Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

Sine Qua Non 6th February 2010 20:47

А, забравих да кажа че в супата има и гъби.... искам бутон едиттттт :twisted: :twisted:

miss_beauty 6th February 2010 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от swe3tynka
Твоето меню ми харесва, обаче си мисля, че 2те яйца от вечерята щеше да е по-добре, ако ги беше сложила към обяда :) И без това кафе, естествено :)[/i]

swe3tynka за яйцата си права, ама в последно време все се чудя какво да ям вечер и яйцата все под ръка ми попадат. Иначе за кафето... оххх много го обичам. Знам,че ше е по добре да го заместя примерно със зелен чай... ама на... :roll: Пък и нали в умерени количества е полезно: съдържа антиоксиданти... незнам. Ето ги и менюто:
11:00 - кафе 2 в 1
11:30 - фреш от портокал и грейфрут
13:30 - овесени ядки+мед+шепа орехи
15:30 - щопска салата (100г сирене)+ маслини
19:30 - кисело мляко+мед
3л вода[/b]

Abbi 7th February 2010 09:25

Хей,привет на всички :D
Справяте се много добре,браво!

Аз съм вече пети ден житуваща.Менюто ми е едно и също всеки ден-100 гр. жито,3 ябълки,няколко ореха и една лъжичка мед сутрин в топлата житена вода.Справям се и не ми е никак трудно.
Имам само един проблем до сега съм отслабнала 2 кг.и сега съм 45кг. и продължавам на долу.Както е тръгнало да не взема да изчезна :D

Искам да попитам mindbender после ще си възвърна ли предишните килограми?Само заради това отслабване ми минават мисли да спра пречистването преди десетия ден.

Sine Qua Non 7th February 2010 16:13

Да се похваля че съм свалила два килограма тази седмица и панталоните пак започнаха да ми падат :lol: И кръстът ми се оправи така че принципно ще ми се наложи да си вдигна задника за фитнес утре... :roll: :lol:

Менюто за днес:

15:00- омлет от две яйца без мазнина с половин чушка, глава лук и парче домат
парче пуешка шунка, 40гр
30гр моцарела
18:00- пъстърва на скара,
купичка зеленчукова супа с гъби
40гр обезмаслено сирене на маджаров
21:00- купичка супа
40гр сирене

danni.petrova 7th February 2010 17:50

Здравей Jaynee, благодаря ти за поздрава, без да ставам нахална може ли да ме светнете по една тема: Вие всички на една и съща диета ли сте и коя по-точно е тя защото аз лично искам да започна някоя но незнам точно коя от всичките

blinblin 7th February 2010 17:56

Цитирай:

Първоначално написано от danni.petrova
Здравей Jaynee, благодаря ти за поздрава, без да ставам нахална може ли да ме светнете по една тема: Вие всички на една и съща диета ли сте и коя по-точно е тя защото аз лично искам да започна някоя но незнам точно коя от всичките

Дам,всички сме на една и съща диета.Нарича се здравословно хранене :D :lol:

danni.petrova 7th February 2010 18:02

охо, благодаря за отговора ще се пробвам с някое от вашето меню ще Ви разказвам за резултати те :D

Sine Qua Non 7th February 2010 18:07

Хахах, блинче, много добър отговор :lol:

Аз махнах супата със сиренето от второто хранене, защото реших че много сирене става, и си направих само салата от крастивици и домат. Супа и сирене ще има само на вечеря.

Miss_Murderer 7th February 2010 18:35

ето и моето меню за днес, очаквам мнения:
закуска- макарони с малко масло, вода с мед
обяд- пилешка супа, 1 филия хляб
следобяд- 2 ябълки, кафе с мляко
вечеря- пилешко бутче, млечна салата, 1 филия хляб и 1 портокал

Sine Qua Non 7th February 2010 18:57

Miss.Murderer, какъв хляб хапваш? Знам че идеята ти е да се възстановиш, но все пак се надявам хлябът да не е бял...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.