Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

miss_beauty 8th February 2010 00:05

Цитирай:

Първоначално написано от blinblin

Дам,всички сме на една и съща диета.Нарича се здравословно хранене :D :lol:

:2003:
Моето меню днес:
10:30 - кафе 2в1
11:00 - фреш от портокал и грейфрут
13:30 - овесени ядки със орехи и мед
15:30 - шопска салта (с около 70г сирене) + 6-7 маслини
17:30 - киви
20:00 - кофичка кисело мляко с мед
23:00 - морков
12:00 - плодов чай (неовкусен)
2л вода

root 8th February 2010 09:46

Ето ме и мен! Смазах се от тренировки тези дни - качил съм и 4кг... :)
Цитирай:

Първоначално написано от blinblin
Дам,всички сме на една и съща диета.Нарича се здравословно хранене :D :lol:

Ще има да почакат повечето от вас :D Пък като гледам някои менюта не знам, ми е чудно как си мислят някой, че се хранят здравословно...

Цитирай:

Първоначално написано от Abbi
Аз съм вече пети ден житуваща.Менюто ми е едно и също всеки ден-100 гр. жито,3 ябълки,няколко ореха и една лъжичка мед сутрин в топлата житена вода.Справям се и не ми е никак трудно.
Имам само един проблем до сега съм отслабнала 2 кг.и сега съм 45кг. и продължавам на долу.Както е тръгнало да не взема да изчезна :D

Искам да попитам mindbender после ще си възвърна ли предишните килограми?Само заради това отслабване ми минават мисли да спра пречистването преди десетия ден.

Радвам се, че не ти е трудно... Няма от какво да се притесняваш за килограмите. Драсни като ти е 9-ти или 10-ти ден да ти дам насоки за захранването, за да не се стигне до този ефект, които избягваш :)

blinblin 8th February 2010 14:38

Цитирай:

Първоначално написано от mindbender
качил съм и 4кг... :)

Понякога така ви завиждам на вас мъжете... :1246:
Като най-добрия ми приятел-не стига,че на единия ден ми изяжда шоколада(Черния :wink: ),ами на другия ден ми се оплаква,че бил отслабнал с два килограма!Това сега на какво прилича?! :evil:

Айде и аз междувременно,докато си оплаквам нещастната събда да бъда с по-бавен метаболизъм и качването килограми да бъде ВИНАГИ нещо лошо,да взема да си напиша някое меню за малко разнообразие :D

За днес:
1 купичка супа от грах
салата от маруля и зелен лук
2 ср. портокала
1 ябълка
1 пъстърва + 1 лимон

Абе,Сине,това парче шунка от 40 гр. на едно ядене не е ли малко множко? :roll: И като цяло защо ти е тази шунка...Нищо полезно няма в нея :?

princesavm 8th February 2010 14:58

Цитирай:

Първоначално написано от mindbender
Ще има да почакат повечето от вас :D Пък като гледам някои менюта не знам, ми е чудно как си мислят някой, че се хранят здравословно...

Можеш ли да посочиш нещо по-конкретно.Аз например като нова,винаги съм готова да чуя критики ...

root 8th February 2010 15:31

blinblin, не разбрах на мен какво ми завиждаш в случая :D Нищо не ти пречи да си ускориш метаболизма...

princesavm, а моля в интриги да не ме вкарваш!!! :1201:

matin 8th February 2010 16:09

Здравейте :)
Попаднах на форума, докато търсех подходящо захранване за след житния пост. Видях тук, че mindbender е предложил вече на Abbie да й даде някакви насоки за след режима, обаче аз, за разлика от нея, искам да запазя свалените килограми. Затова, ако е възможно, mindbender - можеш ли да ми дадеш и на мен някакво примерно захранване, което да ми помогне в моя случай. Мерси предварително, разбира се.

princesavm 8th February 2010 16:14

Цитирай:

Първоначално написано от "mindbender"

[b
princesavm[/b], а моля в интриги да не ме вкарваш!!! :1201:

Какви интриги :shock: Това беше молба,ако виждаш нещо нередно в менютата ми,да ми го каже,тъй като аз се стремя да се храня максимално здравословно :idea:

root 8th February 2010 17:36

Извинявай пошегувах се :D Сега като го погледна наистина изглежда странно :D Всеки си има разбиране за здравето, така че не е коректно и аз да гледам отгоре :)

matin, тя и Abbi според мен иска да си запази килограмите... Захранването е според режима или диетата. Така че първо си обясни режима, после ще ти обясня.

Miss_Murderer 8th February 2010 18:24

хлябът, който ям не е бял, хапвам пълнозърнест. ето и за днес, очаквам мнения:
макарони(пълнозърнести) с малко масло
пилешка супа
50 гр. слънчогледови семки
2 ябълки
1 филия хляб
огретен от картофи с извара
мляко с нес
1 портокал
течности- около 2 л. и половина- вода и плодови чайове

matin 8th February 2010 18:27

Ами житния режим, десет дни, като цяло изпълняван по същия начин, както го е описала Abbie - на ден по 3 ябълки, 100гр жито, разделено на 3 приема и няколко ореха, като аз смесвам житото с 1 ч.л. мед. Понеже нямам много апетит тези дни, обикновено не успявам да изям всичко, предвидено за деня - най-вече от житото остава последната част от трите за деня, и от орехите - не ги обичам толкова.

Самото жито обаче го варя всяка сутрин, докато поомекне - не много обаче, а не го ям сурово, накиснато от предния ден, както е по принцип режима - това е, защото не мисля, че сурово би ми понесло на корема.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.