Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 14th August 2013 09:21

Много е, да, защото сме включвали и инфо за страна, пътуване, валута - самата тема го изисква, не всеки би се грабнал да ходи в чужда държава за операция, но все пак всичко е важно :(

Pufpaf 14th August 2013 12:40

Имайте малко търпение и скоро ще направя темата със всичката важна информация за турските хирурзи, за мен ще бъде удоволствие да направя това и ще се постарая, но тия дни изчезвам и като се прибера ще я направя тази тема.

Nose 14th August 2013 13:45

Момичета и момчета,
моята операция наближава... остана още месец.Все още не ме е разтресла предоперативна треска,но да видим...

Гери,пиши като си в състояние как е минало всичко!

Мен много ме е страх от събуждането от упойката.При 1вата оп. беше кошмарно,мислех си ,че умирам! Доктора ми викаше : Дишай! А аз не бях в състояние да си взема и глътка въздух.Беше много много страшно! Някой имал ли е подобни проблеми при излизането от упойка?

Elly Stefanov 14th August 2013 16:34

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 791538)
Момичета и момчета,
моята операция наближава... остана още месец.Все още не ме е разтресла предоперативна треска,но да видим...

Гери,пиши като си в състояние как е минало всичко!

Мен много ме е страх от събуждането от упойката.При 1вата оп. беше кошмарно,мислех си ,че умирам! Доктора ми викаше : Дишай! А аз не бях в състояние да си взема и глътка въздух.Беше много много страшно! Някой имал ли е подобни проблеми при излизането от упойка?

Не, наистина звучи страшно! Аз съм била три пъти под пълна упойка, включително с ринопластиката, първия и третия път не можеха да ме събудят, втория ми бяха напукали всички вени, до които се бяха добрали. Първите два пъти в БГ след като излязох от упойка ми беше замаяно с часове и бях сънлива, но в Турция след 10-тата минута бях пушка, все едно не са ме слагали под упойка.

Nose, ти при кой ще се оперираш?

Nose 15th August 2013 11:58

Ели, при Дилбер съм аз.

Иначе и аз 2ч след 1вата операция си пътувах за Бургас,даже си спомням,че бях зверски гладна и ядох кроасани по пътя...

Само че самото събуждане още на операционната беше кошмарно.Защото съм в съзнание,чувам какво ми говорят,а не мога да вдишам въздух.Все едно някой ми е стъпал на гърдите,в същото време явно съм се мъчела да си вдишам през носа,но не става.Накрая една дълбока глътка си взех през устата и всичко се оправи..

После 1ч се тресях в леглото,беше ми студено.

Ей това са ми страховете сега за предстоящата операция.Как ще се събудя. :(

ai6erasimova 15th August 2013 18:20

momı4eta nyakoy ste mojelı da mı kaje kak se ka4vat snımkı vıv foruma predı mojeh da ka4vam sega nemoga ako nyakoy znae ako moje da mı pıse ste sım mnogo blagodarna

Pufpaf 15th August 2013 19:31

Има няколко начина за качване на снимки !

Първият е ако са ти записани на компютъра, първо отваряш опцията - "разширен изглед", след това отдолу кликваш на - "управление на прикачени файлове" в менюто което ще ти се покаже натискаш "Разглеждане" и после избираш снимката и натискаш "Качи"

Вторият е да копираш адреса на снимката ако е от някой сайт и по същият начин, но тук слагаш линка в празното поле отдолу и натискаш Качи.

Третият начин е пак с копиране на адреса, но избираш иконата Insert Image от менюто за съобщение и я качваш.

plammmy 15th August 2013 21:23

Приятели, асистента на Авшар ми е върнал мейл, в който ми пише, че моята операция ще е приблизително 5 000 евро и ми е прикачил файл с една от снимките, които му пратих, преди и след операията. Сега искам да пиша на Дилбер(на правилния мейл този път) и да му прятя снимка. Като гледам май към него ще се ориентирам, чудя се обаче на английски дали ще ме разберат?

ai6erasimova 15th August 2013 22:01

Moje na angliyski i na bilgarski asim tam moga da prevejdam az go vijdsm vsekiden v bolnisata povreme na operasiyite sim tam ako ima nesto moje i kim men da se obirnete moga da dam moya nomer 05312487950 spored men pravelniya izbor e pri nego zastoto ax vijdam vsi4ki rezultati as moga da vi pomogna s koto moga moje da mi se obadite ako iskate moje da vi zapisa konsultasiya

ai6erasimova 15th August 2013 22:02

Blagodarya vi mnogo deto ste pisali mnogo podrobno kak da ka4a snimki


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.