Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

Abbi 16th January 2010 19:14

Лелеее,колко сте изписали!

mindbender искам и аз да попитам за тези упражнения за болни колена.Може ли малко инфо :D
blinblin на мен ми харесва полуразтоварващият ти ден :P
moly както винаги си с перфектно меню.Честит ти степ за аеробика.
swe3tynka много ми харесва менюто ти,да не би пък прекалената консумация на протеин да не ти понася и това да ти създава дискомфорт на коремчето :(
Jaynee браво за водата.Винаги си носи шишенце с вода с теб,аз така правя.Отначало приятелите ми се шегуваха с това,но сега го приемат за съвсем нормално.

Ето менюто ми за днес
9:00 300гр. кизело мляко
12:00 салата зеле, 1 купичка боб
16:30 пилешко филе на скара,чаша червено вино ,парче торта :oops: бях на детски рожден ден

3л. вода

aniK къде се губи?

blinblin 16th January 2010 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от moly555
Купих си и степ за аеробика, довечера какво изпробване ще му ударя - толкова много го исках :)

Искам и аз,искам и аз :D
За колко си го взе? :roll: :)

swe3tynka 16th January 2010 20:06

Abbi, не, напротив.Мен въглехидратите ме подуват много (особено плодовете). Когато ги огранича за сметка на протеините, коремчето ми бързо се възстановява, сега се замислих и го установих.. Затова ще пробвам малко така, да видя как ще ми се отрази (:

Ето ми менюто в окончателен вид:


10:00: топла вода с мед
11:00: паста от броколи с извара
12:00: 2 мандаринки
15:00: пъстърва на скара, шопска салата (без сирене или извара)
20:00: шопска салата с извара

Течности: 3л + (чаша зелен чай, минерална вода, мин. вода с лимон..)


Ама още ще пия, жадна съм. :roll:
Как ми е храната иначе..

root 16th January 2010 20:44

Moly! Good job :)
blinblin, харесва ми до 17ч. Интересно защо не издържа цялия ден ???
Abbi, упражненията на Jaynee са за нейния проблем с менискуса. Те са рехабилитационни. На теб какво ти има по-точно?... И мен са ме базикали за водата :D

swe3tynka 16th January 2010 20:53

mindbender, защо на мен не ми говориш? :o Лоша ли ми е храната?

blinblin 16th January 2010 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от mindbender
blinblin, харесва ми до 17ч. Интересно защо не издържа цялия ден ???

Щях да умра от глад :roll:
И ми замирисаха гъбките от фурната :oops:

root 16th January 2010 21:18

swe3tynka, последните ти няколко менюта са ти добре. Пооправила си ги малко. :) Следя аз, не си мисли че ти прескачам постовете... Опитвам да си представя как би ми подейства на мен тази НВД и размишлявам... Извинявай, ако ти се е сторилo, че си пренебрегната!!!

Иначе менютата на Moly ми харесват най-много... Тя най-добре знае какво харесвам и как се храня. И виждам се доближава до моята философия. Пък и толкова постоянна машинка като нея не съм виждал (ВСЕКИ ДЕН ЙОГА) :D

blinblin, към такива дни свиквай постепенно. От глад няма да умреш, стига да пиеш достатъчно течности и си спокойна :)

moly555 16th January 2010 21:42

Много хвалби, много нещо хаха. Благодаря :) Знаете, че и вие много ми помагате и ме вдъхновявате :P
Blin, сега открих, че степ аебориката е страхотно забавление. До сега съм играла степ аеробика с микс тае-бо упр. Умрях от кеф :) В Буграс знам, че имате TCM магазин, била съм там. Това е универсален немски магазин с всякакви стоки. Степът е от подобен магазин тук в София и е 29 лв, на 2 нива. Мислех, че ще ми е несък, но на първо ниво за сега ми е добре. Сега ще се разровя и за още клипчета из торентите за степ аеробика :)
Препоръчвам ви го, голям кеф е ;)

aniK 17th January 2010 08:42

Цитирай:

Първоначално написано от Abbi
aniK къде се губи?

Тук съм аз, но нямам какво да напиша :roll: Яд ме е на себе си, че дояждам едни овесени бисквити (аз ги правих от овесени ядки) и много ми вдигат въглехидрата. Много са хубави и не ми се изхвърлят, та се "налoжи" вчера да ям 2 на зкуска и 2 следобяд :? Днес са последните и скоро няма да направя. Изчислих им калорийна стойност около 70 на бисквита - 2 са горе-долу колкото 1 Corny, което аз не уважам много (като всяко т.нар."диетично" нещо) :? На всичкото отгоре и аз чопнах от баварския крем на една торта вчера на детски рожден ден :? :evil:

Swe3ty, подуваш от фибрите, а не от въглехидратите като цяло ;) Пък в полодовете специално има и сокове, чиято киселинност те дразни. Просто искам да внеса уточнение ;)

Abbi 17th January 2010 09:39

aniK давай бързо рецептата за тези овесени бисквити :D

moly кажи ми моля те по колко овесени ядки ядеш сутрин на закуска,като количество?Виждам,че ги ядеш "чисти" и аз опитах,но ако не се настържа ябълка вътре не ми стигат и след тях съм още гладна.Преди ги смесвах с кисело мляко,но сега избягвам тази комбинация по препоръка на mindbender.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.