Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

aliona 25th July 2016 23:23

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809566)
Като отворя форума и търся позитивизма ти! :)

Аз летя за Турция след 20-ти дни и всичките ми колеги се изредиха да ме питат "ти не се ли отказа".

Не съм се отказала, искам да дишам и да усещам аромати :D

Така че, Cheers, както се казва :1229::1229:

Блазе ти,и аз искам най сетне да дишам като човек и да усещам аромати даже и миризми :smile: а не като някой каже хубаво или лошо мирише, аз казвам че на нищо не мирише :(

anich4ka 26th July 2016 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809586)
Хмм , отоци по лицето нямам , но носът ми е леко подут , поне аз така го виждам и усещам .
Всъщност околните не го забелязват , според мен ще мине още време , докато се оформи окончателно . Твоята приятелка доволна ли е ? :)

Аз на моята приятелка и бях казала за ми казва за ВСИЧКО. И така имах снимка всеки ден следоперативно и следях буквално заедно с нея отоци, синини, промени и какво ли още не, обсъждаше се всеки детайл, типично по женски :D

Нейното носле доста се промени след операцията, но и в последните 6 месеца.

Леко падна връхчето, но не прекалено, по- тънък е върхът, тоест отокът на тъканите спада наистина доста време незабележимо и с бавни темпове, след първоначалното очевидно възстановяване.

Но и тя говореше за това усещане, че носът ти е подут и някакси твърд, все едно не е твой в началото :D

anich4ka 26th July 2016 20:06

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809587)
Блазе ти,и аз искам най сетне да дишам като човек и да усещам аромати даже и миризми :smile: а не като някой каже хубаво или лошо мирише, аз казвам че на нищо не мирише :(

Aliona, ти беше оперирана при Асенов, нали?

Моята приятелка, за която говоря в предния пост- също, но тя явно е извадила късмет, доволна е от постигнатото.

Аз напълно те разбирам как се чувстваш - хем да не можеш да дишаш, хем никакво обоняние... не е никак приятно, когато това ти е перманентно състояние.

Много често ми казват неща от сорта:"Помириши- страхотен парфюм!", а аз ги поглеждам с въпросителен поглед от сорта "ти се шегуваш с мене, нали?!" :D

mitkui 26th July 2016 20:53

"Но и тя говореше за това усещане, че носът ти е подут и някакси твърд, все едно не е твой в началото "
Ор'гинал , съвсем същото усещане . :)

aliona 26th July 2016 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809592)
Aliona, ти беше оперирана при Асенов, нали?

Моята приятелка, за която говоря в предния пост- също, но тя явно е извадила късмет, доволна е от постигнатото.

Аз напълно те разбирам как се чувстваш - хем да не можеш да дишаш, хем никакво обоняние... не е никак приятно, когато това ти е перманентно състояние.

Много често ми казват неща от сорта:"Помириши- страхотен парфюм!", а аз ги поглеждам с въпросителен поглед от сорта "ти се шегуваш с мене, нали?!" :D

Да при него :( Радвам се, че твоята приятелка извадила късмет,че не сме малко хора жестоко пострадали от него. И аз реагирам по същия начин,когато някой ми каже помириши,мисля че нарочно го правят.Ужасно е и доста изнервящо това състояние на постоянно запушен нос,сякаш имам коркова тапа вътре,то ми се отразява и на ушите,на тъпанчета,като издухам малко по силно носа заглъхват брутално ушите и не мога да изравня налягането напълно :(
Остана ми един месец до прегледа,чакам с нетърпение :1203:

anich4ka 26th July 2016 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809593)
"Но и тя говореше за това усещане, че носът ти е подут и някакси твърд, все едно не е твой в началото "
Ор'гинал , съвсем същото усещане . :)

Хахахах!

Спокойно, мина време и започна да ме кара да пипам носа от тук от там и да ми обеснява как е по-мек и вече може да се мърда :D

anich4ka 26th July 2016 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809594)
Да при него :( Радвам се, че твоята приятелка извадила късмет,че не сме малко хора жестоко пострадали от него. И аз реагирам по същия начин,когато някой ми каже помириши,мисля че нарочно го правят.Ужасно е и доста изнервящо това състояние на постоянно запушен нос,сякаш имам коркова тапа вътре,то ми се отразява и на ушите,на тъпанчета,като издухам малко по силно носа заглъхват брутално ушите и не мога да изравня налягането напълно :(
Остана ми един месец до прегледа,чакам с нетърпение :1203:

Тук в София ли?

anich4ka 26th July 2016 22:02

Цитирай:

Първоначално написано от Starless (Публикация 809597)
Това, че някой е доволен на думи далеч не означава, че резултатът наистина е красив. Има хора, които са доволни от много малко подобрение.

Не мога да кажа нищо в конкретика, защото не съм аз оперираната :)

Аз единствено мога да кажа дали ми харесва или не на външен вид (определено да), но това съвсем не е всичко.

Konstantina91 26th July 2016 23:48

Здравейте на всички.
Моята операция при Д-р Емре Илхан е на 19.09.2016. Вече нямам търпение.имам му пълно доверие на доктора..следя работата му и много негови клиентки от целия свят и просто резултати им са невероятни. Единственото, което ме притеснява е положението в Турция..но дано да няма усложняване на нещата.
За престоя реших да остана при Зюлейха, тъй като всички са много доволни и благодарни от нея.
Аз летя на 16.09. от Лондон. На 17.09 имам две консултации при доктора, така че предполагам ще изкарам целия ден в болницата (в чакане хаха).
Някой може ли да ми каже горе долу как минават консултациите?
И освен това можете ли да ми дадете някакъв контакт на Зюлейха?
Благодаря ви предварително!:razz:

mitkui 27th July 2016 06:48

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809595)
Хахахах!

Спокойно, мина време и започна да ме кара да пипам носа от тук от там и да ми обеснява как е по-мек и вече може да се мърда :D

Аха , чакам го и моят да се пораздвижи и поомекне , така твърд не ми харесва . :D

Konstantina91 , изпратих ти тел. на Зюлеха на лично събщение .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.