Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

stiuardka 8th February 2010 21:17

Ще се съберем група от Бургас а :lol:

blinblin 8th February 2010 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от miss_beauty
blinblin и аз съм от Бургас :1201:

Hello :D Ние май сме най-здравословните,хах :1241:

Sine Qua Non 8th February 2010 22:41

Уффф, момичета, да ви се оплача- нали ме боли стомах, накарах баба ми да ми направи чай че аз пиша тук едно нещо и тя ми сложила лимон вътре и аз си пийвам и си пиша и нещо ми сладни ама не обръщам голямо внимание, а тя, моля ви се, ми сложила мед!!! В десет часа вечерта!!!! Гррррррррррррррр :evil: :evil: :evil: Вече я изпих чашата когато схванах.... много мразя така! :evil:

miss_beauty 8th February 2010 23:08

Току що изпих чаша чай с мед, даже често го правя, но знам че е хубаво... нз , може да бъркам..

blinblin 8th February 2010 23:14

1 лъжичка мед не е проблем :roll:
Успокой се бе,Сине :D
miss_beauty,предполагам,че някои няма да го одобрят много,но за мен си зависи от човека.За мен няма проблем в 10 вечерта да изям 1 лъжица мед.Просто не го възприемам като проблем.Друг е въпросът,че за мен след 20:00 съществува само вода. :lol:
ЗАбелязала съм,че ако ям по-късно или малко преди да заспа,хич не спа спокойно.Постоянно се събуждам неспокойна и т.н. :roll:

aniK 8th February 2010 23:14

Цитирай:

Първоначално написано от miss_beauty
В крайна сметка може да почна да си купувам готово: филенца някакви можете ли да ми препоръчате моляяя :girl_in_love:

Бъкани са с много сол, консерванти и разни Е-та.
Sine, и пуешкото филе на кръгчета, за което мисля, че е пуешки продукт с примеси, а не чисто филе. Има едно на калъпчета, ненарязано. Просто чети етикета (ако може да му се вярва). БРАВО за изпита :!:

Sine Qua Non 8th February 2010 23:26

Идеята беше че аз и казах да не слага мед и тя ми сложи тайно и го маскира с лимона. А и той е сладък, не обичам такива работи вечер...

aniK, сещам се за кои калъпчета говориш, но не съм ги виждала много отдавна, иначе преди майка ми купуваше често.... но ще го потърся пак. И благодаря- този изпит ми изкара ангелите направо... :D

root 9th February 2010 10:57

matin, тези ябълки и орехи са за улеснение... Не е задължително да ги ядеш... Според мен режима е много по-ефикасен и има по-изчистващо действие, ако се яде само жито...

Идеята на захранването е постепенно тялото ти да привиква с други храни. Предвид че храната ти е била жито, може да продължиш още 2-3 дена с нея. Ето ти примерче:
1ви ден след ж.режим:
течности
закуска: жито с мед
течности, 1-2 плодчета
обяд: супа (!!! - много добро за захранване) - да няма гъби и/или меса
течности, 1-2 плодчета
вечеря: салата или супа или жито

2ри:
течности
З: плод или жито/овес/елда
течности, плодове
О: супа; салата с малко сложен въглехидрат или малко протеин
течности, плодове
В: салата + ...

И т.н. - постепенно включваш други храни, като отначало са в малки количества. С дните ще ги увеличаваш, но постепенно.

В никакъв случай не трябва да преяждаш!!!

Аз след 10-дневния режим, захранвам 1 седмица. Мога и по-бързо, но избягвам... Така че продължителността на захранването си зависи от теб. Гледай поне да бъде 5 дена...

root 9th February 2010 11:02

blinblin, аз качвам основно мускулна маса. При мен паласки и тем подобни никога не е имало. Случва се да трупам мазнини по корема, тъй като спорта ми изисква да се храня с такава цел. Тези мазнини обикновено са колкото да "облекат" коремните мускули и след по-тежка тренировка вече няма и следи от тях.

blinblin 9th February 2010 14:53

Цитирай:

Първоначално написано от mindbender
blinblin, аз качвам основно мускулна маса. При мен паласки и тем подобни никога не е имало. Случва се да трупам мазнини по корема, тъй като спорта ми изисква да се храня с такава цел. Тези мазнини обикновено са колкото да "облекат" коремните мускули и след по-тежка тренировка вече няма и следи от тях.

Разбрах,че имаш предвид мускулна маса :) И имах предвид,че аз не бих се зарадвала на последното кой знае колко :lol: И все пак зависи... :)

Аник,радвам се,че се появи!Вече ми липсваше :( ...Къде изчезна?Как е бебо? :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.