Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Обяви (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Tърся си административен асистенат (работа) (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6156)

mafia 25th March 2008 10:57

Tърся си административен асистенат (работа)
 
Знам, че много не му е мястото тука, но вече имам отчаяна нужда от помощник. За какво иде реч. Работата изобщо не е натоварена. На пълен работен ден. Състои се в стоен на едно кресло зад един компютър, принтер и сканер (които всъщност рядко ще ползва по работа) Вдигане на телефона, като в 80% от случаите разговорите ще са за мене и просто ще трябва да ги пренасочи.
Изисквания: Лъчезарна и усмихната. Колкото и да е красива, ако е намусена, уби всичките си други плюсове
Да отбира поне малко от спортни бутикови автомобили. Защото понякога ще трябва да ми помага. Като под "отбира" нямам предвид нещо супер сложно, но просто да не дели само колите на черни и бели.
Английски и Немси са предимство, други езици също.
Предишна работа близка до тази също е предимство.

А да не забравя, работата е в София, квартал Лозенец, става дума за шоурум с поръчкови автомобили.

Телефон за контакт: 0888 08 01 08 казвам се Виктор

Автобиография с актуална снимка можете да изпращате на v.nikolov@ratola.bg

gwendoline 25th March 2008 11:03

Извинявам се за офтопика :oops: , ама ти къде се загуби толкова време...? :roll: :P

mafia 25th March 2008 11:12

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Извинявам се за офтопика :oops: , ама ти къде се загуби толкова време...? :roll: :P

Няма проблем, тя темата и без това е един огромен офтопик, та ще пиша в нея :D Амиии започнах едно ново начинание в живота си и промених ежедневието тотално :D Вече не спя всеки ден до 12-1 и вечер си лягам най-късно в 1 :lol: За съжаление вече нямам време да тренирам всеки ден и от напрежение съм стопил малко килца :( Между другото с костюм съм още по-секси...поне така ми казаха де :roll: :lol:

П.П. - ти да не би да "отбираш" от коли :P Без майтап, помагайте, работата която предлагам не е напрегната и трудна, но просто ми трябва помощник поне за тези неща.

gwendoline 25th March 2008 11:16

Цитирай:

Първоначално написано от mafia
П.П. - ти да не би да "отбираш" от коли :P Без майтап, помагайте, работата която предлагам не е напрегната и трудна, но просто ми трябва помощник поне за тези неща.

Браво... честито :2004: Хубаво е, че причината е била основателна :wink: Иначе - не, нищо не отбирам от коли; нямам дори шофьорска книжка и ме е шубе даже да си помисля да шофирам... :roll: :? Но сигурна съм, че ще ти отговори някое подходящо момиче, защото офертата звучи привлекателно :cool:

sladkatony 25th March 2008 11:21

Никак не е маловажно, ти какво предлагаш в замяна на всички тези умения :cool:

mafia 25th March 2008 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от sladkatony
Никак не е маловажно, ти какво предлагаш в замяна на всички тези умения :cool:

Чистите пари които ще взима месечно са 400лв. първоначално :idea:

чичо 25th March 2008 11:59

Бате за пълен работен ден,ако ще и в легло да лежи некой,не вервам се навие за 400лв,ако ще и стартова...Не за друго,а всеки иска повече...поне по мои наблюдения...
Иначе успех от мене,подкрепям напълно! :wink:
На Божура ше дойдеш ли костюмар...?Ти каем ли здрасти тогава :cool: :D

DWP 25th March 2008 12:07

А кученце и котенце взе ли си? :D

Пипилота 25th March 2008 12:43

Мда, за съжаление е ниско заплащането. Но и умения кой знае какви не се изискват. За начинаещ си е върховно ако ме питате. Успех в търсенето.

mafia 25th March 2008 12:43

Цитирай:

Първоначално написано от yavor
Бате за пълен работен ден,ако ще и в легло да лежи некой,не вервам се навие за 400лв,ако ще и стартова...Не за друго,а всеки иска повече...поне по мои наблюдения...
Иначе успех от мене,подкрепям напълно! :wink:
На Божура ше дойдеш ли костюмар...?Ти каем ли здрасти тогава :cool: :D

Даже се чудя дали с пулман да дойда или с GL-a :lol: Най-много ми се щеше някой Рокет да докарам като за Бажура, ама....нататъка :) Давай, събота съм там, ако се засечеме сред тълата :wink:
А за заплатата - като се има предвид, че е неквалифициран труд си е нормална.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.