Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 23rd September 2014 15:20

Изчакай още два месеца щом така ти е казал и не губи надежда! Само отока ли не ти допада?
Аз ти го харесвам, но по- важно е ти как се чувстваш.
Иначе не мога да преценя отоците, защото преди това не знам какъв е бил.
Снимки ще ти пратя на лични, но в близките дни. Сега не мога да отреагирам.

Сещам се, че моите синини се задържаха твърде дълго - около месец, докато при други бързо изчезват. Много е индивидуално. Съжалявам, че момичетата, по-рано оперирани от нас в Турция, не пишат за да споделят опит.

При мен има разлика, но ми е много забавно като чуя: "Махнала си брекетите.....много хубави са ти станали зъбите!" /Махнала съм брекетите преди две години и същите хора са ме виждали десетки пъти без тях. И не са регистрирали промяната./ Или "А! Сменила си цвета на косата. Много ти отива този цвят!" Това вече го чувам няколко пъти, въпреки че с въпросния един и същи цвят съм от две години.
Според мен хората не че не регистрират промяната, а по презумпция трудно допускат ринопластиката. Може би това е една от причините да не получиш обратна връзка за нослето.

surita 79 23rd September 2014 15:38

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800664)
Изчакай още два месеца щом така ти е казал и не губи надежда! Само отока ли не ти допада?
Аз ти го харесвам, но по- важно е ти как се чувстваш.
Иначе не мога да преценя отоците, защото преди това не знам какъв е бил.
Снимки ще ти пратя на лични, но в близките дни. Сега не мога да отреагирам.

Сещам се, че моите синини се задържаха твърде дълго - около месец, докато при други бързо изчезват. Много е индивидуално. Съжалявам, че момичетата, по-рано оперирани от нас в Турция, не пишат за да споделят опит.

При мен има разлика, но ми е много забавно като чуя: "Махнала си брекетите.....много хубави са ти станали зъбите!" /Махнала съм брекетите преди две години и същите хора са ме виждали десетки пъти без тях. И не са регистрирали промяната./ Или "А! Сменила си цвета на косата. Много ти отива този цвят!" Това вече го чувам няколко пъти, въпреки че с въпросния един и същи цвят съм от две години.
Според мен хората не че не регистрират промяната, а по презумпция трудно допускат ринопластиката. Може би това е една от причините да не получиш обратна връзка за нослето.

Имам и други забележки,но все пак това е ревизия и не очаквам нещо перфектно :)Но все пак още помня думите на доктора,като ми каза че носа е станал много хубав а аз не го виждам такъв:( Незнам аз ли нещо съм с изкривени представи за хубав нос,вярно по добре е от преди но ми се искаше да се харесам най-накрая и да мирясам с този нос :)И като гледам другите му резултати си мисля,защо и аз не бях от тях .Ще почакам още и ще видим ,ако още не ми се е оформила извивка може и пак да го пипна :)

Мечта 23rd September 2014 16:26

Ако искаш извивка изчакай до една година. Всичко ще е наред! Ще видиш.:-)
Много, ама много те разбирам когато пишеш, че гледаш други нослета на Дилбер и искаш и ти такова носле. И аз ги харесвам.
Дано и при нас станат такива. Мисля обаче, че извивката се оформя окончателно по-късно.
Мен Дилбер ме пита искам ли чип нас и аз казах "Не. Само леко повдигнат връх."
Сега се надявам на върха да не пада / каквото и да означава това/ и малко съжалявам, че не приех чипия нос. Тогава търсех нос с извивка, а не нещо, което не съм имала, въпреки, че чипите нослета се възприемат за изкусителни.

surita 79 24th September 2014 08:12

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800666)
Ако искаш извивка изчакай до една година. Всичко ще е наред! Ще видиш.:-)
Много, ама много те разбирам когато пишеш, че гледаш други нослета на Дилбер и искаш и ти такова носле. И аз ги харесвам.
Дано и при нас станат такива. Мисля обаче, че извивката се оформя окончателно по-късно.
Мен Дилбер ме пита искам ли чип нас и аз казах "Не. Само леко повдигнат връх."
Сега се надявам на върха да не пада / каквото и да означава това/ и малко съжалявам, че не приех чипия нос. Тогава търсех нос с извивка, а не нещо, което не съм имала, въпреки, че чипите нослета се възприемат за изкусителни.

Дано си права :) Защото аз определено му казах на доктора че искам извивка,но без прекалено вдигане на върха "тип свинска зурла " :) и той каза че ми е направил.Само,че аз изобщо не виждам никаква такава.Ще почакаме още малко и ще видим какво ще излезе от нашите :)

zara_6666 24th September 2014 09:35

Здравейте и от мен :)Операцията ми беше на 04.09 при Емре Илхан.Вече 3 та след като 2пъти ме направиха красавица в Бг.Всичко мина добре.Синини нямах грам,само леко подуване.Доктора е просто страхотен,както и всички останали в болницата.Засега съм доволна и ще видим как ще се развият нещата...дано всички да сме доволни.Surita79 на мен пък ми хареса нослето ти,отива ти на лицето,но по-важно е ти да се харесваш.Аз точно това искам да е чисто прав,защото преди имах голяма извивка т.е гърба беше отнет и може би това е причината да не мога да гледам извивки.В момента имам много лека и се надявам връхчето,като спадне да стане по-прав

surita 79 24th September 2014 10:16

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 800670)
Здравейте и от мен :)Операцията ми беше на 04.09 при Емре Илхан.Вече 3 та след като 2пъти ме направиха красавица в Бг.Всичко мина добре.Синини нямах грам,само леко подуване.Доктора е просто страхотен,както и всички останали в болницата.Засега съм доволна и ще видим как ще се развият нещата...дано всички да сме доволни.Surita79 на мен пък ми хареса нослето ти,отива ти на лицето,но по-важно е ти да се харесваш.Аз точно това искам да е чисто прав,защото преди имах голяма извивка т.е гърба беше отнет и може би това е причината да не мога да гледам извивки.В момента имам много лека и се надявам връхчето,като спадне да стане по-прав

Честито zara_6666 ,дано останеш доволна от резултата :) аз не искам да е прав,защото след първото рино беше като "ски писта",и искренно се надявам поне леко да се извие :)пратих ти едно лично съобщение :)

Мечта 24th September 2014 21:54

Честито , Зара!
Радвай му се на нослето и си го носи със здраве.

ai6erasimova 1st October 2014 12:08

4estitoo i ot men navsi4ki ako imate viprosi moje da se obirnete kim men 00905312487950 fec ayshe rasimova

Chocolate9 2nd October 2014 17:51

Здравейте. :) Мога ли да ви помоля да ми дадете номера на Зюлейха, защото на този, който аз имам ми отговаря някаква жена на турски и след това ми затваря телефона. Благодаря предварително!

rimi 2nd October 2014 23:07

Здравейте момичета много се радвам че тази тема е набъбнала толкова.Моята операция беше преди година и половина при Авшар носа ми стана страхотен е имах малко проблеми в самото начало но сега всичко е наред и ще кача снимки за да ви покажа.Не съм влизала доста отдавна защото си имах големи семейни изпълнения то накрая този моя нос щеше да ми разбие семейството но добре че се размина.Аз съветвам всички да не се оперират в никакъв случай в Бг тук никой не може да прави ринопластика и няма и да се научат никога.
В Турция са страхотни истински професионалисти


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.