Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мариса 14th June 2013 17:38

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 788972)
Пише, че "обогатяват" мастните клетки със стволови, за да може стволовите да образуват кръвоносни съдове при липофилинга. Самите стволови клетки не ги вземат от пациента май, а в тази банка се съхраняват стволови клетки от пъпна връв на новородени. При възрастен човек стволовите клетки са в минимално количество.

Взимат мастни клетки от корема,къде съм написала,че взимат стволови клетки от човешкото тяло?!,хахахахахаха ще ме просълзиш от смях вече.Процедурата се казва Стволови клетки и е най-доброто до момента ;)

кукумицинка 14th June 2013 18:00

Е, аз че не съм наясно с тенденциите при тези процедури, не съм. Но сега вече нали се обогатих и излиза, че дори и при тази най-съвременна процедура пак става дума за вид липофилинг, т.е. не е точно да "забравим" за липофилинга. Това ми беше мисълта, не съм искала да споря.

Мариса 14th June 2013 18:05

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 788975)
Е, аз че не съм наясно с тенденциите при тези процедури, не съм. Но сега вече нали се обогатих и излиза, че дори и при тази най-съвременна процедура пак става дума за вид липофилинг, т.е. не е точно да "забравим" за липофилинга. Това ми беше мисълта, не съм искала да споря.

Ами да,забравя се,защото липофилинга,който знаем всички не постига от веднъж такива резултати,каквито със стволовите клетки.Ако мацка иска да има 3 пъти по-големи устни, й се налага да ги прави 3,4 пъти с обикновенна процедура,а плюс стволовите клетки вероятността да има нужда от 2 дори е минимална ;)
Не си искала да спориш,но задълба доста..хаха

кукумицинка 14th June 2013 19:03

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 788976)
Ами да,забравя се,защото липофилинга,който знаем всички не постига от веднъж такива резултати,каквито със стволовите клетки.Ако мацка иска да има 3 пъти по-големи устни, й се налага да ги прави 3,4 пъти с обикновенна процедура,а плюс стволовите клетки вероятността да има нужда от 2 дори е минимална ;)
Не си искала да спориш,но задълба доста..хаха

Ами задълбах, я :) Интересувам се просто :) Ще трябва да поразгледам форума за устните.

rimi 14th June 2013 19:20

Аз ако реша да правя някакви такива процедури в Бг бих се доверила единствено на Илъо Стоянов ходила съм при него на консултация той ми вдъхна най голямо доверие но не отидох при него да ми оправя носа Все още мисля че в Бг никой не може да прави носове като хората Но за такива процедури има добри резултати Авшар много ми допада с неговите съвремени методи но цените са му просто убийствени

klarisina 14th June 2013 23:33

Това със стволовите клетки е добре, но все си мисля, че преди да се направи нещо пермаментно трябва де се види човек как изглежда с временни филъри. Аз също имам жив интерес към увеличението, но в момента съм с брекети и ще поизчакам.

Мариса 15th June 2013 10:37

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788985)
Аз ако реша да правя някакви такива процедури в Бг бих се доверила единствено на Илъо Стоянов ходила съм при него на консултация той ми вдъхна най голямо доверие ....

За всичко друго,но не и за нос е добър,съгласна съм :)

rimi 15th June 2013 13:13

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 789004)
За всичко друго,но не и за нос е добър,съгласна съм :)

И аз съм на същото мнение

Elly Stefanov 15th June 2013 18:29

Здравейте, моята операция мина преди няколко часа и съм в болницата. Доктор Дилбер мина да ме види, наистина е чудесен като лекар и човек, запознах се и със сестрата, която по-рано беше писала, че работи с него - Фатме, ако не се лъжа :)

Доктора и сестрите са много доволни от резултата ми, аз се радвам, но още не мога да преценя какво става под лонгетата. Тампоните ми са в носа, но дишам през тях и ми изтича кръв през тях. Операцията ми продължи 2 часа, след това един час не можеха да ме изкарат от упойка, но като се свестих изтрезнях за нула време, сега съм лееко замаяна, но вървя спокойно, храня се и пия, не съм повръщала засега. Много интересно тук преди операцията те взимат с количка и ти бият една течност, от която ти се замайва и не помниш нищо и така те карат в операционната.
Сега съм с болкоуспокояващи и нищо не ме боли, освен гърлото от интубацията и абоката (много ме дразни). Операционната сестра на доктора ми донесе лекарствата, наистина цената ми включваше всичко :)

Нета тука ни е слаб, ще се опитам да кача снимки от операционната

Нелка 15th June 2013 18:47

Eli, тъкмо щях да пиша, че ти е минала операцията! Но гледам, че си хванала нета там! :))

Честито, миличка! Много се радвам! :))) Намам търпение да пуснеш снимки , и от операционната, да видим как е преди да се надуе!

Аз да изразя възмущението си, което е напълно сериозно! Лично питах персонала там дали могат да ми сложат нещо успокояващо преди операционна, казаха да не се лигавя, едва ли не. Освен това персонала наистина се държа ужасно с мен! Не мога да си изкривя душата. Имаше едно момче, което не стига, че много болезнено ми наливаше банката, ами и ми се смееше като правих физиономии, че ме боли! :| Все още ми е възпалена вената, надута е и е жълта! А минаха 40 дни от оп.. Наистина се учудих на отношението! Явно трябва да си с мъж там, за да се отнесат човешки с теб..

Ели, бързо съвземане! Аз много повръщах. Щом ти си на крак, значи най-неприятното е минало! :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.