Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

Sine Qua Non 8th February 2010 19:02

Да се похваля че си взех по-трудния САТ с 1120 точки, а очаквах да имам 800-900 точки и съм мноооого щастлива :D :D :D :cool: :cool: :cool:

Блин, шунката не знам дали е шунка или филе всъщност... и е пуешка, което ми е любимото, а и пуешкото е най-полезното и диетично месо. Самите парчета имат диаметър колкото омлета ми от две яйца и са страшно тънки, хич не ми е много честно казано :lol: Но нямам намерение скоро да купувам пак, защото ми е скъпо, така че и утре и вече няма.

Менюто за днес:

14:00- две яйца на омлет
40гр пуешка шунка
17:00- 400гр кис мляко 2%
18:00- варено кисело зеле без мазнина
30гр обезмаслено сирене
21:00- салата от домат и краставица
30гр обезмаслено сирене

blinblin 8th February 2010 19:22

Цитирай:

Първоначално написано от mindbender
blinblin, не разбрах на мен какво ми завиждаш в случая :D Нищо не ти пречи да си ускориш метаболизма...

Имах предвид,че едва ли някога ще видя жена,която ще ми обяснява,че е качила 4 килограма напълно спокойно и после ще ми се усмихне доволно :D :wink: При нас такива неща няма... :roll:
:lol:
Сине,Честито!!!!МНого се радвам за теб :1203: :1206: ПОследното не е позволение да пиеш бира! :twisted:
Браво на теб!И сега кога се прехвърляш в американския? :D
Ами така кажи за шунката.Пуешкото филе е доста по-приемлив вариант поне за мен :D Преди много го обичах,в Канада ми беше следобедната закуска с филия пълнозърнест хляб почти всеки ден :lol: :oops:

blinblin 8th February 2010 19:32

princesavm,като стана дума- на мен много ми харесват менютата ти.Балансирани са и съм забелязала,че когато не ти се яде не се тъпчеш.Това е много важно!
И на всичкото отгоре ми даваш много добри идеи :1241:

Sine Qua Non 8th February 2010 19:42

Благодаря, блинче :D Сега трябва да си подам документите като видя и резултатите от по-лесния САТ, на който съм изкарала повече точки и да изчакам да видя дали ще ме приемат и ако всичко е ок последната седмица на август съм там :D дотогава съм в СУ...

А на този студ бирата хич не ме изкушава да ти кажа :lol: Виж, идеята за пуешко филе с пълнозърнест хляб и на мен ми е любимото нещо и направо лигите ми потичат като си помисля, нооо- за мен никакъв хляб! Ще отпразнувам точките с едно кино с приятелки (без пуканки :P )

blinblin 8th February 2010 19:56

Цитирай:

Първоначално написано от Sine Qua Non
Виж, идеята за пуешко филе с пълнозърнест хляб и на мен ми е любимото нещо и направо лигите ми потичат като си помисля :P )

:candy: Вече хич не ми харесва,но в онзи период.... :lol:
Ти пак много време ще трябва да чакаш да те приемат.От първа година ли ще започнеш отново?
При мен пак вали сняг.Не знам дали да се радвам или да плача.Поне ще има сняг,когато отида на ски в края на февруари :1246:

Sine Qua Non 8th February 2010 20:07

Ами не знам колко време се чака да ме приемат, просто учебната година започва август.лл иначе сигуно един месец някъде или по-малко... или повече... ох не знам :D
Да, започвам от първа година, защото не си взех сесията и прочие заради САТ-а.
Аа, как няма да се радваш на снега щом си скиор?? Бързо грабвай ските и да те няма! :P Как го обичам този спорт.... за жалост е твърде скъп за мен, но мечтата ми е един ден да мога да карам и да си имам ски... :D

Мен стомахът пак ме боли и сигурно ще да е от киселото зеле. Уви...

blinblin 8th February 2010 20:20

Цитирай:

Първоначално написано от Sine Qua Non
Аа, как няма да се радваш на снега щом си скиор?? Бързо грабвай ските и да те няма! :P Как го обичам този спорт.... за жалост е твърде скъп за мен, но мечтата ми е един ден да мога да карам и да си имам ски... :D

Мен стомахът пак ме боли и сигурно ще да е от киселото зеле. Уви...

Ами то хубаво да има сняг,ама не в Бургас.От месец сигурно не се махнал вече,побърквам се :? Докато отида до Малъовица на 21 ще ми е омръзнал сигурно :lol:
Офф,и аз нямам търпение,много го обичам.По 4-5 часа на пистата всеки ден за седмица...ММм :D

miss_beauty 8th February 2010 20:41

Здравейте: днеска си сготвих пиле в гювече: сложих ватре каквото намерих в хладилника : лук, домати, моркови пипер, доста подправки също... ама пак се получи доста гадно.. :roll: Незнам как да си го сготвя месото, така че хем да е вкусно,хем да е полезно ( примерно не искам да го смесвам с яйца, сирене, сол също не слагам). В крайна сметка може да почна да си купувам готово: филенца някакви можете ли да ми препоръчате моляяя :girl_in_love:
Ето го и менюто:
08:00 - кафе 2в1
08:30 - фреш от портокал и грейфрут
09:30 - овесени ядки с мед и ирехи
13:00 - банан
15:00 - кисело мляко
17:00 - ябълка
19:30 - 100г пиле със зеленчуци в гювече
... ама да ви кажа се чувствам гладничка, освен че пилето не беше вкусно ми не ме и нахрани :?

miss_beauty 8th February 2010 20:43

blinblin и аз съм от Бургас :1201:

Sine Qua Non 8th February 2010 20:51

Блин, аз пък ползвам факта, че никой не се е сетил да почисти улиците- пързалям се :lol: Супер готина бърза тренировка :D Няма шанс снегът да ти омръзне- като отидеш горе на върха и се спуснеш със ските ехеей.... :D

Сега пих чай с лимон и малко ми поуспокои стомаха... край с киселото зеле! :evil:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.