Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на здравословно хранещите се 6 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10105)

Sine Qua Non 16th February 2010 19:34

Здравейте и от мен, вчера един час след вечерята спях десети сън вече и даже изядох една ябълка весто да си мия зъбите защото нямах сили да се добера до банята... много кофти така да заспиш с пълен стомах, но нямаше начин да остана будна и секунда повече просто. А пък сутринта кантарът показваше даже 500гр надолу, така че явно наистина не съм сгафила кой знае колко...

Abbi, то не изглежда много, но сухари по принцип ям само сутрин или на обяд, а в осем вечерта някак не ми се връзват... ама днес пак ометох един :lol: Все пак е само един де, не два като вчера...

менюто за днес:

11:00- един банан
чаша фреш портокал и грейпрфрут
13:30- 17-ина бадема
16:30- една голяма ябълка
19:30- половин купичка таратор
един оризов сухар
съвсем малко сирене
чиния лютеница с чушки на тиган без мазнина

Sine Qua Non 17th February 2010 19:55

Ама как така никой не е писал цял ден... я бързо идвайте всички под стража! :lol:

Аз след два дни ходене на високи обувки, днес съм с лека болка в коляното. Дамм- акъл море, глава шамандура, казали хората. А за суетата нищо не са споменали... май не спада към акъла обаче :lol:

Днес на вечеря смесих малко сирената, но се почувствах безумно уморена във фитнеса още в началото и реших че е добра идея да хапна малко повечко сирене- винаги ми е действало добре. А умората на какво се дължи няма идея... може би ако цикълът ми идва...

Менюто:
08:00- фреш портокал и грейпфрут
две варени яйца без жълтъка
съвсем малко сирене- сложих по трохичка в дупките от жълтъците- става много вкусно
11:30- 400гр кис мляко+ 15-17 лешника
15:30- едно яйце и половин чушка на омлет без мазнина и сол(нямах повече яйца сутринта...)
18:30- една ябълка
19:30- купа зеленчукова супа+30гр обезмаслено сирене
салата от репички, марули, домат и лук+30гр моцарела+няколко капки зехтин
две маслини

Ice Cream 17th February 2010 21:03

Oпа ей ме на мен :lol: Значи да се отчитам и аз: закуска чай с мед и една голяма ябълка...Обяд-Фитнес :lol: След фитнеса чай(около 14 часа)...15 часа:задушени зеленчуци с малко пилешко бутче (1 морков,1 червена чушка,1 стрък праз,1 кисела краставичка,доматен сос и пилешкото бутче го сварих и на къстчета го нарязах при зеленчуците и малко чубричка),17 часа:ябълка,18 часа:чаша бяло вино... :lol: И след малко може би половин кофичка кисело мляко (късно е,но кво да се прави):) и тва ще да е за днес :wink:

Sine Qua Non 17th February 2010 21:48

Хаххахаххх- това с Фитнеса за обяд ме разби просто!! :lol: :lol: :lol:

blinblin 18th February 2010 02:26

Какво правите,момичета? :))
Сине,много ми харесва менюто ти! :D
Ice Cream,много малко ми се струва храната ти за деня... :roll:
Аз съм болна от няколко дни-гърлото ми беше много зле,но вече се оправя.Сега и ако хремата ми мине ще съм на върха! :D

Ice Cream 18th February 2010 09:27

Blin,давам си сметка,че е малко,но стомаха ми бая се е свил,днес май ми е 25-ти ден от диетата... :? Днес,ако мога ще ям повече,ама а да видим :) Мен закуската ми най-често е чай с мед и ябълка,но в понеделник почвам лекции и сигурно сутрин ще ям препечена филийка с яйце или сирене и т.н. Сега просто фитнеса ми е единственото движение (+ от време на време гимнастика вкъщи по 30 мин.),но като почна и лекции и продължа с фитнеса яко глад ще ме гони :lol: Просто нямам кой зна еколко мнгоо движение и за това явно ям по-малко :) нямам търпение да дойде ютая пролет,че обожавааам да се разхождам и 2-3 часа на ден ходене пеш не ми мърдат :lol:

Sine Qua Non 18th February 2010 15:20

Блинче, оправяй се бързо че без теб не е интересно :D

Аз да се похваля- днес съм още два кг надолу :D :D :cool: :cool: Явно ще успея да се върна на стартовата линия още другата седмица, което е супер. Щетите са поправени само за един месец и то без глад...

Между другото, намерих си един страхотен женски фитнес и СПА център на две крачки от блока ми и от другия месец ще си извадя карта за 12 тренировки и 4 пъти парна баня или сауна. Въпросът ми е- кое е по-добре- сауната или парната баня?

Менюто за днес:

11:30- фреш от портокал и грейпфрут
3с.л. трици+3с.л. кис мляко+канела
две кивита
15:00- купа зеленчукова супа
30гр обезмаслено сирене
2 яйца и половин глава кромид лук на омлет без мазнина
17:30- две кивита
20:30- салата от домат и репички
две варени яйца без жълтъка
30гр моцарела

Engel 18th February 2010 15:29

Аз предпочитам сауната, защото можеш да дишаш :D
В парната баня въздуха е доста влажен и трябва да стоиш ниско долу, ако искаш да дишаш :roll:
Честит минус! :)
Започнала си да се храниш страхотно в сравнение с преди :)

Ice Cream 18th February 2010 15:35

Уоу, Sine добре вървиш с тея минуси :P
Иначе за сауната или парната баня нищо не мога да ти кажа,за мен жегата е едно от най-големите мъчения и не се давам на него :lol:
Иначе аз днес до тук:11:00-чай и ябълка,13:00-сандвич от зеле,лютеница,1 яйце и кисела краставичка :lol: Сега в 4 трябва да хапна нещо и после в 6,ам да видим какво ще да е :)

Sine Qua Non 18th February 2010 15:53

Щом едновременно Engel и Blin ми харесват менютата, значи май имам напредък... да не повярва човек че е възможно! :D А ти, Engel, виждам хвърляш редовно по едно оченце насам- хубаво е да знам че има контрол, макар и скрит в сянка :lol:

Щом в сауната се диша по-лесно- там отивам. Иначе и аз не обичам много-много горещините, но така да пробвам. Казват че било хубаво като си на идета... пък и никога не съм опитвала и ми е любопитно. И приятелка ще взема с мен да не ми е скучно :D

Благодаря за инфото! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.