм първата българка при него. Имайте предвид, че случаят ми е много сложен! И особено ако си за първична, не трябва да се съди по моя резултат.. Аз съм се настроила, че няма да е това, което си мечтая да е, но на 60% да има подобрение, ще съм супер хепи! :)

Мацки, ако отида на лекар и помоля за антибиотик на това си състояние, ще ме пратят за зелена рецепта... Имам лееееееекинка хрема. Никой нормален не изписва антибиотици за това. Просто трябва да изчакам.

Elly Stefanov 2nd April 2013 17:20

Предположих това, но все пак ще го питам :D Аз не търся лукс, нямам претенции да съм ВИП персона :) Искам човека да си свърши работата като хората и да имам хубав и функционален нос! А пък ще му мисля с парите как ще ги събирам. Първоначално се бях спряла на др Джамбазов, после се разубедих и си мислих за др. Йорданов в София, който е работил в Англия. Но и там нещо ме съмнява, недоизяснени цени и малко касапски ми се струват методите на лекарите тук. Много се радвам, че пуснахте тази тема, ще ви държа в течение с др. Дилбер как са нещата (wink)

Нелка 2nd April 2013 17:22

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785083)
Авшар също оперира в Acibadem, но на ВИП етажа. Цената му е висока не само заради самата болница, но и най-вече заради щадящите му инструменти.
Елена Стефанова, разликата в болниците е в местоположeниeто им и обстановката. В случая не трябва да те бърка къде ще се оперираш, а при кого. Поне според мен ще е пълна глупост да се дадат повече пари, за да гъзарее човек. Още повече, че болницата до кабинета на Дилбер, въпреки че не е най-хубавата и луксозната, отново е на много по-добро ниво от нашите :D
Виж, друг е въпроса, ако лекаря не ти предоставя избор...

Ааа, да, на мен Дилбер не ми представи избор. Може би защото моята операция, понеже е 4-та, ще струва 6200 долара, е решил да ми спести гъзарията...

Аз го питах какво влиза в тази цена - всичко! От изследванията до следболничните грижи. Т.е. крайна цена е.

Предложи ми помощ с намиране на хотели, ако няма къде да остана. Спомена цена от 30 евро на човек.
Но наистина трябва да се остиде на място - да го пипне, да го почувства... ;)

Elly Stefanov 2nd April 2013 17:23

Нелка, да дам съвет и аз - можеш да си вземеш Умкамол - това са капки, които се разтварят във вода, хомеопатични са. Дават ги при грипни състояния и настинки. Късмет с хремата и с операцията :)

rimi 2nd April 2013 20:53

Нелка щом е някаква хрема само вземи си цинабсин това е хомеопатичен продукт ще си го смучеш като бонбонки той е специално за хрема

rimi 2nd April 2013 20:59

Нелка, колко мило от твоя страна да отвориш тази тема така ще се помогне на много други момичета да не ги сполети нашата участ а аз ако бях изчакала само една година още, нямаше сега да съм на този хал.

Нелка 2nd April 2013 23:22

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785098)
Нелка, колко мило от твоя страна да отвориш тази тема така ще се помогне на много други момичета да не ги сполети нашата участ а аз ако бях изчакала само една година още, нямаше сега да съм на този хал.

Въобще никакви заслуги не си приписвам относно тази тема! Мен за турските хирурзи ме светна Rabiosa, голямо БЛАГОДАРСКО за нея!

Аз дори бях се предала. Приех, че няма надежда за носът ми. Наскоро се навих да му дам още един шанс. Дано да е последна, не знам кой бе ме взел за 5-та.

Дано имаме само хубави резултати в тази тема! Искрено го желая на всеки!

Rabiosa 3rd April 2013 10:07

Нелка, то и аз баш не съм първоизточника, а една девойка, която ме светна преди много време за д-р Онур Ерол. Голямо благодарско пък от мен на нея, че ми вкара бръмбара в главата. След близо година и половина проучване се ориентирах при кого да бъда и не смея и да си помисля какво ще стане, ако пак не се харесам...та затова си трая и гледам да не давам много субективно мнение, че като похваля някого и той вземе, че се оплеска. Много се радвам, че има толкова желаещи към Турция и то при различни хирурзи и съм сигурна, че скоро много момичета ще осъзнаят, че отивайки в чужбина да си направят ринопластика ще си спестят адски много нерви и пари. Защото, ако на мен от началото 2500лв. ми се струваха много за операция, после още толкова за доокепазяване, то сега съм готова да дам 11 000лв. само, за да ми се махне тоя проблем веднъж завинаги. А ако бях отишла от началото досега да съм забравила и да съм се разминала с около 5 500лв общо. За мен резултатите в Турция са на ниво тези във Венецуела, Бразилия, Америка...а ни е под носа.

Нелка 3rd April 2013 10:29

Именно!
И аз на първични мога с чисто сърце да препоръчам да ходят там. Те си мислят, че скъпо, но идея си нямат в Бг евтиното колко излиза...

За ревизии обаче не смея нищо да казавам, с половин уста говоря. Там вече ако не се получат нещата, не е само при хирурга проблема.

Ще видидим - тепърва ще има доста резултати за обсъждане! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.