Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 28th December 2013 16:56

Перфектен, просто се опитваш да намериш някакво несъвършенство и за това така ти се струва. Виж на Ели, че нейният не е остър и то е много важно какво е било и преди и чертите на лицето, а ако забележиш на тази снимка в полупрофил за каква камба става на въпрос и какъв връх широк, ръбест и виснал и от това нещо се е получил идеален нос, който перфектно подхожда на това лице !

Тука в България само могат да си мечтаят за такива резултати. Това за оценката - "харесва ми и не ми харесва" е много индивидуално и сега ако се направи една анкета точно за този резултат, ще разбереш за какво говоря ! Забележи формата на брадичката, устните очите, скули и т.н. вгледай се в цялото лице не само в носа и ще видиш, че този нос и стои перфектно, но така го виждам аз !

кукумицинка 28th December 2013 18:22

Не, напротив, опитвам се да го харесам, за да мога спокойно да се подложа на реоперация в Турция, обаче много ми вади очите този заострен нос. Вярно, че предишният е бил много огромен и издаден напред и предполагам, че просто анатомично е невъзможно да го приберат повече, обаче пак ме е страх, че може да ми направят такъв нос.

simona_80 28th December 2013 19:11

кукумицинка, това вече е въпрос на вкус и различни очаквания. На един му харесва едно, на друг, нещо друго ! За мен лично това е уникален нос. Точно такова връхче на мен лично много ми харесва.
Затова е важно да се говори с лекаря преди това и той да е наясно какви очаквания има пациента и кое му допада.

kamkata 28th December 2013 19:45

Здравейте!
От много дълго време не съм влизала във форума (над 1 година). Аз имам една ринопластика 2010 г. при Джамбазов. В началото бях доволна, после ... да кажем, че поне я няма гадната ми гърбица, която ме съсипваше. (Още сънувам кошмари , че ми се е появила пак на носа.)
Случайно попаднах на темата за турските хирурзи -гледам турска сапунка и някои от актрисите там ми се струваха с пипани нослета, та от любопитство в Google и така стигнах пак във форума.
Очарована съм от резултатите тук в темата. Веднага ми стана фаворит др. Дилбер. В момента нямам възможност за операция при него ( искам 2-ра операция) , но това ми цел.
Поздрави на всички !

кукумицинка 30th December 2013 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 795294)
кукумицинка, това вече е въпрос на вкус и различни очаквания. На един му харесва едно, на друг, нещо друго ! За мен лично това е уникален нос. Точно такова връхче на мен лично много ми харесва.
Затова е важно да се говори с лекаря преди това и той да е наясно какви очаквания има пациента и кое му допада.

Гледала съм го на широк екран носът, сега на лаптопа не ми изглежда толкова ужасен :2005:

ivetpetkova1 1st January 2014 09:56

Здравейте на всички!
Поздравявам Ви с настъпилата Нова година и желая само успешни ринопластики!
Аз имам дата за др Дилбер на 15,за мен ще бъде първо рино и съм изпълнена с много страхове и колебания,но вярвам че съм направила правилния избор и това ми дава кураж!
Ще ви държа в течение,понеже зная колко хора посещават този форум и е мн важно всички да сме добре инфрмирани!А ако някой своевременно е минал вече операция,то моля споделяйте!

Мечта 1st January 2014 10:59

Здрава, щастлива и успешна 2014 година за всичка нас и за тези, които обичаме!

ivetpetkova1, стискам палци. И аз вярвам, че избора ти е правилен. Ще чакам с нетърпение снимки и отзиви от теб.

titi1 1st January 2014 14:36

ivetpetkova1, аз също те подкрепям и приветствам за избора ти на хирург.
Нещата ще са ок, ще чакаме да се похвалиш!

Весела и щастлива Нова година пожелавам на всички,
здраве, късмет, щастливи моменти и повече красота!

ai6erasimova 2nd January 2014 13:15

4ng na vsi4ki mnogo uspehi prez novata godina

simona_80 2nd January 2014 20:43

Честита нова година на всички !

ivetpetkova1, ще чакаме впечатления и резултати и от теб. Стискаме ти палци.
Споделяй колкото се можеш повече повече във форума, че след теб има и други желаещи за Дилбер...:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.