Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   ЛЮБОВНИЦА ИЛИ СЪПРУГА? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11899)

жоро66 31st March 2011 09:51

Ако решиш да кръшнеш, нема да питаш ни мъжле, ни гявол. Кръшваш и толкоз.

Ходил съм в чужбина със сами жени навремето, когато се правеше куфарна търговия. Нямате си и на идея, какво се случва с жените, като минат границата на БГ.

Няма жена, която да не иска да се изчука с чужд мъж, след като е убедена че няма да се разбере!

Нито една на света! ;)

i_ani 31st March 2011 10:25

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66 (Публикация 730356)
Ако решиш да кръшнеш, нема да питаш ни мъжле, ни гявол. Кръшваш и толкоз.

Жоре , благодаря за разяснението :angel:

:lol: :lol: :lol:

жоро66 31st March 2011 10:52

Не ве Ани, аз на себе си се опитвам да си разясна, ама съм се размислил на глас :)

Ти ги знаеш тея работи, кво има да ти разаснявам на тебе точно, за живота ;)

Неспокойната моторетка 31st March 2011 11:05

Аз пък да питам защо да не кръшкаме? Знаеш ли какви готини каки има по баровете. И как яко смучат! Дорде дойде време да ги разговарям и заглавичквам, и вече съм се отрязал. Преди тях. А после "кръшкал бил". Егати и свободата. Обвиняват те още преди да си се сетил, че можеш нещо да боднеш тук и таме..

Oompa Loompa 31st March 2011 11:09

Ауууу Десиро ти се появи :) пак си прескачал чужди огради май :)

Неспокойната моторетка 31st March 2011 11:16

Че къде да сме били? Ние си стоим тука. От време ти изкочи некъф бъг "Вие сте перманентно изгонен", ама викаме техник да махне проблема. По-неприятното е, че един от нас го поожениха, без той много да разбере как,къде, защо, кога, и сега пича е яко притиснат- а мръдне, а го погват че бил КРЪШКАЛ !!

i_ani 31st March 2011 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от жоро66 (Публикация 730379)
Не ве Ани, аз на себе си се опитвам да си разясна, ама съм се размислил на глас :)

Ти ги знаеш тея работи, кво има да ти разаснявам на тебе точно, за живота ;)

Нищо не разбирам аз....чиста и непорочна съм като момина сълза :wink: :-D

:oops: минутка за реклама :-D

Decu 31st March 2011 11:57

Раптора много добре го е казал, не е нужно да се драматизира толкова изневярата, като си искал направил си го и толкова,постоянно се появяват хора в живота ни, които ни изкушават, всеки по различен начин, някои повече, някои по-малко,после важното е да можеш да продължиш напред, но лично аз смятам,че на жената изневярата се случва първо в главата, после където и да е било,говоря от моя гледна точка и това е по-страшното, тогава несъмнено има и наранени.

Decu 31st March 2011 12:07

Това е, обичайте се,правете любов, секс, деца, който каквото иска и от каквото има нужда :) Това е от мен,че се отплеснах :)

жоро66 31st March 2011 18:15

Мъж и жена се развеждат. След известно време, мъжът среща бившата си съпруга на улицата, придружена от новия й приятел. Бившият, с насмешка пита сегашният:

- Е, как е втората употреба?
Другият също с насмешка отговаря:

- Абе, до осмия сантиметър е втора употреба, ама оттам нататък е чисто нова.... :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.