Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Ewa 13th January 2019 16:08

Здравейте. Много се колебая, кой доктор да избера. Някак си снимките от инстграм и фейсбук не са ми достатъчни, за да взема решение. Много ми идват филтрите и снимките в профил.

Колебая се засега между Нихат Кайа и Алев. Но не мога да взема решение. Не мога да си позволя да летя за консултации до Турция или България. А мненията тук или фейсбук групата не са ми достатъчни, за да взема решение. Сякаш за докторите на които съм се спряла няма много отзви. Прочетох темата. Последната седмица прекарвам нездравословно много часове в проучване и пак не се чувтсвам сигурна.
Не съм тотално влюбена в носовете на Нихат и Алев, но не виждам и снимки преди, само след. Имат добри попадения.

За доктор Дилбер също имам колебания. В инстаграм всички момичета са с перфектни носове, но това разбира се може да се подбере. Отново много филтри и грим. Разколебана съм за него, заради две/три недоволни момичета от резултата. Но най-вече защото ме е страх, да не ме отпрати, като ме види на живо. Снимки съм пращала и съм одобрена, но не се знае на консултацията какво ще ми бъде казано.

В темата не се пише често, но въпреки това се надявам някой да се включи с мнение или снимки.

melani123 27th January 2019 15:38

моля ви момичетата, които писаха, че ще се оперират януари при д-р Дюлбер да споделят мнение. как се оправихте в Истамбул? нощувките скъпи ли са? резултата как е?

Minimouse 28th January 2019 14:02

Цитирай:

Първоначално написано от melani123 (Публикация 814469)
моля ви момичетата, които писаха, че ще се оперират януари при д-р Дюлбер да споделят мнение. как се оправихте в Истамбул? нощувките скъпи ли са? резултата как е?

Незнам от къде да започна... Вече трети ден след операцията съм и съм доста отекла,но си харесвам носа,макар и да не го виждам изцяло от лонгетата. Приличам на хамстер в лице:lol: синините почти се махнаха. Най-интересното е,че след операцията изглеждаш добре чак след няколко часа почваш до посиняваш и подаваш. Трябва да сте подготвени психически за този момент.Мислех да пътувам сама и да отседна при Зюлейха,но родителите ми настояха да дойдат с мен уж и на екскурзия из Истанбул. Честно по-добре пътувайте сами,ако придружаващите ви не знаят никакъв език и се травмират от болници и синини... От интернет си резервирах стаи в хотел близо до болницата. Около 90евро на вечер за две стаи,може да се намерят и по-евтино. На 23ти ми беше консултацията с д-р направиха ми снимки на носа и фотошоп,като ме пита дали ми харесва така носа имам ли въпроси и да кажа как точно искам да е и т.н. Много внимателен,аз казах,да прецени стига да е малък и по-фин от този с който съм се родила и така. Същия ден си направих и изследванията в болницата там ме посрещна другия асистент на док,много съм му благодарна,обясни всичко превежда изобщо много съм доволна от отношението му. И така на 25ти към 11ч ме приеха в болницата. Иско пак пак беше плътно до мен,задаваха ми пак въпроси относно упойката,дадоха ми нощница,бикини и шапка за еднократна употреба. Най-гадното беше абокати,дупчиха ме 3 пъти докато успеят,но както и да е не искам да си спомням... Док мина преди операцията и веднага след. Беше забавно защото баща ми е много чувствителен като ме видя да ме вкарват в стаята след операцията почна да плаче, няма да забравя физиономията на док :lol::lol::lol: горкия човек, кой знае какво си е помислил,аз още под влияние на упойката почвам на английски да обяснявам,че баща ми е си е ревльо по-принцип.Голямо шоу бяхме... на другия ден към 11 ме изписаха и така. Иначе не съм се спирала в хотела излизам още след изписването,е малко е плашещо за околните да ме гледат синя и подути,но аз на едно място не мога да стоя. Квартала около болницата е много хубав има 3 мола в близост,два от които на минута от болницата. Аз получих доста преди да пътувам чрез гугъл мапс. Имам приложение на тела за офлайн карти на Истанбул и uber за таксита,много полезни приложения. Но интернета и тел.разговори са скъпи. От хотела също помагат за инфо и таксита. От автогарата до хотела е около 20-30 мин зависимост от трафика, аз бях си резервирала предварително чрез букинг таксито,препоръчвам тази услуга. Пътувах с вечерните автобуси на Метро в 6:15 трябваше да сме на автогарата,но автобуса се развали 5 мин.преди нея. около час изчакахме друг автобус да ни вземе и за щастие таксито ме чакаше иначе незнам как щяхме да се оправим. Големи премеждия и родителите ми само мърморят предубедени за Турция и турците като цяло. Та малко разпокъсано разказвам,но ако нещо питай.Съжелявам ако има грешки пиша от смартфона и ми е трудно малко :computer_coffee: Доволна съм от носа, болницата и отношението на турците. :girl_eat: храната им е вкусна,но за съжален ие сега не усещам още вкусове, само сладко,горчиво и кисело. Това е за сега:1203:

melani123 29th January 2019 14:07

много благодаря за изчерпателния отговор :) мен като че ли не ме притеснява толкова болката, колкото видът след това :) а колко струваше операцията при д-р Дилбер и прави ли консултации в БГ и безплати ли са? до колкото съм чела 3500 евро е операцията -първоачалната.

