Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

mitkui 30th July 2016 16:27

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809652)
Mitkui, при теб имаше ли рязане на костта или само хрущялната част ти оправяха? След септопластиката дишаш ли еднакво хубаво от двете страни? А как си, успешно ли се възстановяваш?
Аз не съм решила евро или лири, но май евро. 3600 Е са, да.

Да работили са малко и по костта , след септопластиката , дишам еднакво добре
и от двете страни . Възстановяването върви успешно , вече ходя по барове . :):1206:

gabura7 30th July 2016 21:17

Maria, чудесен пост, зареди ме с много положителна енергия и с нетърпение да пиша почти същото след няколко седмици:) Просто благодаря , за това което сподели!
Mitkui, радвам се за теб, че всичко е ОК!

Maria -Maria 31st July 2016 17:51

Моля :) ! Аз благодаря за вниманието! И изобщо не се притеснявай, направила си отличен избор на хирург, ще видиш ,че всичко ще е ок. Забравих да пожелая късмет и успех на всички с предстоящи операции!

Ellia 5th August 2016 10:47

Може ли някой, който е бил при Зюлейха, да ми изпрати точният й адрес ( на лични съобщения) ;)
И само аз ли имам проблем с отварянето на интернет сайтовете на турските хирурзи? Някаква забрана ли има?

London123 7th August 2016 11:50

Оперирах се при енчев преди 1 година и шест месеца резултатут е .... катастрофа!!
изкривен е на една страна ноздрите неса еднакви не дишам добре с лявата но това са наи малките проблеми... касапина ми е изрязал коста много а отпрет вурха гое вирнал нагоре, ще се налойи присадка на кост.. ако някои е претарпял такава операця и мойе да ми да де сувет какувто и дае ще сам много благодарен.превейдам в гоогле от латинеца на кирилица И затова някои думи имат странни грешки надявам се да се разбира цялостния смисал.

foggy 7th August 2016 12:57

здравей, аз съм със същия проблем - прекалено изрязани хрущяли, в резултат проблем с дишането. Моля те не прави моята грешка да си правиш ревизия в БГ, ние нямаме такива лекари.

aliona 7th August 2016 14:03

Цитирай:

Първоначално написано от London123 (Публикация 809693)
Оперирах се при енчев преди 1 година и шест месеца резултатут е .... катастрофа!!
изкривен е на една страна ноздрите неса еднакви не дишам добре с лявата но това са наи малките проблеми... касапина ми е изрязал коста много а отпрет вурха гое вирнал нагоре, ще се налойи присадка на кост.. ако някои е претарпял такава операця и мойе да ми да де сувет какувто и дае ще сам много благодарен.превейдам в гоогле от латинеца на кирилица И затова някои думи имат странни грешки надявам се да се разбира цялостния смисал.

Спасение е при турски лекари,в БГ няма шанс да те оправят,всички тук сме пострадали от бг "доктори"

mitkui 7th August 2016 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809689)
Може ли някой, който е бил при Зюлейха, да ми изпрати точният й адрес ( на лични съобщения) ;)
И само аз ли имам проблем с отварянето на интернет сайтовете на турските хирурзи? Някаква забрана ли има?

Ellia , изпратих ти адресът на Зюлейха .
Днес става точно месец от операцията ми ,
дишам равномерно и се радвам на носа си .
Все още е " вдървен" и леко подут , но както
бях казал , това го виждам само аз .

Ellia 8th August 2016 08:51

mitkui, благодаря много!
Много се радвам, че при теб всичко е наред и си удоволетворен от резултата. Бяхме заедно в един час на консултацията с Илхан :) Моята операция е следващата седмица, но аз се насочих към Дилбер. Дано и при мен всичко премине нормално :)

Elyely 8th August 2016 11:04

здравейте , защо не мога да пиша лични съобщения . Интересувам се от Илхан и Дилбер , може ли информация за тях и Зюлейха и някоя снимка , ще съм ви страшно благодарна . Най вече за 1асове за консултация в България. Не разполагам с много средства и време
elydara@abv.bg


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.