Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

karolina_921 25th March 2010 21:29

Аз днес съм доволна от себе си
8.00 - 1 ябълка , но по принцип сутрин ям овесени ядки.
10.30 - след тренировка 1 банан.
12.30 - 100 грама макарони и салата от домати и краставици.
16.00 - 1 грейпфрут.
19.30 - салата от маруля и краставици , без да я овкусявам и 4 белтъка.
течности - 2,5 литра - вода

Ice Cream 25th March 2010 21:43

Хах,а в университета съвсем наскоро отвориха ново кафе (в другите кафета дето ги има там 2-3-4 се предлагат само принцеси,сандвичи,вафлички ,кроасанчета и ала бала),в което има само някви диетични неща,но много скъпи бре...примерно продават ябълки,кивита,круши,банани (1,40 лв на бройка),разни Бионада,Биовафлички, и темподобни,мюсли с мляко порция (в малката купичка за към 3-4 лева хахаа) :lol: Луди ли са.. :lol: Не че е лоша идеята за здравословно хранещите се,да има там някво разнообразие,ама 3-4 лева за една мини био вафличка или чаша соево мляко и разни там други глупости :lol: Ако съм на зор някой път може и да опитам нещо :) Днеска гледам предлагаха спаначена крем супа+малко кротони в нея(по желание) :lol: Ще се хапва и някой път там,ако има такива супички мупички :P

мауз 26th March 2010 12:40

Днес реших да пиша какво слагам в уста :lol:
Сутринта - 2 портокала
11 ч. - 1 морков
12,30 ч.- Малко по-малко от 1/2 печена скумрия /още не съм ги изяла/ + 1 малка краставичка и 1 малко доматче.
13,30 ч. - чаша зелен чай
________________________________________
Предполагаемо
2 малки ябълки за след обяд
За вечеря - салата от маруля, лук и чесън и горно пилешко бутче.

Ако не изляза от графика - дали е добре?

Ice Cream 26th March 2010 15:11

И кво бях казала,че днеска ще ям по-добре ааа :lol:
Такова голямо парче шоколадова торта омотах+10 шам фъстъка+10 лешника и малко парче сирене :lol:

Прося си боя :2010:

А е все още само 3 часа следобяд и не се се знае как ще продължи деня :lol:

sexylita 26th March 2010 15:59

sexylita, не говоря за натуралната, БЕШЕ спомената именно активия закуска.
Цитирай:

Ааа,да ви потам Активия Закуска одобрявате ли я като заместител на вечерята примерно?
Значи коментираме активия закуска. В нея има захар, а последното нещо което трябва да се яде вечер е захар .. А и никога не бих казала, че натуралната активия е вкусна ... :sick:
НО понеже многото въпросителни в края на поста са малко гадни ... да поясня - имало е милион спора за тая активия ... На мен лично ми помага на стомаха (както казват и в рекламата), но едно истинско кисело мляко МОЖЕ да се използва да се закваси прясно мляко и да си направиш домашно кисело. Пробвала съм с активия (не веднъж) и не става. Повече нямам какво да кажа ...[/quote]

Въпросителните са ми малко паразитно действие. Не съм искала да те засегна.
Права си в активия закуска има захар, но точно на етикета се вижда че няма други неща.
Аз нямам желание да се занимавам с квасенете. Отнема много време. Иначе и аз гледам да избягвам захарта преди ядене

Dasy 26th March 2010 16:09

Уфф,днес и аз ядох сладки неща. един колега имаше рожден ден и хапнах половин парче торта и 2 бонбона. А сутринта една чаша мляко с 2 лъжици овесени ядки. В момента пия кафе и ям голяма жълта ябълка. а за вечеря нямам на идея кво ще е. Така,че Айс крийм,не си само ти прегрешилата днес :lol: . Мауз,а твойто дневно меню е супер,много си сериозна ти!

мауз 26th March 2010 16:15

:2015: Dasy - само дето няма ефект :cry:

lullaby 26th March 2010 16:22

Цитирай:

Първоначално написано от siseto90
rocksteady, ябълката трябва да е максимум една и да е преди обяд. Ядките, месото и салатите са добре. За изчисляването ти си решаваш, аз смятах и не ми отнемаше много време - попълвах само нещата в Ексел, бях си въвела стойности и формули и всичко си смяташе само.

Благодаря за съветите :). А каква е тази програмка? Звучи много лесно изчисляването.

мауз, не се отказвай! Сигурна съм, че скоро кантарът рязко ще отчете няколко кг минус :)

CrazyMuffin- 26th March 2010 17:16

Аз днес как се освиних.. не е истина :cry:

Да си напиша менюто, че вчера пропуснах.. може да ми стане навик :?

Закуска (6:30)
- сухар със сирене
Междинно (10:30)
- мандарина
Междинно 2 (13:30)
- 1 Данон за пиене + 1 Киндер Кънтри :roll:
Обяд (14:30)
- 1 пържено яйце + 1 филия Вита
Междинно (15:30)
- мандарина
Междинно 2 (17:00)
- кисело мляко и 1 бисквита :cry:

Вечеря (20:00)
- салата от краставица, маруля и репички :?


Течностите ми засега са около 1,200 л., но ще ги направя поне 2...

elanor 26th March 2010 21:10

Вчера:
8ч. 250 мл прясно мляко с лъжичка мед и нескафе
10 ч. сандвич от 2 препечени филийки Вита (без брашно, с 6 зърна) със сирене и 1 домат
13 ч. една зелена ябълка
21 ч. малка пилешка пържола от бут и доооста варени картофи (сухички бяха много :roll: )

Днес:
7:30 ч. 250 мл прясно мляко с лъжичка мед и нескафе
8 ч. една филийка Вита със сирене
11 ч. 2 яйца на тиган без мазнина + малко обезсолено домашно сирене (парче с размерите на кибритена кутийка)
19 ч. 250 мл прясно мляко с мед и канела
19:30 ч. 3 чинии спаначена супа (доста редичка + това я обожавам... лакомия, знам) и около 100 г сирене

Как е :roll: ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.