Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 14th May 2013 20:13

Дилиана за върха не се притеснявай в началото малко ми идваше вирнат моя но сега 1 месец по късно е идеален

diliana_mihaylov 14th May 2013 20:52

Работи с един френски филър. Има го и в БГ. Но цената, която ми казаха е 1000 евро. Авшар е много скъп доктор. Кислородната терапия, която ми правиха преди операцията ми хареса много и попитах колко струва като отделна процедура - 300 лири е. А в БГ са по 80лв. Естествено като ефект тази при Авшар беше на светлинни години.

diliana_mihaylov 14th May 2013 20:56

Рими, харесвам си връхчето вирнато. Дано да не пада...дано! Искам само да спадне още обема. Авшар каза, че след месец ще е много по-малък носа.

Elly Stefanov 14th May 2013 21:10

Диляна, много хубав е станал носа ти, даже не мога да си те представя с предния, толкова естествено ти седи този :)

Savi 14th May 2013 21:50

Честито,Диляна много хубаво носле! И ти отива много! Радвай му се:)

Rabiosa 14th May 2013 23:58

Честито,Диляна ! Нослето ти е станало уникално ! Страшно много ти отива, ама и ти си си хубавелка :girl_dance:
Хорааааа, пуши ми се!!! Лекаря ми каза два месеца никакво пушене, ама не знам дали ще издържа. Днеска си запалих една цигара, ама наполовина я изгасих, че ми стана гузно. Ама сега пак ми се пафка... На вас какво са ви казвали по този въпрос?

Pufpaf 15th May 2013 02:51

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 787286)
Прикачен файл 604

Прикачен файл 605

Ето снимките ми от днес. А за падането на върха, той имаше предвид провисване. Много ми е трудно да се контролирам да не подсмърчам :1213:

Още една кукла :dirty_dance:, идеална форма ти е барнал точно, за твоето лице :bravo:
Не съм запознат още с възможностите за реконструкция и бих искал да попитам, твоят нос в долната част прибиран ли е малко към лицето или не и дали това е възможно, но да не става пък по широк носът фронтално.
Няма никакви съмнение, че тези турски специалисти са голяма работа и като гледам какви сложни случаи на хора с по 2-3 операции преди това оправят, сигурно при първа ринопластика ще имат много висок процент сполучливи операции.

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 787323)
Хорааааа, пуши ми се!!! Лекаря ми каза два месеца никакво пушене, ама не знам дали ще издържа. Днеска си запалих една цигара, ама наполовина я изгасих, че ми стана гузно. Ама сега пак ми се пафка... На вас какво са ви казвали по този въпрос?

Идеалният момент да откажеш тази отрова, веднъж за винаги. :2043:

Защо си съсипвате здравето и красотата си с тези цигари, за мен жените са като цветя и когато виждам как се самоунищожават по този начин, ми става много неприятно. Сега гледам комшията, който на скоро му диагностицираха рак на белите дробове и като гледам последните години си живееше спокойно без стрес, но цигарите не прощават !

Докато се стигне обаче до това състояние, ще имате много други здравословни проблеми. А за престъплението, което много родители извършват спрямо децата си, като пушат в къщи дори не ми се говори.
Знам, че си е ваш живота, знам, че ще ми го кажете това, но не бъдете егоисти, проявете воля и опитайте спрете тази отрова !

Сега ако ми наскачате пушачите няма да ви се сърдя, добре запознат съм със психологията на тези хора, когато се заговори за цигарите, като отрова :1228:

rimi 15th May 2013 11:31

Раби аз много гузна и виновна се чувствам защото пропуших още на 15 ден но какво да направя слава богу на носа ми нищо му няма

rimi 15th May 2013 11:35

О не явно аз няма да се възползвам от услугата за филър защото 1000 евро са много пари, че мъжа ми накрая ще вземе да ме изпрати с еднопосочен билет в Турция и няма да ме прибере повече.

Нелка 15th May 2013 11:41

Аз пропушвам само когато се чувствам нещастна и имам проблеми. След 3тата ринопластика прошуших! Не пуших преди нея! То трябваше да избие на някъде този гнет.. :2047:
Майтапа на страна - за мен цигарите са моментен отдушник в периоди на свръх стрес. Иначе би ме избило на другаде. Когато всичко отмине, просто ги спирам. Така съм ги спирала 6 пъти вече! :)) Обаче вътрешно се определям като непушач, който пали периодично.

Сега ви е времето да ги спрете! Лошото отмина, пролет е, слънце грее, чист въздух и пр и пр клишета! освен това някъде там назад обяснявах защо са ви забранили!! Мисля, че периода на възстановяване се удължава.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.