Minimouse 30th January 2019 19:17

Цитирай:

Първоначално написано от melani123 (Публикация 814476)
много благодаря за изчерпателния отговор :) мен като че ли не ме притеснява толкова болката, колкото видът след това :) а колко струваше операцията при д-р Дилбер и прави ли консултации в БГ и безплати ли са? до колкото съм чела 3500 евро е операцията -първоачалната.

Последно имаше консултации през декември в България, дали ще има още не съм сигурна. Обикновено в фейсбук страницата на доктора пишат ако предстои. 50лв е консултацията в Бг. Момичето,което ги организира се казва Деси по -назад в темата има нейния номер може и на вайбър да и пишеш. Незнам дали са вдигнали цената за първа ринопластика можеш да питаш директно Джеврие асистентката на док. 00905330135665 това й е номера можеш да й пишеш или обадиш по вайбър или WhatsApp. Моята беше 3500евро. И се подготви 10-11 дни да стоиш в Истанбул.

Minimouse 4th February 2019 15:30

Някой от оперираните може ли да сподели дали си е мазал с нещо шева,който е под носа така наречената колумела,че забравих да питам док. Вече съм 10ти ден след операцията, след два дни ще махна лепенките :) Още на 5тия ден нямах никакви синини, но още съм подута на места. Скоро ще кача снимки. Д-р Дилбер оправда очакванията ми и наистина е много харизматичен и добър човек и най-вече страхотен професионалист, Турция трябва да е горда с лекар като него. Носът ми беше наистина голям с гърбица и връх голям като на Жерар Депардио в женски вариант. Дано успея да помогна на някой,който се чуди на кого да се довери,защото знам колко нерви,време и най-вече пари коства на повечето от нас да се сдобие с мечтания нос. Ако някой има въпроси относно организирането на пътуването и самата операция с удоволтвие ще отговоря на всички.

Linda05 4th February 2019 19:19

Здравейте, интересувам се от болничния след операцията. Знам, че докторът дава един лист с предписание, че е необходимо домашно лечение за определен брой дни след интервенцията. Но как това се отнася към системата на НОИ, нали болничният се пуска към системата веднага, на датата, на която е издаден, когато е издаден от лекар в БГ? При личния лекар ли отивате след като се върнете от Турция? Или нещо друго? Ще съм благодарна, ако някои, минал през това, ми пише.

melani123 5th February 2019 14:02

minimouse, може ли да ми кажеш фейсбук страницата на доктора, доста ми се струва 3500 евро, но пък за другите няма кой знае колко отзиви, а при Илхан е 4500 евро

Minimouse 6th February 2019 12:56

Цитирай:

Първоначално написано от melani123 (Публикация 814495)
minimouse, може ли да ми кажеш фейсбук страницата на доктора, доста ми се струва 3500 евро, но пък за другите няма кой знае колко отзиви, а при Илхан е 4500 евро

Фейсбук страницата е : Ринопластика https://bg-bg.facebook.com/rinoplastikavistanbul/ . Сега видях,че док е имал консултации в София миналата събота и неделя. Незнам защо, но в Турция не можех да вляза в страницата му явно е само за Бг. Иначе ако пишеш в интернет ,в която и да е търсачка: Мухамет Дилбер ще ти излезе и сайта,който е на български там има доста неща за това какво се прави преди ринопластика,след оперативния период има и галерия със снимки. Аз също се двоумях дали да не ми излезе по- евтино, има лекари взимат 2500 евро,но както казават хората: скъпото излиза евтино и обратното. Мен док. ме спечели с човешкото си отношение най-вече,но всеки си решава сам за себе си. Илхан има собствен почерк някак неговите носове ми изглеждат еднакви,а и графика му е натоварен доста се чака за дата, при Дилбер до 2 месеца може и да те вмъкнат. Във Фейсбук страниците на Нихат Кая и Алев Джамджъоглу има много снимки на български пациенти, така че изборът е голям. Може да се срещнеш с няколко доктора и който ти вдъхне повече доверие.Успех дано намериш твоя доктор!

melani123 7th February 2019 14:23

minimouse, как се развиват нещата при теб, и аз иначе това си мисля, че може да стане, ако човек реши да спести пари, после да стане двойна работа като трябва да ходи при друг. ама то никога няма гаранция. А как ще ходиш на консултации, като идва доктора в БГ ли или пак трябва да се ходи до Турция. А вярно ли е, че ако си пишеш директно с доктора цената е по-евтина, т.е. че асистентката си слагала доста отгоре и за нея?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.