Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

Shandi 22nd October 2010 10:47

Първо не знаеш каква е била физическата ми активност за деня. Второ също важни са количествата. Например аз като споменавам мед, при мен не става въпрос за 20-30 гр, а за около 120-150. Установила съм, че ми действа добре, хранителен е и не се ограничавам.

root 22nd October 2010 10:48

Shandi, няма проблеми с менюто си.

root 22nd October 2010 10:50

Цитирай:

Първоначално написано от mindbender
Shandi, няма проблеми с менюто си.

без запетаята

want 22nd October 2010 11:04

Меда едва ли може да ти даде всичко необходимо .Сигурна съм че много малко хора ще се чустват сити с такава диета :)

want 22nd October 2010 11:06

Цитирай:

Първоначално написано от Shandi
Първо не знаеш каква е била физическата ми активност за деня. Второ също важни са количествата. Например аз като споменавам мед, при мен не става въпрос за 20-30 гр, а за около 120-150. Установила съм, че ми действа добре, хранителен е и не се ограничавам.

Така мога да се храня само събота и неделя когато не правя нищо и по цял ден лежа и гледам тв :)И тогава каква е ползата от здравословната диета когато се води застоял начин на живот??

Shandi 22nd October 2010 13:32

Едва ли кроасанът ще ти даде нещо повече от меда.
Аз пък си мисля, че има и много хора, които с твоите хранителни навици биха имали проблем с теглото или някакви други неразположения.
Аз дни, без да излизам, почти нямам, може би само когато съм болна. Не мисля, че ако си останеш вкъщи един ден в седмицата, се води застоял живот..и ако е така, трябва ли „защото виждаш ли водя застоял живот”, мога да набивам всякакви боклуци…
Всеки организъм реагира различно..аз съм намерила за себе си кое ми действа добре, без да се чувствам отпаднала или да имам други странични ефекти. :)

Piny 22nd October 2010 16:00

престанете да гледате на храната като на отрова. Нито кроасанът нито кефирът на Уонт са боклуци.
Shandi, би ли споделила с нас сегашното си тегло и ръст и дали имаш някакви амбиции за понижаване на теглото си?

lexy_82 22nd October 2010 16:14

Менюто ми за днес:

Закуска (7.00)- 1 филийка пълнозърнест хляб с пилешка шунка и 3 маслинки

10.30- грейпфрут

обяд: извара с настъргани моркови и подправики

16.30 купичка кисело мляко със сусам (1 с.л.) и половин ч.л.мед, канела

вечеря: печена бяла риба с домати (без мазнина и сол)

want 22nd October 2010 18:38

Цитирай:

Първоначално написано от Shandi
Едва ли кроасанът ще ти даде нещо повече от меда.
Аз пък си мисля, че има и много хора, които с твоите хранителни навици биха имали проблем с теглото или някакви други неразположения.
Аз дни, без да излизам, почти нямам, може би само когато съм болна. Не мисля, че ако си останеш вкъщи един ден в седмицата, се води застоял живот..и ако е така, трябва ли „защото виждаш ли водя застоял живот”, мога да набивам всякакви боклуци…
Всеки организъм реагира различно..аз съм намерила за себе си кое ми действа добре, без да се чувствам отпаднала или да имам други странични ефекти. :)

Не виждам нищо вредно в хранителните ми навици :) водя много активен живот и ми трябва повече енергия, така че си и похапвам пове4е :)От 18 годишна не съм си променила теглото ,в отлично здраве съм така че няма от какво да се оплача :)Отделно че съм вегетарианка и не ям боклуците които ядат тези които ядат месо :)

want 22nd October 2010 18:40

Цитирай:

Първоначално написано от lexy_82
Менюто ми за днес:

Закуска (7.00)- 1 филийка пълнозърнест хляб с пилешка шунка и 3 маслинки

10.30- грейпфрут

обяд: извара с настъргани моркови и подправики

16.30 купичка кисело мляко със сусам (1 с.л.) и половин ч.л.мед, канела

вечеря: печена бяла риба с домати (без мазнина и сол)

Като изключа шунката това е перфектното ми меню но само до обед :) за вечеря ще ми трябва още нещо :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.