Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

DanKem 8th June 2015 19:56

Консултацията мина днес :) Съгласи се да ме оперира, имам дата за октомври...чакането започва отначало, но съм много щастлива. Повече подробности като имам време тези дни.

kxiona 11th June 2015 21:38

Здравейте на всички:2018:.

И аз се присъединявам тук към вас, идвам от темата за д-р Асенов. Ринопластиката ми бе преди година и почти месец и резултата не е добър, ама никак даже.

Отдавна мисля за ревизия при Дилбер. Четох в темата по-назад, но никой не дава информация за цена при ревизия. Ако някой знае , нека пише. До колкото разбрах Айше Расимова вече не работи с него и че мога да направя контакт с него чрез Зюлейха...така ли е?

И още нещо мислите ли, че ако пратя снимки на Дилбер , ще може да ми отговори и да ме насочи дали въобще имам шанс за сполучлив нос??? Ще ме разбере ли, ако му пратя мейл на английски.??

DanKem много се радвам за теб, и ти пожелавам успех. Знам те от темата за д-р Асенов.

natali_nat 11th June 2015 22:48

Цитирай:

Първоначално написано от kxiona (Публикация 804777)
Здравейте на всички:2018:.

И аз се присъединявам тук към вас, идвам от темата за д-р Асенов. Ринопластиката ми бе преди година и почти месец и резултата не е добър, ама никак даже.

Отдавна мисля за ревизия при Дилбер. Четох в темата по-назад, но никой не дава информация за цена при ревизия. Ако някой знае , нека пише. До колкото разбрах Айше Расимова вече не работи с него и че мога да направя контакт с него чрез Зюлейха...така ли е?

И още нещо мислите ли, че ако пратя снимки на Дилбер , ще може да ми отговори и да ме насочи дали въобще имам шанс за сполучлив нос??? Ще ме разбере ли, ако му пратя мейл на английски.??

DanKem много се радвам за теб, и ти пожелавам успех. Знам те от темата за д-р Асенов.

Разбира се,че ще те разберат.Имат си асистентки,които се занимават с пациентите.Ако имаш нужда от помощ знам турски :).
Дилбер прави естествени носове Илхан по чипи.Има и много други доктори,но тези са най-известни и съответно най-скъпи.
Късмет!

angelina-g 12th June 2015 13:10

Здравейте. Според мен по-добре писмото да е на турски. На мен ми ги превеждаха. Дилбер не говори Английски със сигурност, за асистентите не си спомням. Аз когато бях на операция имаше едно момиче за контролен преглед след ревизиа и тя каза, че и струвала 5000 евро.

Мечта 12th June 2015 13:46

Дилбер също прави чипи носове, стига да поискаш! И... да - най-успешната връзка с Дилбер е Зюлейха.
Най-скъп е Авшар, поне от споменаваните.

kxiona 12th June 2015 19:07

Много ви благодаря за информацията момичета. :girl_kiss2:

5000Е ми се струват бая, но май това е най-"евтиният" вариант.

Тези дни ще направя един колаж от снимки и ще се опитам да се свържа с Дилбер, да видим какво ще каже.

"Закотвям се " за темата и ще ви следя.

surita 79 12th June 2015 20:51

Здравейте от Истанбул ☺Моята 3та ревизия при др.Илхан мина утре ми махат конци те и ще кача снимки скоро.Сега като сравня отношението на Дилбер спрямо Илхан има огромна разлика.Внимавайте при избора си на лекар,аз май съм единствената тук на която Илхан прави ревизия след работата на Дилбер. Успех на всички

sandy0979 12th June 2015 20:56

Здравейте на всички тук!
Искам да споделя вашият опит.
Моята първа ринопластика се случи точно преди 4 месеца и резултата:
колапс на средният хрущял(стената на носа),ТОТАЛНО различни ноздри,вархът на носа стърчи и е много месест едновременно.Няма да съм първа,ако кажа,че това се отразява на психиката ми трагично.Докарах се до това положение в прехвалената Америка,избирайки хирург който не е специалист,но кой да знае...това осакътяване ми струваше 6000$.И тъй като неволята учи и аз започнах да уча.Проучванията ми ме отвеждат до две места-Лос Анджелис и Истанбул.Надеждата ми е в доктор Емре Илхан,но не намирам никакви снимки от ревизиите му,само виждам,че е доста зает и приема работата си доста сериозно.Ще се радвам ако ме насочите и с вашият опит.Планувам да пътувам от Флорида до Истанбул на 6 месец от операцията и ако мога да съчетая няколко прегледа ще съм още по спокойна.За това бих искала вашата помощ и опит.

natali_nat 13th June 2015 14:04

Цитирай:

Първоначално написано от sandy0979 (Публикация 804797)
Здравейте на всички тук!
Искам да споделя вашият опит.
Моята първа ринопластика се случи точно преди 4 месеца и резултата:
колапс на средният хрущял(стената на носа),ТОТАЛНО различни ноздри,вархът на носа стърчи и е много месест едновременно.Няма да съм първа,ако кажа,че това се отразява на психиката ми трагично.Докарах се до това положение в прехвалената Америка,избирайки хирург който не е специалист,но кой да знае...това осакътяване ми струваше 6000$.И тъй като неволята учи и аз започнах да уча.Проучванията ми ме отвеждат до две места-Лос Анджелис и Истанбул.Надеждата ми е в доктор Емре Илхан,но не намирам никакви снимки от ревизиите му,само виждам,че е доста зает и приема работата си доста сериозно.Ще се радвам ако ме насочите и с вашият опит.Планувам да пътувам от Флорида до Истанбул на 6 месец от операцията и ако мога да съчетая няколко прегледа ще съм още по спокойна.За това бих искала вашата помощ и опит.

Здравейте в фейсбук профила на Емре Илхан има много богат снимков материал.
Аз лично харесвам работата на Илхан повече в сравнение с Дилбер,но въпрос на вкус.
За Илхан се чака много и за консултация и за операция,с месеци се чака.

sandy0979 13th June 2015 15:03

Благодаря за отговора и Аз така предполагах за чакането.Най-добре да се обадя при Илхан за консултация септември още от сега.Притеснява ме само дали на 6 месец той може да ми даде яснота какво може и не може да се направи с моят нос


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.