Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 19th July 2013 08:54

Хора, усещате ли се, че говорите за мен като за умрял? Не, че нещо, ама наистина ми е некомфортно. Още повече, че хич не съм толкова благородна, аз си мислих, че имам спорен имидж в този форум.

Рими, ще ти дойда на гости! Пусни ми един телефон на имейла, като отивам до морето ще ти се обадя! И пиши какво ти е отговорил Авшар!

rimi 19th July 2013 10:13

Изпратих писмото сега ще чакам отговор Нелка от време на време изпадам в такива отклонения не ми обръщайте внимание но наистина ти благодаря

кукумицинка 19th July 2013 14:19

Дааа, аз съм от тези завиждащите, признавам си. Завиждам като видя как от една сполучлива ринопластика се променя коренно външният вид и как от грозно патенце става красавица. Не съм вадила линийка да проверявам дали носът е позициониран до милиметър, но мисля, че един хармоничен нос си личи. Тази завист мен ме мотивира да не се отказвам от мечтите си (колкото и глупави и безсмислени да са те за близките ми) и да вярвам, че щом при другите се е получило, ще се получи и при мен. Не е благородна завист, ама мисля, че поне е безобидна за околните.

extatic79 20th July 2013 11:55

Zdraveite interesuvam se dali niakoi poznava Prof. Nazim Cerkes v Instanbul- beshe mi preporuchan i na saita mu pishe che e edin ot nai- dobrite hirurzi za povtorni rinoplastiki v sveta... no poneje veche se "oparih" vednush me e strah da vzema reshenie. Vsepak triabva da pravia 4-ta rino, za sujalenie niamam izbor tuikato nosa mi e s deviacia i s leko hlutvane ot ednata strana na piramidata ta tursia dobri otzivi ot tozi Profesor ili niakoi druk eventualno ako ima da mi dade niakakvo drugo ime...blagodaria mnogo

Rabiosa 20th July 2013 12:22

Аз едно време се бях насочила към него, но когато ми преведоха отзивите в турският форум, разбрах, че изобщо не е един от най-добрите в Истанбул, пък камо ли в света. Снимките "преди и след" в сайта му са невероятни, но пък има доста недоволни пациенти. Определено много по-добър в ревизиите е Емре Илхан, където се оперирах. В тази тема най-обсъждани са Илхан и Дилбер. Поразгледай назад в темата и ще видиш и снимков материал и ще прочетеш отзиви. Назим Черкеш има много добра автобиография, но откъм опит май много не го докарва.

extatic79 20th July 2013 13:04

Mda... razbiram vsichki si imat i dobrire i loshite kachestva mai.... As taka kato gledam Avshar sushto go hvaliat mnogo s iskluchene na edin sluchai mai deto e zgafil ama inache imal dobra tehnika a na men ot ednata mi strana kojata e mnogo tunka i neznam dali niama da ima mnogo stastvania i triabva da se mine tochno ot tam za da mi se mahne edna djonga da ne govorim che pri poslednata mi operacia "doktora" mi skusa kojata ta imam i cikatriks... napravo niamam dumi da opisha straha si za sledvashta operacia no nosa mi e tolkova zle che nemoga da ostana taka... PItam se dali puk moje v Bulgaria da ima sushto dobri.... ama da ne gi znam....

extatic79 20th July 2013 13:06

Rabiosa ti kolko rinoplastiki imash ili e samo edna?

extatic79 20th July 2013 13:12

A Emre Ilhan ima li fotogaleria? Da vidia pone neshto ot nego, saita mu e na Turski neshto nemoga da nameria snimkite :-)

keery 20th July 2013 14:45

Аз също имах комуникация с Назим Черкеш , но от турския форум не намерих много инфо. Иначе той и проф. Губиш ръководят едно от европейските общества по ринопластика. На мен ми предложи консултация много бързо и операция след 20 дни , което ми се стори доста бързо. Но нещото което ме накара да се откажа от него , че не намерих снимки на негови пациенти извън сайта му.

keery 20th July 2013 14:48

Цитирай:

Първоначално написано от extatic79 (Публикация 790723)
A Emre Ilhan ima li fotogaleria? Da vidia pone neshto ot nego, saita mu e na Turski neshto nemoga da nameria snimkite :-)

https://www.facebook.com/Dr.med.A.Emre.Ilhan


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.